PDA

View Full Version : Пфф... Мн тъпо стана...



XiPiXoPiGiRL
07-08-2009, 09:03
Историята е такава. Аз съм седми клас и се запознах на един от пробните изпити по математика със много сладък обект.. И така лафихме си по телефоните известно време и сме си казали, че ще излезем някой път.. Ама той май това го има като фикс идея: всеки ден ми звъни и ме пита кога ще излезем, а пък нашите мн мн не ме пускат и се чудя какво да направя.. Освен това момчето сериозно почва да ми лази по нервите.. От няма какво да прави на другите досажда... :? :?

И така де искам да си излея душата и ако можете да погнете дайте съветче, пък ако нямате идея здраве да е...

GossipGirl89
07-08-2009, 09:10
Еми ако искаш да се видиш с него измисли нещо да пред вашите поне за половин-един час да излезнете на кафенце...

Ако ти досажда толкова директно му го кажи или пък спри да му вдигаш - ще се откаже сам :)

kombarka
07-08-2009, 09:13
Кажи, че излизаш с приятелки... Аз така съм правила :lol:
Иначе и аз съм в същото роложение с момче тип "досадник" :? ... Спри да му вдигаш телефона и му кажи че ще можеш чак след 3 дни... така поне ще се отървеш от него за малко :)

IRule
07-08-2009, 09:16
Хлътнал е човека, кво очакваш, ако не ти харесва чак толкова го режеш с големата ножица, и тва е. :D

vagarious
07-08-2009, 09:18
Казваш ни,че вашите мн мн не те пускат.Аз под мн мн разбирам постоянно да си навън и да не могат да ти видят кажи-речи очите.Все те пускат няколко пъти седмично да излизаш и ако искаш се възползвай от това да излезеш един път с това момче и тогава да му мислиш какво ще правиш с него.Но на вашите незнам дали да им кажеш,че ще си с него.Незнам,ти си прецени дали да ги излъжеш и какво да им кажеш.Айде дано си ми разбрала мисълта. :)

XiPiXoPiGiRL
07-08-2009, 09:18
GG89: Пише ми смс-и, ама не е проблем да спра да му отговарям.. Наистина първото впечатление беше страхотно и не искам да го изпускам, ама после ако нещата загрубеят (ака се гаджосаме) това постоянно досаждане ще ме изведе от равновесие... Плюс това той иска да се разхождаме из центъра, а аз дотам стигам за час... Тъй че трудно ще мине номера...

Kombarke: Ем той иска да завлека някоя фр, защото и той щял да бъде с приятели....

Fantomche
07-08-2009, 09:19
Я са разбери със себе си.Ти харесваш ли го или го намираш за досаден.Като разбереш тогава ще ти намерим вариант какво да правиш.Аз дори не разбрах въпроса ти ку ф е..Как да се отървеш от него или как да излезеш с него ....
:-x

elsy
07-08-2009, 09:22
Кажи му, че не ти се излиза тия дни, обясни, за кво трябва да си измисляш 8-)

XiPiXoPiGiRL
07-08-2009, 09:24
IRule: Не ми са реже с голямата ножица.. Предпочитам наште да ги клъзна относно свободата си...

vagarious: каквото и да стане по нататък на нашите нищо не тряа да разбират, защото са наистина строги и старомодни... Пускат ме, когато ме повикат и то искат да знаят точно къде, с кого ще съм... Освен това най-много ми разрешават за половин един час...

Fantomche: Аз въпрос нямам просто си изливам това, което ми е на душата... Момчето ми харесва, но настоятелността му започва да ме нерви... Въпреки това смятам, че е прави и ако задължително трябва да задам въпрос, то той е относно родителите....

elsy: Какво да му обяснявам, че нашти са строги... Няма да си изливам майчиното мляко, я! :D

vagarious
07-08-2009, 09:31
Мм ясно.Ами да ти кажа честно и аз когато бях 7ми клас не ме пускаха както сега.И при мен искаха да знаят кога,къде и с кого излизам.Не ме пускаха за много време,но пък не беше за половин-един час. :? Опитвала съм да правя номера относно свободата ми и повярвай ми -много по-зле стана.Така,че не прави като мен,всичко ще се нареди.Аз си видях грешката сега,но е малко късно.Както и да е.Та иначе незнам какво да те посъветвам да направиш.Ти си прецени самичка ситуацията с родителите ти и от там с момчето.Успех :-o :)

KimBerLy1912
07-08-2009, 09:32
Не разбрах-хем се дразниш,че не те пускат да излизаш (щото искаш да излезеш с него ),хем той ти се струва дразнещ..? :? :? :? :?

