PDA

View Full Version : Tъпи хормони



soreal
07-08-2009, 08:57
Мисля, че знаете как е... Когато някое момче види някое хубаво момиче и веднага иска секс.


Ето го и моя случай. Компанията с която се събирам повечето са момчета. Постоянно ме закачат и искат само едно нещо от мен. Писна ми, искам да ме възприемат като приятелка, пък и момчето което харесвам (и той ме харесва) не иска да тръгнем точно заради това. Лято е и като си облека някой потник всички ми гледат гърдите. От давна се събирам с тази компания и преди не бяха такива. Момичетата всякаш се отадалечиха от мене защото на едното момиче гаджето го зарязало заради мен. Гадно ми стана, защото те ходеха вече година и няколко месеца. Когато ме видят започват да викат "Оо секси". Преди не беше толкова зле, но сега вече ми писна за тях да съм някаква курва. Пък и всички от компанията вече са се ебали, а само аз и една приятелка не сме и за това постоянно ни се натискат. Помооощ!

Какво да направя, за да не ме възприемат така. Няма да си сменя компанията, защото ги познавам още от детската градина и всички мои ярки спомени са свързани с тях.

kombarka
07-08-2009, 09:16
Зарежи ги тия загорели простаци... Ти го каза: тъпи хормони. Щом на теб не ти е приятно с тях, въобще не се занимавай. Загоряла работа... :x :o

hanovete
07-08-2009, 09:17
те просто те бъзикат а ти им се хващаш....не обръщай внимание на тези нападки ако не можеш...по-добре зарежи тази компания и си намери други.....знай че те ценят като приятел...но не са го осъзнали !

vagarious
07-08-2009, 09:22
Да,но нали във всеки бъзик има малко истина.Или смени компанията или поне бъди с тях по-рядко отколкото си сега примерно и започни да излизаш с други.Да се надяваме,че ще проработи.Ако ли не...не им обръщай внимание и това е. :)

XiPiXoPiGiRL
07-08-2009, 09:33
Всички са така в тая възраст, в скоро време не очаквай някой да те цени заради качествата ти.. Всички гледат външния вид.... Ще го преживееш, спокс...

IRule
07-08-2009, 09:36
Мисля че когато тръгнеш с тоя дето си решила, (който както разбрах е 1 от компанята), те ще престанат, щото просто нямат друг избор, или тва, или караници и бой, но съществува мъжка солидарност, която би трябвало да ги накара да не се бъзикат повече :-o

Ако обаче тъгнеш, с някъв който не е от тая компаня, ще трябва просто да спреш да излизаш с тях.

RaZzer
07-08-2009, 09:37
Относно компанията: спри да излизаш с тях за известно време и в крайна сметка като те попитат защо си спряла ще им обясниш какъв е проблема... Щом са ти толкова близки (познаваш ги от ранно детство), би трябвало да проявят разбиране... Обаче трябва да знаеш, че не можеш нищо да направиш по въпроса със заглеждането. Дори и да поговориш с тях, може да спрат шегите и закачките, но не съм склонен да вярвам, че подобни момчета могат да щракнат с пръст и да спрат да ти гледат като на сексуален обект... :?

Take_That
07-08-2009, 09:38
Зарежи ги тия загорели простаци... Ти го каза: тъпи хормони. Щом на теб не ти е приятно с тях, въобще не се занимавай. Загоряла работа... :x :o

++++
П.П - намери си друга компания

plmn
07-08-2009, 09:39
време е за нова компания

vagarious
07-08-2009, 09:40
Относно компанията: спри да излизаш с тях за известно време и в крайна сметка като те попитат защо си спряла ще им обясниш какъв е проблема... Щом са ти толкова близки (познаваш ги от ранно детство), би трябвало да проявят разбиране... Обаче трябва да знаеш, че не можеш нищо да направиш по въпроса със заглеждането. Дори и да поговориш с тях, може да спрат шегите и закачките, но не съм склонен да вярвам, че подобни момчета могат да щракнат с пръст и да спрат да ти гледат като на сексуален обект... :?
+1 :) Още повече,че ако ги помолиш да престанат с закачките,те ще продължат само и само да те дразнят.Тва е то..момчета :-D

Hilary_
07-08-2009, 10:33
Даа и за какво ти е тая компания? :? :? Явно не са те опознали достатъчно добре за това време след като сама казваш, че те мислят за к***а .. :?

hooliganka89
07-08-2009, 11:06
Точно заради това много пубертети се разделят на мъжки и женски компании,през този така труден период за тях :D

Kukumqvka
07-08-2009, 11:22
Зарежи ги и т'ва е .. толкова ли не можеш да се сетиш и сама 8-)

soreal
07-08-2009, 13:14
Зарежи ги и т'ва е .. толкова ли не можеш да се сетиш и сама 8-)
Не е толкова просто. Познавам ги от както се помня. Ако исках да ги зарежа щях да го напрая. Пък и ако ги зарежа какво ще правя?

