PDA

View Full Version : Някакъв съвет?



Bvlgar
07-07-2009, 20:58
Здравейте! Значи аз съм на 17 и съм харесал едно момиче от доста време. Като я видя и нещо ме жегва. Много често мисля за нея, дори сега, когато не сам я виждал от доста време.

Тя няма приятел, но излиза с друга компания (предимно момчета). По никакъв начин не сам свързан с нея, но като я видя с друго момче целия ми свят рухва. Днес видях една снимка с нея и някакъв и направо замалко да се разплача :( .

За изминатото време разбрах, че няма нищо да се получи и че аз не съм за нея. Фактите би трябвало да ме отблъснат, но напротив - тя продължава да владее мислите ми.

Бихте ли ме посъветвали по какъв начин да я преодолея.

Hilary_
07-07-2009, 21:00
.. а защо да нямаш шанс с нея? :? :?

smileforyou12
07-07-2009, 21:01
Излизай с повече момичета, все някоя ще ти грабне погледа.

RaZzer
07-07-2009, 21:46
Не се отказвай! Ако това, че нямаш шанс с нея са само твои разсъждения - откажи се от разсъждаването и почни да действаш... Кафенце, разходчица и постепенно ти ще отидеш на мястото на момчето от снимката, което почти те е разплакало! Успех! :)

des7royer
07-07-2009, 22:25
Пробвай да си отвлечеш вниманието. Ако не е писано да сте заедно не е казано че е единствена... Момичета БОЛ :-D

Bvlgar
07-07-2009, 22:51
Да, но не е толкова просто. Да има много момичета и доста хващат погледа, но това хваща не само погледа ми, и и всичко останало... просто незнам как да го опиша най-точно.

А на въпроса от каде знам, че нямам шансове. - Познавам я от доста време и мога да заявя, че доста добре знам какво представлява. Знам всеки неин жест, мимика и това как ще реагире в дадена ситуация. И въпреки че тя показва с тях по скоро неутралното си отношение към мен това до известна степен не отказва напълно.

А и от както почнах да се държа по-мило с нея тя се отдалечи обратно на логиката. :(

А и не смея да я поканя някаде, защото ме е страх от провал :(

bog4eto
07-07-2009, 22:59
Не бъди сигурен,че няма чувства,повярвай ми.Колкото и добре да познаваш едно момиче,пак не можеш да си сигурен.Все едно описваш моята ситуация,само че от гледна точка на момчето.Успех с нея,не се отказвай-покажи,че си пич 8)

RaZzer
07-08-2009, 07:49
А и не смея да я поканя някаде, защото ме е страх от провал :(
Трябва да осъзнаеш, че няма какво да губиш... В момента си необвързан - ако не се получат нещата с нея пак ще си необвързан. Пък дори и да спрете да си говорите или нещо такова - по-добре да си пробвал и да нямаш никакви отношения с нея, отколкото тя да те иска за приятел, ти нея за гадже и... :? Няма от какво да се плашиш!

gorgeous
07-08-2009, 10:12
Еми няма кво толкова да му мислиш и да я гледаш...понеже нищо няма да постигнеш по този начин. Действай ! И стига с този страх от провал :) Ако и тя има симпатии, няма да ти откаже, сигурна съм. Ако пък не се получи, поне ще знаеш, че е време да минеш на друг етап и да не се занимаваш с нея.
Поне така мисля аз :)

Lysit0
07-08-2009, 19:10
Опитай се да я спечелиш по сякакъв начин, и ако тогава нестане направи каквото ти казва smileforyou12

des7royer
07-08-2009, 19:40
Пускай бретон и режи вените... Друго решение няма

got2Bthe1
07-08-2009, 20:06
Брат пробвай поне...смис ако не направиш нищо - губиш ако направиш нещо има шанс да спечелиш....в края на крайщата второто е по на оферта нали...???

П.П. Ако не стане търси друга...аиде успех!

MonSitY
07-08-2009, 21:12
не ти препоръчвам да излизаш с други момичета щом искаш това.а щом го искаш ще трябва да направиш нещо по въпроса като например да пипиташ тук там познати и да не се предаваш.искат се жертви , за да успееш :) така че успех,ще ти е нужен :razz:

YakUZa777
07-08-2009, 23:17
Отиди и я препикай, при кучетата и територията им действа.

LetTheMusicTalks
07-09-2009, 02:01
Брат пробвай поне...смис ако не направиш нищо - губиш ако направиш нещо има шанс да спечелиш....в края на крайщата второто е по на оферта нали...???

П.П. Ако не стане търси друга...аиде успех!+1