RaZzer
07-08-2009, 09:33
Щом го харесваш - намери начин да излезнеш с него, а докато го направиш можеш най-добронамерено да му обясниш, че имаш проблем с вашите и че не ти е приятно да бъде толкова настоятелен... Ти като имаш възможност - ще го потърсиш! Успокой го и няма да бъде "досаден" :) Пък с вашите... постарай се да ги разбереш, все пак си 7ми клас още... Това ще им мине с времето! :wink:

anSsito
07-08-2009, 09:38
Поговори с момчето. Обясни му как стоят нещата. Кажи приблизително кога ще може да излезете и ако трябва ти ще му звъннеш. Помоли го и да не е толкова настоятелен като те дразни.. И все пак не очаквай момчето да ти върви постонно подир задника - и неговото търпение ще се изчерпи, ако постоянно отлагаш и такива..
А ако искаш да се видиш с него - все ще намериш начин. Другото, което е щом трябва да вземеш приятелка на вашата среща, става по - лесно, тя може да те извика..
А и пробвала ли си да говориш с родителите ти относта излизанията ти?

XiPiXoPiGiRL
07-08-2009, 09:38
vagarious: И аз мисля, че не е хубаво да им въртя номерца, защото са много властни, ще ми спрат ресурсите, всичко :D

KimBerLy1912: Ами дразня, се защото е доста настоятелен, но е и прав.. Сигурно като му обесня истината в очите ще се успокои, само дето нямам смелостта, ама това е друг въпрос..

RaZzer: Само да се измъкна от робските окопи на родителите, пък като се видим ще му обясня...

XiPiXoPiGiRL
07-08-2009, 09:41
Поговори с момчето. Обясни му как стоят нещата. Кажи приблизително кога ще може да излезете и ако трябва ти ще му звъннеш. Помоли го и да не е толкова настоятелен като те дразни.. И все пак не очаквай момчето да ти върви постонно подир задника - и неговото търпение ще се изчерпи, ако постоянно отлагаш и такива..
А ако искаш да се видиш с него - все ще намериш начин. Другото, което е щом трябва да вземеш приятелка на вашата среща, става по - лесно, тя може да те извика..
А и пробвала ли си да говориш с родителите ти относта излизанията ти?



^^ Точно от това се притеснявам...
Дам това за приятелката е добро, май ще станат нещата... Не не съм пробвала, ама когато се пробвам да направя нещо, по който и да е въпрос свърнзан с порастването ми... Думите ми просто се връщат точно цитирано при всяка една караница, а те не са рядко...

XiPiXoPiGiRL
07-08-2009, 09:45
tryYy: Това, че от нещо го е бъз е ясно и не е проблем и не го обсъждам, ама един от неговите "приятели" е мой заклет враг и затова с удоволсстви бих се застраховала с няколко френдки.... :o

RaZzer
07-08-2009, 09:47
tryYy: Това, че от нещо го е бъз е ясно и не е проблем и не го обсъждам, ама един от неговите "приятели" е мой заклет враг и затова с удоволсстви бих се застраховала с няколко френдки.... :o

Оф... кви са тия "заклети врагове" бе?! Оставете подобните драми за турските филми в 8 часа... :? Пък и твоето момче ако не те защити от приятеля си, по-добре да нямаш работа с него!

anSsito
07-08-2009, 09:48
Подмажи им се.. Гледай да не се карате много много.. Показвай колко си примерна и такива.. Изпъкни успехите си в училище примерно.. Кажи, че след като си полагала толкова много усилия и не си ги разочаровала (дано това да е така) сега имаш правото да искаш лято с малко повече време навън с приятели.. Кажи им, че като излизаш за кратко губиш приятели, а в живота те са важни..

Незнам някаква такива им наговори..

П.П Момчето заслужава да знае защо оше не сте излезли.. Обясни му.. А ако те разбере още по - добре за теб ;)

XiPiXoPiGiRL
07-08-2009, 09:50
RazZzer: Абе "заклетия враг" ще го преживея... Въпреки, че е голям бияч, води се за мутра и може да са решили да ми устроят нещо, знае ли човек... Иначе `1001 нощ` с удоволствие гледам. С удоволствие бих направила подобна сапунка... :lol: :lol:

anSsito: Благодаря за съвета, ще пробвам да те послушам.. А иначе такива високи оценки изкарах на изпитите и наистина заслужавам малко свобода, ама какво да се прави, вече съм се предала.. :(

Hilary_
07-08-2009, 10:19
Офф добре кво е тва баси ... като се виждаш с някой се виждай с него не влачи половината квартал със себе си ... :lol: :lol: :? Аз имах един такъв индивид и му казах просто ... няма да се виждаш с мен докато не си довлечеш задника сам ... :? :? А ако наистина е толкова досаден .. какъв е смисъла да се занимаваш с него след като по натам има вероятност да ти писне .. :? :?