PDA

View Full Version : За презервативите..



linkin_park_girl
07-08-2009, 15:13
Здравейте!Ето,че дойде и моя ред да пусна тема тук.Та понеже скоро ще ми е за първи път искам да попитам някои неща за да съм напълно готова.Пъвото нещо е:Ако се скъса презерватива къде се къса долу горе?Вторият е нали след като се постави презерватива в резервоарчето не трябва да има въздух?И третият:Durex или Sportex?Четох,че Durex са най-добрите.На някой късал ли му се е презерватив Durex?Благодаря предварително! :)

Ufff
07-08-2009, 15:35
Ако няма въздух къде ще ти отиде спермата, а? Иначе и двете марки стават. Прочети си упътването, баси, заради некадърно слагане се късат в повечето случаи, не щото ви е много голям :x

Ufff
07-08-2009, 15:46
Упс, не видях, че си момиче. Сори за тона :) Хубаво е, че поне се интересуваш, че както казах вече много момчета не са в час.

LovEsIckk
07-08-2009, 16:52
Здравейте!Ето,че дойде и моя ред да пусна тема тук.Та понеже скоро ще ми е за първи път искам да попитам някои неща за да съм напълно готова.Пъвото нещо е:Ако се скъса презерватива къде се къса долу горе?Вторият е нали след като се постави презерватива в резервоарчето не трябва да има въздух?И третият:Durex или Sportex?Четох,че Durex са най-добрите.На някой късал ли му се е презерватив Durex?Благодаря предварително! :)

Ufff,май ти трябва да прочетеш :lol:




Как се поставя презерватив
За да отворите опаковката, разкъсайте фолиото от едната страна и извадете презерватива внимателно. Не отваряйте опаковката със зъби или с ножица, защото така бихте могли да повредите презерватива. Презервативите са здрави, но могат да се разкъсат от нокти или бижута.
Винаги поставяйте презерватива след като пениса е вече в ерекция и преди контакт с тялото на партньора. Това съдейства за предотвратяване на заразяването с болести, преносими по полов път и на забременяване.


Дръжте презерватива за края му и използвайте другата си ръка за да отстраните чрез стискане евентуално събралия се в него въздух. По този начин се освобождава място за спермата. След това го поставете на върха на пениса с навитата част навън.

С другата ръка развийте презерватива така, че да покрие целия пенис. Ако пенисът е необрязан, издърпайте кожата назад преди да поставите презерватива.
Извадете пениса скоро след еякулацията като придържате плътно презерватива в основата за да остане на мястото си.

Преди да свалите презерватива, пенисът трябва да е изцяло извън тялото на партньора ви. Не допускайте допир на пениса и презерватива с вагината, за да се избегне евентуален контакт със спермата.
След употреба, веднага изхвърлете използвания презерватив. Увийте го в салфетка и го изхвърлете на подходящо място, не в тоалетната чиния.



Попринцип Durex се водят най-добрите , обаче на мен ми се е късал,както и Sportex.И въпреки тва ползвам вторите :)

Ufff
07-08-2009, 16:57
Мммм не съм се изразила правилно май. Ако щеш вярвай ама има хора, които се опитват да си завират до край едва ли не. Тва ми беше мисълта. Разбира се че не трябва да е издут като балон отпред

Rayzak
07-08-2009, 17:21
права си,че доста момчета не са в час ... радвам се,че поне не съм от тея ... таааа кажи на приятеля си ... да не си и помисля първо да ти предлага без .... ,защото преди малко напаюх един,че се е правил на мъжага и ,че е знаел кога ще свърши... второ да нетрябва да има въздух в резервуарчето ш'от има шанс да се скъса и то голям иии тогава става гафа който трае 9 месеца :-D ииии внимавай ;) успех първия път

DUREX POWER !!! никога не ми се е късал,а аз предлагам Durex Love ;)

linkin_park_girl
07-08-2009, 18:56
Благодаря за отговирите,но не беше нужно някои хора да са толкова груби.По-добре да питам отколкото после да пускам теми "Бременна ли съм?"

Ufff
07-08-2009, 21:46
Ако визираш мен, аз се извиних.

bulgarche
07-08-2009, 22:04
Къса се където си поиска, и двата презерватива съм късал, чувал съм че тия най-евтините са най-здрави, но и най-дебели.
И да, не трябва да има въздух, за да се събере там семенната течност.

Ufff
07-08-2009, 22:05
Аз от лекар съм чувала че Лайф Стайлс се късат по-малко от Дюрекс. Ама знам ли..