PDA

View Full Version : Той ме нерви



Elika
07-08-2009, 16:10
Значи аз съм на 12 и съм момиче. Имам се приятел и си го обичкам :-) :-) :-) . Само че момче на име Симон (поляк-не че ми пречи) постоянно ми казва че ме обича. Той е на 10...и мисля че е малко малък. Иначе сме си много добри приятели и не искам да си загубим приятелството като станем гаджета. А иначе той е много сладък .... и не съм много сигурна дали го харесвам. Моля дайте ми съвет. Благодаря предварително 8-) 8-) 8-)

vagarious
07-08-2009, 16:15
Извинявам се много,но някой би ли ми казал къде попаднах по дяволите :x :-x :-o Боже накъде отива света.. :shock: :shock: :shock: :shock:

NeverTheSame
07-08-2009, 16:17
значи...ти си на 12 ?
и имаш приятел,който твърдиш,че обичаш !?
тка...според теб 10 годишното момче,което твърди,че те обича е прекалено малък,но пък и ти не си много голяма x]
честно да ти кажа не му обръщай на тоя бръмбазък,щото просто не знае какво говори...
даже е до някъде сладко xDxDxD

ImmortalForever
07-08-2009, 16:18
Мисля, че форума трябва да се прекръсти на detska-gradina-problem.net :shock:

sladkalady
07-08-2009, 16:18
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Олеле :D

Kukumqvka
07-08-2009, 16:40
Щом си на дванадесет значи си голяма 8-) .. сети се сама ко тряа праиш :shock:

Лелее не е истина,како :lol: :lol: :lol:

LovEsIckk
07-08-2009, 16:41
Детската градина..

soul1199
07-08-2009, 16:42
не му обръ6ай внимание :shock:

Elika
07-08-2009, 16:49
Да знам че съм малка. И не съм казала че вече съм голяма.
А на тези на които отговориха да не му обръщам внимание ще кажа че това е невъзможно. Той просто прекалява.

sextazy_baby
07-08-2009, 16:49
Не сте ли малко малки...или това вече е нормално :lol:

mOBSCENE
07-08-2009, 16:50
Значи аз съм на 12 и съм момиче. Имам се приятел и си го обичкам :-) :-) :-) . Само че момче на име Симон (поляк-не че ми пречи) постоянно ми казва че ме обича. Той е на 10...и мисля че е малко малък. Иначе сме си много добри приятели и не искам да си загубим приятелството като станем гаджета. А иначе той е много сладък .... и не съм много сигурна дали го харесвам. Моля дайте ми съвет. Благодаря предварително 8-) 8-) 8-)



:lol: :lol: Неее!Ще се спукам от смях :lol:

Kukumqvka
07-08-2009, 16:56
Да знам че съм малка. И не съм казала че вече съм голяма.
А на тези на които отговориха да не му обръщам внимание ще кажа че това е невъзможно. Той просто прекалява.

Ходи и с двамата :lol: :lol: :lol: :lol:

mArMaLaDkA
07-08-2009, 17:00
И какво, като е на 10? Ти си на 12 => ще си му какичка и ще го научиш на разни работи. Например, да прави кюфтета от пясък, да симулира секс между куклите ти, да те люлее на люлката и така.

anSsito
07-08-2009, 17:02
Ама това, което сега прочетох е истина!? :shock:
Че и обича гаджето си :lol:
Интересно ми е какво правите..като сте гаджета..? :lol:

malka_sladkka
07-08-2009, 17:05
:lol: :lol: :lol: :lol: тая тема цепи мрака просто :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SmiLe1
07-08-2009, 17:08
Държат се за ръчички и се цункат по бузките. :-) :grin: :grin:

:-D :-D :-D

3oPuTy
07-08-2009, 17:29
Поздрав за авторката,гаджето й и нахалния ухажор :D Слушай текста ... Хем е забавен,хем може да решиш как точно да се оттървеш от нахалния 10 годишен Ромео :D

http://www.vbox7.com/play:c22d6cbf

RaZzer
07-08-2009, 17:31
Еее, вие пък ги направихте на нищо :D Верно, че са малки, ама все пак всички сме минали през тая възраст и повечето сме си харесвали някой и сме се надявали да се гаджосаме и т.н. без да разбираме за какво става дума на онази възраст... Все едно де... И въпреки че се опитвам да се абстрахирам от факта, че говорим за 10-годишни, не разбирам какво искaш от нас, авторката ... да ти кажем дали харесваш момчето ли? :? - нали се сещаш, че това няма как да стане... Пък и нали според теб "си го обичкаш"... Какъв е проблемът тогава?!

Elika
07-08-2009, 18:04
Еее, вие пък ги направихте на нищо :D Верно, че са малки, ама все пак всички сме минали през тая възраст и повечето сме си харесвали някой и сме се надявали да се гаджосаме и т.н. без да разбираме за какво става дума на онази възраст... Все едно де... И въпреки че се опитвам да се абстрахирам от факта, че говорим за 10-годишни, не разбирам какво искaш от нас, авторката ... да ти кажем дали харесваш момчето ли? :? - нали се сещаш, че това няма как да стане... Пък и нали според теб "си го обичкаш"... Какъв е проблемът тогава?!

