PDA

View Full Version : Ужасно отношение... :X:X:X:X



bUbInkA__
07-07-2009, 21:04
Такаааа няма да се обеснявам много :D Значи ходих с едно момче ( не много към 2 месеца и нещо бяха ) в началото както винаги всичко беше идеално.. излизахме постояно, писахме си , говорихме по телефона и всички нормални неща. И така първия месец и нещо и след това взе супер мн да се променя нито да ми звъни постояно беше зает и аз си мислех че е времето и нещата ще се оправят. Обачееее с течение на времето разбрах че тои просто се е опитвал да ме избягва и да ме разкара. Не ми е чак толкова гадно за това че не иска да е повече с мен. Обаче ми е супер кофти че дори не си направи труда да ми го кажи а ме караше толкова време да се излагам и залъгвам... :( И сега мисля дори ако го видя на улицата да се направя че не го познавам и да го подмина като непознат. Според вас така ли трябва? След всички хубави моменти дори да се подминаваме.. :( :?

vagarious
07-07-2009, 21:09
Е не,не го подминавай.Разделете се като големи хора,не се дръжте като лапета и да правите съответно лапешки истории.В крайна сметка това са 2 месеца и горница.Не мисля,че е необходимо от това. :)

Hilary_
07-07-2009, 21:09
.. изобщо не се знаимавай с него!!! :? Едно "здрасти" и това е ... :? А ако почнеш да му показваш, че ти пука на него ще му е кеф ... :?

smileforyou12
07-07-2009, 21:13
Просто здрасти и толкова.

Kukumqvka
07-07-2009, 21:15
.. изобщо не се знаимавай с него!!! :? Едно "здрасти" и това е ... :? А ако почнеш да му показваш, че ти пука на него ще му е кеф ... :?


++ :)

bebe7o
07-07-2009, 21:16
Просто здрасти и толкова.

Съгласна.

RaZzer
07-07-2009, 21:42
Просто здрасти и толкова.

Съгласна.

djuki
07-07-2009, 22:21
Ами понякога гледат колкото може по малко да си цапат ръцете :?


Когато го видиш му кажи едно здравей или му махни и го подмини колкото от уважение

mim4ety_sara
07-07-2009, 22:23
.. изобщо не се знаимавай с него!!! :? Едно "здрасти" и това е ... :? А ако почнеш да му показваш, че ти пука на него ще му е кеф ... :?

bog4eto
07-07-2009, 23:23
Кфо го мислиш толко тоя..на такива "момчета" да им отрежеш...главата.Махаш му там,АКО ти каже здрасти и тфа е.

ImmortalForever
07-08-2009, 06:19
Заеби хубавите моменти!Дръж се със задника като със задник!

Ilikeliljon
07-08-2009, 06:54
Оффф да ще му каже Здрасти :? :? :? И после знаете ли какво ще си каже той, а тази има още нещо към мен. И е много вероятно да не отвърне на поздрава или да не поздрави първи, а според мен в неговия случай, трябва първи да той поздрави, а не ти. Нали съм момче и обикновено след едно такова здравей казано пред приятели, след това се чува горд маймунски рев и някой разказ относно колко е бил велик той :oops: :oops: :razz: :razz: :razz:

IRule
07-08-2009, 07:16
Според мен като го видиш тръгваш към него, и ако минеш покрай него и нищо не ти каже, го забравяш завинаги 8)

gabsit000
07-08-2009, 08:29
ами аз моя бивш го подминавам кат "стой па гледай" :D ...а учиме в едно даскало и винаги се засичаме,не ходихме много време,а и той не е ходил с мене от любов ,а защото бях по-голяма от него и той тряяше по-скоро да се изфука с мене отколкото,че ме харесва..приятелките ми ме съветват да не се правя на "кучка" и да го поздравявам,но мене това ме е наранило и не мисля,че тъкаф глупак като него заслужава моето "здрасти" :) :) :) :)

Ufff
07-08-2009, 08:31
Просто здрасти и толкова.