Hilary_
07-08-2009, 13:31
Зарежи ги и т'ва е .. толкова ли не можеш да се сетиш и сама 8-)
Не е толкова просто. Познавам ги от както се помня. Ако исках да ги зарежа щях да го напрая. Пък и ако ги зарежа какво ще правя?
... оо тва да ти е проблема кво ще правиш след това? :D :D Намираш си нови приятели това е... 8) И ако ги познаваше и те теб ак оте познаваха нямаше да се отнасят с теб по този начин ... :?

Jumbie483
07-08-2009, 13:47
Зарежи ги и т'ва е .. толкова ли не можеш да се сетиш и сама 8-)
Не е толкова просто. Познавам ги от както се помня. Ако исках да ги зарежа щях да го напрая. Пък и ако ги зарежа какво ще правя?

Търси си нови приятели..
Какви са тези глупости.. Няма да ги зарежеш, защото ги познаваш дълго време.. Това е пълна глупости сериозно :lol:
Не всички приятелства са вечни. Не се чувствай задължена да ги търпиш, само заради времето през което се познавате. Щом не ти е приятно с тях, остави ги.
Търси хора с които ще се забавляваш, ще се кефиш на макс и няма да се притесняваш къде гледат и дали ти се натискат.

NeZaPoznat
07-08-2009, 13:56
Мисля, че знаете как е... Когато някое момче види някое хубаво момиче и веднага иска секс.


Ето го и моя случай. Компанията с която се събирам повечето са момчета. Постоянно ме закачат и искат само едно нещо от мен. Писна ми, искам да ме възприемат като приятелка, пък и момчето което харесвам (и той ме харесва) не иска да тръгнем точно заради това. Лято е и като си облека някой потник всички ми гледат гърдите. От давна се събирам с тази компания и преди не бяха такива. Момичетата всякаш се отадалечиха от мене защото на едното момиче гаджето го зарязало заради мен. Гадно ми стана, защото те ходеха вече година и няколко месеца. Когато ме видят започват да викат "Оо секси". Преди не беше толкова зле, но сега вече ми писна за тях да съм някаква к***а. Пък и всички от компанията вече са се е**ли, а само аз и една приятелка не сме и за това постоянно ни се натискат. Помооощ!

Какво да направя, за да не ме възприемат така. Няма да си сменя компанията, защото ги познавам още от детската градина и всички мои ярки спомени са свързани с тях.

Не смятам, че смяната на компанията ще промени нещо.
как да ти кажа ... ако нещо ходи като патица, кряка като патица и е бяло - най-вероятно е патица.
Ако хората които те познават от детската градина смятат че си к**ва - значи се държиш като к**ва и това няма никаква връзка с това че си красива /или поне така си мислиш/.

Ако потника ти е такъв, че да ти се виждат циците - защо им се сърдиш че ги гледат ? Показала си ги - ще ги гледат. И ако си смениш компанията - пак ще ги гледат..... освен ако не е само от момичета , но пък тогава ще злобеят и ще те мразят :?
Мнението на хората за нас се определя от самите нас. Ако аз облека розов клин, риза на цветчета и си направя прическа тип Азис би ли се учудила ако ме сметнат за гей.
Ако приличаш на певица от Пайнер .... смятай .. :?
Знам какво си мислиш .... Ти не си никакъв че да ми казваш как да се обличам - така ми харесва - така ще ходя...
Ако си си го помислила - значи съм прав :?

mediterraneo
07-08-2009, 14:00
Следващия път при такъв коментар се направи на сърдита ..ти си момиче знаеш как става 8-) Обърни се на другата страна и кажи нещо от рода на ее писна ми вече.Мисля че ако твойте хора имат малко акъл в главата ще се замислят следващия път. :o

soreal
07-08-2009, 19:35
Следващия път при такъв коментар се направи на сърдита ..ти си момиче знаеш как става 8-) Обърни се на другата страна и кажи нещо от рода на ее писна ми вече.Мисля че ако твойте хора имат малко акъл в главата ще се замислят следващия път. :o

мерси, точно такъв отговор очаквах :) :)

vampirekiss
07-08-2009, 19:57
Мисля че когато тръгнеш с тоя дето си решила, (който както разбрах е 1 от компанята), те ще престанат, щото просто нямат друг избор, или тва, или караници и бой, но съществува мъжка солидарност, която би трябвало да ги накара да не се бъзикат повече :-o

Ако обаче тъгнеш, с някъв който не е от тая компаня, ще трябва просто да спреш да излизаш с тях.

Съгласна съм.