PDA

View Full Version : Отказване на цигари



Belair
07-08-2009, 09:19
Пуша от около 8 години и вече започнах да пуша по около 2 кутии на ден.Някош може ли да ми даде съвет как да ги откаже?Благодаря

kombarka
07-08-2009, 09:24
Е сега да ви кажа... майка ми беше пушила 20 години :shock: и вече от половин година не е запалила цигара. Отказа ги с някаква електронна цигара ( май се казваше mini cigarette 8-) ) Много се гордея с нея! :)

kombarka
07-08-2009, 11:00
Е сега да ви кажа... майка ми беше пушила 20 години :shock: и вече от половин година не е запалила цигара. Отказа ги с някаква електронна цигара ( май се казваше mini cigarette 8-) ) Много се гордея с нея! :)

стига лъга бе :П пуши самоче здравословно демек пара симулираща истикнската цигара ^^

Кой лъже бе?! 8-) Ако не ми вярваш тва си е твой проблем... :?
Не казвам, че сега пуши нея, а че не пуши изобщо каквото и да е. Тая цигара помага да се премахне вредния навик да се запали цигара, защото пушенето е изградено въз основа на психиката :-o

plmn
07-08-2009, 11:29
всичко е в главите ви
поредния вреден навик, който МОЖЕ да бъде отвикнат, вие го изкарвате невъзможно. просто спри.

Belair
07-08-2009, 11:33
всичко е в главите ви
поредния вреден навик, който МОЖЕ да бъде отвикнат, вие го изкарвате невъзможно. просто спри.
Точно това е въпроса.Как?

tItEufFf
07-08-2009, 12:15
На майка ми много й помогнаха никотиновите дъвки. Всеки път като ти се допуши лапваш една. Казват, че заместитилите не са хубави, ама помагат. Но да знаеш, че си е до човека. Майка ми спря да пуши, но ако има някакъв проблем насреща й отива на двора и пали цигарата. И все пак е по-добре от кутия на ден. Докато леля ми вече половин година не е пипнала цигара

Успех!

xplay
07-08-2009, 12:55
Воля...

djuki
07-08-2009, 15:04
намираш си някакво занимание ... гледаш да си спокоен и контролиран да се изправяш със спокойствие през проблемите ... намери нещо невинно да правиш за да отвикнеш от навика да държиш цигара

gigi_00
07-08-2009, 17:58
Шапка свалям на всички който са ги отказали.Това е толкова вреден навик,че........Много воля трябва.

Lady_AMG
07-08-2009, 21:38
Аз не пуша вече от месец и 3 дни и не мога да ви опиша колко се гордея със себе си! Пуших 5 години, ама много и накрая просто си казах СТОП!!! Не от понеделник, не от утре ами от един момент. Почнах да си купувам бонбони уинтърфреш и като много ми се припуши смучех по един бонбон. Лошото е, че всички около мен пушат и те изобщо не се съобразиха с мен, но аз въпреки всичко успях. Регистрирах се и в един надъхващ форум и така. Направих го за да си докажа, че мога и от там нататък видях хиляди прдимства.
ПС: Направо забогатях и не съм качила и един килограм ;)
Успех!!!

Di
07-08-2009, 22:55
воля..
и аз ги отказах..

LetTheMusicTalks
07-09-2009, 02:16
Много воля


Успех :)

loveme
07-09-2009, 09:57
ам нали имаше реклами дето ги дават почти на секи канал.. как да се откажат цигарите не се сещам точно сайта към който трябваше да се обърнат пушачите :)

lupi
07-10-2009, 08:46
Е сега да ви кажа... майка ми беше пушила 20 години :shock: и вече от половин година не е запалила цигара. Отказа ги с някаква електронна цигара ( май се казваше mini cigarette 8-) ) Много се гордея с нея! :)

стига лъга бе :П пуши самоче здравословно демек пара симулираща истикнската цигара ^^
т'ва дето момчето го казва е истина.Тази цигара струва около 120 лева. Тя е с капсули с никотин (доколкото знам ) по евтино е отколкото обикновените цигари и помага за отказване на цигарите

georgi12
07-10-2009, 16:39
Вола !И то не чак толкова много . по-скоро поставяне на цел .
Пуших доста години . Още толкова не пуша .
Една сутрин като тръгнах навън се отбих за цигари .Бях си забравил портмонето . Е, какво пък ще изкарам без цигари .за храна взех назаем .
На другия ден не си купих цигари и така вече много години.