++

anSsito
07-08-2009, 08:40
Когато се видите изчакай да видиш какво той ще направи.. Ако ти махне или те поздрави - направи и ти същото.. Ако няма никаква реакция от негова страна, подминаваш го и ти..и това е.. Забравяш,че е съществувал - с няколко думи казано..

Flopper
07-08-2009, 08:47
Само здрасти и толкоз - явно не заслужава повече, а и няма какво да си кажеш с такъв човек.

За непоздравяването - понякога (както при мене преди) може да си измисли за пред приятели, че си го харесвала суперрр много и затова си толкова ядосана. Винаги ще има някви фантазии от негова страна след това. Така, че не му прави това удоволствие, а се дръж както се държиш с продавачките в магазина примерно 8-)

bUbInkA__
07-08-2009, 09:05
Мерсии на всички за съветите :-) :-) :-)

djudjulinkaa
07-08-2009, 11:53
Еми седнете и се разберете това ли е окончателно края и всеки да поеме по своя път.. намери начин да говорите дали по skype или gsm и така.. :)

purple__love
07-08-2009, 12:03
Аз имах едно момче... Голяма любов беше - почти две години... Сега просто се разминаваме... Както се казва - целият ми живот беше обвързан с него, а сега дори не се поглеждаме по улиците... Жалко е... Наистина е жалко... особено когато сме се обичали до полуда... Но какво да правиш... Живот!!!

balon4eee
07-08-2009, 12:28
Заеби хубавите моменти!Дръж се със задника като със задник!
+1 8-)

sladkalady
07-08-2009, 13:02
Ако бях на твое място нямаше дори да го погледна...но ти не прави така 8-) Бъди с гордо вдигната глава,покажи най-хубавата си усмивка и го поздрави...накарай го да съжалява,че те е зарязал... :)

MonSitY
07-08-2009, 21:24
ами никак не е хубаво така ама от личен опит знам че е истинска отврат да се правите на ''напълно непознати'' но ако той това иска значи нямаш много избор...

(S) AINT
07-08-2009, 22:40
заеби го лайното

YakUZa777
07-08-2009, 23:16
Спъни го като го видиш и посегни да го удариш докато е на земята, той ще посегне да се пази, но ти му кажи че си блъфирала и всичко ще се оправи.

Lysit0
07-09-2009, 05:29
Подминавай го все едно не го познаваш.Той НЕ заслужава твоето внимание.

mechtaq_za_teb
07-09-2009, 05:34
Това с подминаването съм го правила... и вярвай ми, ако ти пука за него, чувството е ужасно. Но ако наистина се е държал толкова гадно с теб, според мен не заслужава и здрасти. Но все пак изборът си е твой.

GUESS
07-09-2009, 05:57
Преживях абсолютно същото нещо пред 2-3 седмици. Всичко беше нормално в първият месец, нещата си вървяха добре. Докато изведнъж той буквално се отдръпна от мен! Спря да звънни, все по-рядко се виждахме, винаги имаше повод да не излезнем... Заяждаше се за най-малкото нещо и така в продължение на 1 месец. Усещах, че нещата не вървят добре, но правех компромиси и си мислех, че с течение на времето ще се оправим, но уви...по-зле ставаше.

И знаеш ли кое е най-жалкото от цялата работа?

Начина по който се разделихме.... Аз не му се обадих един ден с цел да го провокирам (той да се сети да звънне), но и той не звънна. А нито сме се карали преди това, нито нищо. И ето вече 2-3 седмици нито ми се е обадил, нито аз на него. Неофициално разделени :D

До сега не съм го видяла на живо, но предполагам, че ще се засечем все някъде. И да ти кажа чесно незнам как ще реагирам. Незнам дали и "здрасти" ще му кажа...АКО той енщо каже, най много да му се усмихна само и го подминавам. :)