Не да ми кажете как да разкарам 10 годишния ако може. Ама виждам че на всички вас вие е много забавна тая тема и не я взимате не сериозно :smt067 :smt067 :smt067 :smt068 :smt068 :smt068 :smt070 :smt070 :smt070 :smt075 :smt075 :smt075 :smt072 :smt072 :smt072 :smt071 :smt071 :smt071

SmiLe1
07-08-2009, 18:08
Ами казваш му,че искаш да сте просто приятели и т`ва е...

therichbitch
07-08-2009, 19:39
оуу , :О къде попаднах за бога, детската градина ?!?!

IRule
07-08-2009, 20:12
Според мен сте прекалено малки за каквото и да е :D

plmn
07-08-2009, 20:21
Детската градина..

crazy_style
07-08-2009, 20:28
Of i vie ste bili na 10-12 i tn..
kvo o4akvate samo golemi i zreli hora kato vas 18 godi6nite da pi6at v teen forum li .. Mi napi6ete edno svqstno mnenie kvo iskate da napravi momi4eto .
A ina4e .. MI 6tom e na 10 i ti se obqsnqva v lubov moga da si predstavq kolko e dosaden .. I kolko moje da si prikazvate izob6to. Mi izbqgvai go, kaji mu da se razkarva i 4e ako ne iska da ste si samo priqteli da ne ti govori vuob6te. Predpolagam 4e 6te ima efekt.. :neutral: :neutral:

YakUZa777
07-08-2009, 23:14
Не ги слушай, секса ще направи вашата връзка по здрава :D

anSsito
07-08-2009, 23:20
Of i vie ste bili na 10-12 i tn..
kvo o4akvate samo golemi i zreli hora kato vas 18 godi6nite da pi6at v teen forum li .. Mi napi6ete edno svqstno mnenie kvo iskate da napravi momi4eto .
A ina4e .. MI 6tom e na 10 i ti se obqsnqva v lubov moga da si predstavq kolko e dosaden .. I kolko moje da si prikazvate izob6to. Mi izbqgvai go, kaji mu da se razkarva i 4e ako ne iska da ste si samo priqteli da ne ti govori vuob6te. Predpolagam 4e 6te ima efekt.. :neutral: :neutral:


Какво очакваме ли?
Ем.. ти сама го написа "тийн" форум.. 10-12 годишните от кога станаха тийнове? :shock:

П.П. И няма как да не попитам: А за какво толкова могат да си говорят като цяло? :lol:

Rapture
07-09-2009, 01:32
Еми като го обичаш няма ли да има сватба скоро ? :D :D :D
Време ти е вече..,

LetTheMusicTalks
07-09-2009, 01:59
Еми като го обичаш няма ли да има сватба скоро ? :D :D :D
Време ти е вече..,да минали са границата даже :shock:

gabsit000
07-09-2009, 07:36
Ама това, което сега прочетох е истина!? :shock:
Че и обича гаджето си :lol:
Интересно ми е какво правите..като сте гаджета..? :lol:




е как кво..държат се за ръчичка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

smiirnoff
07-09-2009, 10:47
Значи аз съм на 12 и съм момиче. Имам се приятел и си го обичкам :-) :-) :-) . Само че момче на име Симон (поляк-не че ми пречи) постоянно ми казва че ме обича. Той е на 10...и мисля че е малко малък. Иначе сме си много добри приятели и не искам да си загубим приятелството като станем гаджета. А иначе той е много сладък .... и не съм много сигурна дали го харесвам. Моля дайте ми съвет. Благодаря предварително 8-) 8-) 8-)

.. нямам думи аз ;д

smiirnoff
07-09-2009, 10:51
Не да ми кажете как да разкарам 10 годишния ако може. Ама виждам че на всички вас вие е много забавна тая тема и не я взимате не сериозно :smt067 :smt067

ми тая тема как да я вземем на сериозно бе ;д ? ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aicken
07-09-2009, 10:52
наистина от рано зеха да се праскат вече :-o

bebe7o
07-09-2009, 11:00
СМЕХ :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

Riot
07-09-2009, 11:08
Хахаха, пикла насрана

gigi_00
07-09-2009, 11:15
Ааа абе я варете си играите на кукли и колички.Той на 10 и ти казал,че те обичал.Омг на къде отива света. :D :D

Aicken
07-09-2009, 11:20
Ааа абе я варете си играите на кукли и колички.Той на 10 и ти казал,че те обичал.Омг на къде отива света. :D :D

еи мършшо , дал съм ти +2 точки за тъпата игра щото отговорих правилно на вапроса 8)

balon4eee
07-09-2009, 11:40
много сте зле бе ! И вие сте били малки и вие на тая възраст сте започнали за усещате първите до този момент непознати трепети нали бе ? Кво се правите на велики "олее детската градина , ние тука не търпим малки , щото сме VIP" аре осъзнайте се малко ! Иска ми се да можех да ви видя когато сте били на 12 и аз да съм по-голяма .. ще ви направя на нищо , както направихте с горкото момиченце :x
Така , не разбрах какъв ти е въпроса 8-) но ще ти дам съвет , да си останеши с приятелчето ти и си се забавлявай . А на 10 годишния господин 8-) мисля , че скоро ще му мине ;]

SuperBadSuperFresh
07-09-2009, 11:47
Даа и според мен не сте прави!Никва детска градина бе... 4 и 6 клас... :lol: :grin:

fin4etooo
07-09-2009, 11:59
според мен не е нужно да се обиждат ама сякъш някой ще ме послуша

а доколкото до теб не мисля че трябва да си гадже с по-малък от теб макар че между любовта няма граница, но също така и не мисля че на тая възраст трябва да си имаш гадже аз съм на 13 и все още си нямам просто си помисли какво щеше да правиш с това момче ако наистина си бяхте станали харесай си поне някое на твоята възраст

evi_vd
07-09-2009, 12:05
леле, от малка си с такива огромни екзистенциални проблеми .. лоша работа
аз съм на 17 и нямам такива терзания
я си представи след 5 години кат станеш на 17 ... ужас ужас :?

MissInd3p3nd3nt
07-09-2009, 12:16
...Сложния любовен живот на една 12 годишна госпожица и един 10 годишен джентълмен ... :? :lol:

Абе момиче гледай си детсвото ,порасни още 3-4 години и тогава му мисли :)

elsy
07-09-2009, 14:50
Баси :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Take_That
07-09-2009, 14:57
Симон е малък, а ти нима си голяма?
Порастни с още няколко години и тогава имай такива терзания от сорта "Кого да избера?", сега си гледай детството и не се вкарвай във филмите :) Но все пак бъди с този, който харесваш.....

alex4ii
07-09-2009, 15:00
Мисля, че форума трябва да се прекръсти на detska-gradina-problem.net :shock: съгласна съм :grin:

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
07-09-2009, 15:23
Правете тройка-ако днаеш ко е тва де... Аман от лапешки истории :mad: .. А бе момиченце,гледай си детсвото,има време за гаджета...пф па тва на 10 кво си мисли?! ...Ти вярваш ли му,че те обича? А и още едни въпрос-казваш,че си имаш приятел,дето обичаш..е как ще тръгнеш с тоя Симон,като вече си имаш гадже?! ..Много сте объркани вие малките...живей си детсвото бе! :mad:

sladur4etyYy
07-09-2009, 15:32
:lol: остави го Симон, той не знае изобщо накъде е с главата :Д то не че и ти си много наясно, ама той пък.. съвсем не е 8-) и по- полека с момченцата, че си още мъничка, да не пострадаш ;д

gigi_00
07-09-2009, 15:34
Ааа абе я варете си играите на кукли и колички.Той на 10 и ти казал,че те обичал.Омг на къде отива света. :D :D

еи мършшо , дал съм ти +2 точки за тъпата игра щото отговорих правилно на вапроса 8)

Благодаря ти мършо ;)

Elika
07-09-2009, 16:07
много сте зле бе ! И вие сте били малки и вие на тая възраст сте започнали за усещате първите до този момент непознати трепети нали бе ? Кво се правите на велики "олее детската градина , ние тука не търпим малки , щото сме VIP" аре осъзнайте се малко ! Иска ми се да можех да ви видя когато сте били на 12 и аз да съм по-голяма .. ще ви направя на нищо , както направихте с горкото момиченце :x
Така , не разбрах какъв ти е въпроса 8-) но ще ти дам съвет , да си останеши с приятелчето ти и си се забавлявай . А на 10 годишния господин 8-) мисля , че скоро ще му мине ;]

Благодаря много за това

Elika
07-09-2009, 16:09
Правете тройка-ако днаеш ко е тва де... Аман от лапешки истории :mad: .. А бе момиченце,гледай си детсвото,има време за гаджета...пф па тва на 10 кво си мисли?! ...Ти вярваш ли му,че те обича? А и още едни въпрос-казваш,че си имаш приятел,дето обичаш..е как ще тръгнеш с тоя Симон,като вече си имаш гадже?! ..Много сте объркани вие малките...живей си детсвото бе! :mad:

1. Не съм казала че мъ вярвам че ме обича просто ме дразни. И искам да го разкарам . Тва е . Исках само да ми дадете съвет а не да ми пишете глупости.

2. Не искам да тръгвам със Симон.

Kukumqvka
07-09-2009, 16:24
Правете тройка-ако днаеш ко е тва де... Аман от лапешки истории :mad: .. А бе момиченце,гледай си детсвото,има време за гаджета...пф па тва на 10 кво си мисли?! ...Ти вярваш ли му,че те обича? А и още едни въпрос-казваш,че си имаш приятел,дето обичаш..е как ще тръгнеш с тоя Симон,като вече си имаш гадже?! ..Много сте объркани вие малките...живей си детсвото бе! :mad:

1. Не съм казала че мъ вярвам че ме обича просто ме дразни. И искам да го разкарам . Тва е . