PDA

View Full Version : Харесвам момче от персонала на басейна



bloo
07-08-2009, 11:52
здравейте, ще се опитам да разкажа на кратко.... попринцип аз много си падам по басеини и бързам да се накикерча винаги в свободното си време : ) но сега обичам да ходя само на един единствен басейн, защото там има едно момче от персонала, в който се влюбих от пръв поглед.. винаги седя там, от където той минава иии винаги се гледаме ... смисъл личеше си , че ме харесва и сигурно той е загрял, че аз го харесвам ..така започнах да ходя всеки ден за да мога да го виждам (ние не сме се запознавали, нито сме си говорели) ... и сега последният път започнахме да си се усмихваме ииии бях много радостна , докато не се появи един скапан досадник и започна да ме заговаря в басейна докато плувах...

аз нарочно се правех на мила, за да не остане с лошо впечатление (макар, че не ми пукаше за него) и този от персонала (в който съм влюбена) седна отстрани там на един шезлонг и започна да ни гледа с презрение и да си пуши нервно цигарата...

сега винаги, когато ходя той дори не ме поглежда.. а дори да ме погледне веднага си маха погледа.. :-#
МОЛЯ ВИ кажете кво да направя.. страх ме е, че ако се опитам да го заговоря ще ме отреже мн мазно.. :-#

Заглавието на темата трябва да е описателно!
krem4et0

Little_Lady93
07-08-2009, 11:56
А защо просто не му кажеш защо ходиш на тоя басейн?Така или иначе нищо не губиш защото дори не се познавате.А ако не говориш изобщо с него кой знае колко дълго време ще си седиш на тва положение :?
Все трябва да го измислиш някак НО не стой без да правиш нищо :-)

Kukumqvka
07-08-2009, 11:59
Офф да ви имам проблемите .. голямото влюбване е било.Видяла го един път и се влюбила и вече не може да живее без да го види :lol:

И к'во толкоз като те отреже от опити никой не е умрял .. аре действай стига си се вайкала :lol:

Hilary_
07-08-2009, 12:30
А защо просто не го заговориш ... :?

RaZzer
07-08-2009, 12:36
А защо просто не го заговориш ... :?

Ами, да! Заговори го! Опитай се... Не бързай да си изливаш душата, но няма да е лошо да му покажеш, че към него ще си по-различна. :)

bloo
07-08-2009, 12:36
вие зле ли сте ?!

ПОСЛЕДНОТО ИЗРЕЧЕНИЕ :
"МОЛЯ ВИ кажете кво да направя.. страх ме е, че ако се опитам да го заговоря ще ме отреже мн мазно.. :-# " .... баси

плюс това всеки си има проблеми и се влюбва, в който си поиска...
който няма конкретен съвет по-добре да не се хаби да пише :х

Hilary_
07-08-2009, 12:40
еее кво ни нахрани тука за 5 поколения напред ... :x :? :? Яяя по спокойно ... тии малко логика да виждаш в това, което пишеш? :?
Първо как ще те отреже като ти сама каза, че си личи, че те харесва..? :?
Второ ако евентуално се направи на идиот и те отреже си врътваш дупето и изобщо няма да се занимаваш повече.. в крайна сметка след като ти се прави значи не си заслужава ... :? :?

sladkalady
07-08-2009, 12:46
Нищо няма да ти стане ако го заговориш...по ли е добре да пишеш във форума за съвет и да се чудиш какво да правиш...?Ако те отреже-негов проблем...не е нито първия ,нито последния :)

Kukumqvka
07-08-2009, 13:07
вие зле ли сте ?!

ПОСЛЕДНОТО ИЗРЕЧЕНИЕ :
"МОЛЯ ВИ кажете кво да направя.. страх ме е, че ако се опитам да го заговоря ще ме отреже мн мазно.. :-# " .... баси



И к'во толкоз като те отреже от опити никой не е умрял .. аре действай стига си се вайкала :lol:


Има логика не мислиш ли 8-)

