PDA

View Full Version : УДЪЛЖЕНИЯ ЗА КОСА DREAM CATCHERS



baby_blonde_
07-07-2009, 20:07
Окей,ето какъв ми е въпроса: някой ползвал ли е удълженията за коса Dream Catchers от Paris Hilton ? Доста ги рекламират,но косата не е човешка.Пише че наподобява истинската човешка коса но е синтетика..

И още нещо - как точнo става да си я поръчам през ebay.com защото досега не съм работила с този сайт и не му разбирам особено..Нещо като българския aukro.com ли е ? :D

Len4etyYyy
07-08-2009, 07:52
Nqma smisal ot tazi sintetika-barzo se razdarpva,cufti sled tretirane ot presa i masha,nakasva se pri miene i ne moje da se boqdisva.Ima evtini kosi,koito sa ot 4oveshka kosa+sintetika...
Na kakva cena e Dream Catchers ?

kombarka
07-08-2009, 08:26
Не знам за нея, но като прочетох заглавието се сетих за една приятелка, дето си беше удължила косата. Самия кичур беше "залепен" за косата и беше много естевствено, обаче един познат на шега и го дръпна леко и косата и му остана в ръката :shock:

dead_princess
07-08-2009, 08:30
Не знам за нея, но като прочетох заглавието се сетих за една приятелка, дето си беше удължила косата. Самия кичур беше "залепен" за косата и беше много естевствено, обаче един познат на шега и го дръпна леко и косата и му остана в ръката :shock:

Ужасс :lol: :shock: