PDA

View Full Version : HTC Magic Мения ала-бала?



Canis_Dirus
07-08-2009, 11:15
Хвърлил съм му око на тоз апарат. Някой да изкаже мнение нещо?

SWASTIKA
07-08-2009, 11:34
Хвърлил съм му око на тоз апарат. Някой да изкаже мнение нещо?

Странно какво беше "мения"? :-o

Добър начин да се похвалищ със следващата си потенциална покупка.

Слаб процесор, което не значи бавен.

Малко твърда памет, слаба структура на интегралните схеми и липса на "защита". Едно изпускане ще донесе доста щети по смартфончето. ;)

machoka
07-08-2009, 11:46
Защо не се ориентираш към нещо базирано на Windows Mobile, мисля че Андроид все още не е доизпипана, и особено за БГ няма да имаш голямо приложение, докато на 'джамовата' ос ще подкарваш абсолютно всичко.

Canis_Dirus
07-08-2009, 12:11
http://www.phonearena.bg/htmls/HTC-Touch-Diamond2-telefon-pa_3477.html


Невероятни телефони са това...

И аз искам такова, но ще трябва да почакам няколко месеца, за да събера парите. Освен, ако не изникне някоя изгодна оферта...

machoka
07-08-2009, 14:02
Аз съм със Самсунг Омния и го препоръчвам горещо на всеки, който иска качество, удобство, висока производителност и съвместимост с абсолютно всичко.
ОС-ът на Гугъл още не е доизпипан чувам, макар да не съм работил лично все още. И все пак ще има доста по-малко приложения за него. Стори ми се, че този Меджик не е с 5 мбп камера, а вече тя е стандарт.

EroSennin
07-09-2009, 18:41
да според мен HTC в последните 2 години са тотален лидер на пазара за смартфони, качеството е недостижимо :) Андроид го дават че е доста бърз :) Ако си вземеш с WM 6.1 има доста голяма вероятност и той като Омниа 2 да може да се ъпгреитни до 6.5 :) Въпроса с ГПС-а не знам как стой :? Иначе и аудио жака не им е 3.5мм, вчера казаха че ще започнат да го правтя с него :) Touch Pro (старият модел от миналата година 750лв, новият Про 2 е с 400лв по скъп :С ) обмилям да си взема, лично мен повече ме радва от Dream, Magic :)