NeZaPoznat
07-08-2009, 14:04
здравейте, ще се опитам да разкажа на кратко.... попринцип аз много си падам по басеини и бързам да се накикерча винаги в свободното си време : ) но сега обичам да ходя само на един единствен басейн, защото там има едно момче от персонала, в който се влюбих от пръв поглед.. винаги седя там, от където той минава иии винаги се гледаме ... смисъл личеше си , че ме харесва и сигурно той е загрял, че аз го харесвам ..така започнах да ходя всеки ден за да мога да го виждам (ние не сме се запознавали, нито сме си говорели) ... и сега последният път започнахме да си се усмихваме ииии бях много радостна , докато не се появи един скапан досадник и започна да ме заговаря в басейна докато плувах...
аз нарочно се правех на мила, за да не остане с лошо впечатление (макар, че не ми пукаше за него) и този от персонала (в който съм влюбена) седна отстрани там на един шезлонг и започна да ни гледа с презрение и да си пуши нервно цигарата...

сега винаги, когато ходя той дори не ме поглежда.. а дори да ме погледне веднага си маха погледа.. :-#
МОЛЯ ВИ кажете кво да направя.. страх ме е, че ако се опитам да го заговоря ще ме отреже мн мазно.. :-#
Заглавието на темата трябва да е описателно!
krem4et0

Следващия път плувай под вода - така няма как да те заговорят.

Ако си толкова навита - намери си работа на басеина като сервитьорка да речем - така ще не ще - ще говори с теб :-P

п.п. Любовта иска жертви :-P

bloodylips
07-08-2009, 14:07
А защо просто не го заговориш ... :?

Ами, да! Заговори го! Опитай се... Не бързай да си изливаш душата, но няма да е лошо да му покажеш, че към него ще си по-различна. :)

мдаммм

IRule
07-08-2009, 14:11
Опитай се уж случайно да го заговориш нещо, може да чака ти да направиш 1-вата крачка, в смисъл такъв не да му казваш че го обичаш, ами да започнеш някакъв уж непринуден разговор.

Ако се обясниш едва ли не в любов на човек, с който никога не си разговаряла, е нормално да те отреже, обатното би било доста странно.

mArMaLaDkA
07-08-2009, 14:36
Така е то. Заговори ли те някое момче, пък дори и приятел да ти е, обектът на желания веднага изпада в дива ярост и после се прави на недостъпен. Жалка тактика, но работи. :lol:

SmiLe1
07-08-2009, 15:40
Първоначално си намери предтекст за да го заговориш....После всичко ще се подреди от самосебе си....Не е лоша и идеята за работа,която даде NeZaPoznat.
Успех! :)

fc
07-08-2009, 15:50
Така слушай сега, събираш смелост, отиваш при него и му кажи:
Ти: Слагате ли хлор във водата?
Той: Да! (тука и "не" да каже пак няма значение)
Ти: Много ме болят очите, къде е управителя, искам да се оплача?
Той: WTF?
Ти: :) шегичка, но просто от сумати и време не мога да измисля нещо с което да те заговоря, не те ли е срам малко ?

НЯМА АБСЛЮТНО НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ОТ ТОЗИ РАЗГОВОР, НА НЕГО НЕ МУ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ КАКВО ГОВОРИШ А КАК ИЗГЛЕЖДАШ, КАК СЕ ДЪРЖИШ, ЖЕСТОВЕ, МИМИКИ И т.н. Направи го и ще си ми много благодарна :) Той ще бъде впечатлен от това, че си събрала смелост да го заговориш и т.н. , разговора сам ще потръгне.

soul1199
07-08-2009, 16:27
здравейте, ще се опитам да разкажа на кратко.... попринцип аз много си падам по басеини и бързам да се накикерча винаги в свободното си време : ) но сега обичам да ходя само на един единствен басейн, защото там има едно момче от персонала, в който се влюбих от пръв поглед.. винаги седя там, от където той минава иии винаги се гледаме ... смисъл личеше си , че ме харесва и сигурно той е загрял, че аз го харесвам ..така започнах да ходя всеки ден за да мога да го виждам (ние не сме се запознавали, нито сме си говорели) ... и сега последният път започнахме да си се усмихваме ииии бях много радостна , докато не се появи един скапан досадник и започна да ме заговаря в басейна докато плувах...
аз нарочно се правех на мила, за да не остане с лошо впечатление (макар, че не ми пукаше за него) и този от персонала (в който съм влюбена) седна отстрани там на един шезлонг и започна да ни гледа с презрение и да си пуши нервно цигарата...

сега винаги, когато ходя той дори не ме поглежда.. а дори да ме погледне веднага си маха погледа.. :-#
МОЛЯ ВИ кажете кво да направя.. страх ме е, че ако се опитам да го заговоря ще ме отреже мн мазно.. :-#
Заглавието на темата трябва да е описателно!
krem4et0

Следващия път плувай под вода - така няма как да те заговорят.

Ако си толкова навита - намери си работа на басеина като сервитьорка да речем - така ще не ще - ще говори с теб :-P

п.п. Любовта иска жертви :-Pвъй да,4удесна идея :)

AFT
07-08-2009, 17:42
Оф, ми не го заговаряй тогава. Стой си така с влюбването и зимата пак ходи на басейн, за да му мигаш на парцали и да си имате "връзка" на базата на два погледа. Малко жалко изглежда, не мислиш ли?

vampirekiss
07-08-2009, 18:21
^ съгласна
Дам.Действай и да не ти пука.И какво като те '' отреже мазно'' -нито го познаваш,нито е кой знае какво.Иначе рискуваш да жабунясаш по басейните и да хванеш тен тип ''аз съм млада кооператорка''

GaBiIi__
07-08-2009, 19:06
хаха значи имаш 2 варианта:
1. да го заговориш да се опиташ да го опознаеш както и той теб и да прецениш дали и тогава ще ти харесва...
2. да продължиш да ходиш там без да си говорите да виждаш презрителните му погледи и да ти става гадно.. след време разбира се да съжаляваш че някога не си го заговорила тъй като едва ли ще те отреже а и да го направи има ли значение не се познавате има и др басейни :)

deni15
07-08-2009, 20:45
axaxa xaxax aaxax :lol: :lol: :lol:

MonSitY
07-08-2009, 20:50
мм малко ми е познато :D ( личен опит ) според мен трябва да рискуваш защото ако не го направиш само ще се чудиш какво би станало.аз мн мн не вярвам в тая любов от пръв поглед но що пък не ако наистина е така си заслужава да го заговориш ;) успех

bloo
07-09-2009, 12:49
:D :D ... окей мерси на всички за съветите ! :] ясно е, че трябва да го заговоря.. но въпросът е какво да му кажа по-точно.. :D

NeZaPoznat
07-09-2009, 13:21
:D :D ... окей мерси на всички за съветите ! :] ясно е, че трябва да го заговоря.. но въпросът е какво да му кажа по-точно.. :D

Страх ме е като съм сама .... ще дойдеш ли с мен до кенефа ..

Кажи го с мнооооого жалостив глас разбира се :-P

anito0
07-09-2009, 14:35
Така слушай сега, събираш смелост, отиваш при него и му кажи:
Ти: Слагате ли хлор във водата?
Той: Да! (тука и "не" да каже пак няма значение)
Ти: Много ме болят очите, къде е управителя, искам да се оплача?
Той: WTF?
Ти: :) шегичка, но просто от сумати и време не мога да измисля нещо с което да те заговоря, не те ли е срам малко ?

НЯМА АБСЛЮТНО НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ОТ ТОЗИ РАЗГОВОР, НА НЕГО НЕ МУ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ КАКВО ГОВОРИШ А КАК ИЗГЛЕЖДАШ, КАК СЕ ДЪРЖИШ, ЖЕСТОВЕ, МИМИКИ И т.н. Направи го и ще си ми много благодарна :) Той ще бъде впечатлен от това, че си събрала смелост да го заговориш и т.н. , разговора сам ще потръгне.



еѝ тва е ключа за палатката ;)

AFT
07-09-2009, 15:09
:D :D ... окей мерси на всички за съветите ! :] ясно е, че трябва да го заговоря.. но въпросът е какво да му кажа по-точно.. :D

"Здрасти, аз съм *името ти*. Приятно ми е да се запознаем."
Не е толкова трудно, u know. Не се опитвай да бъдеш оригинална и т.н., просто кажи нещо. ;д


П.П. Обожавам bloo. :oops:

IRule
07-09-2009, 18:18
Е ти пък искаш и да ти кажем какво точно да му кажеш, мн нахално от твоя страна :D