PDA

View Full Version : .................



raia338
07-07-2009, 20:33
.....................

smiirnoff
07-07-2009, 20:37
едно малко въпросче .. На колко сте и двамата ?!

аа по темата , ми деблокирай го , той като спре да си цъка там , ще ти пише ако иска ;д :lol:

.. уфф убивате ме с тия въпроси ;д ! :lol:

sexy_eJlz
07-07-2009, 20:39
Има два варианта:
1- Харесвате, ама го е срам да си признае.
2- Не те харесва.

Излизайте по-често, говорете си там разни работии ии т.н. (надявам се схвана за какво говоря :wink: ) и ще разбереш кое от двете е. :wink:

raia338
07-07-2009, 20:42
аз съм на 16,той на 17..но и двамата сме многооо срамежливи :oops:

Bvlgar
07-07-2009, 21:04
В прочетеното от първите няколкото реда думата "скайпа" фигурираше.
Първо започни да оправяш проблемите си без въпросната програма и едва тогава ако няма ефект се допитай до нашата компетенция :)

RaZzer
07-07-2009, 21:44
Деблокирай го, но не му пиши в скайп... Нека просто това да стои като възможност, но все пак гледай да развиваш отношенията си с него без да разчиташ много на компютъра - излизайте, говорете си и т.н :)

djuki
07-07-2009, 22:18
деблокирай го въпреки че ако говорите очи в очи има много повече ефект :?

des7royer
07-07-2009, 22:28
Най-вероятно не представляваш интерес за него :(

Take_That
07-08-2009, 08:12
Деблокирай го и виж какво ще стане :)

anSsito
07-08-2009, 08:18
Отблокирай го.. според мен без причина си го блокирала..
Не му пиши постоянно в скайп при положение, че той не ти отговаря. А ако му пишеш, то се постарай да му привлечеш максимално интереса за да ти отговори..
И стига с този скайп - излизайте по често и си говорете! И тогава виж какво би станало..

NeZaPoznat
07-08-2009, 08:18
Здр на всички :-P
Ще се опитам да бъда кратка.Харесвам едно момче,той знае...2 пъти когато му пиша по скайпа,той не ми отговаря,защото цъка нз си кво :-x .. една вечер реших да му пиша и си казах,че ако не ми отговори ще го блокна,така и стана...НЕ МИ ПИСА :shock: Колкото и да не исках,събрах смелост и го блокирах...като се видим се поздравяваме,гледаме се срамежливо :oops: ...една вечер се събрахме с фр. и с него си говорихме малко общи неща,но той нищо не спомена за скайпа :x имам скайпа на приятелите му и се чудя дали да им кажа нещо на тях или да го деблокирам :-o вие какво бихте направили на мое място :( срам ме е да го деблокирам,защото не знам как ще реагира,дали ще си каже тая па кво пак се е сетила или нз... :? а се чудя дали да си намеря просто някъв повод да го деблокирам ... ох не знам какво да правя..моля ви помогнете миии :-k

Ооооо ! Да блокираш някой с СКАЙП се изисква мнооого смелост :?
Тц тц тц :? Ей !! Много безстрашен народ ей !!

IRule
07-08-2009, 09:23
Отиваш на кино с него, и директно го питаш дали те харесва, може да е трудно, но поне ще си наясно.

hanovete
07-08-2009, 10:06
тоя момък друга любов освен компютъра няма.....може би някога ще го разбере но дано не е късно....

SK0RP10N
07-08-2009, 10:07
При момичетата е много лесно когато харесват някой да го изразят.Отивате някъде заприказавате се там и му казваш ,че го харесваш и тнт.Не са нужни комплименти и такива др работи.Ако те е срам няма да стане .Ще си останеш така .Докато при момчетата да изразят любовта си към момиче е много трудно ,ама много .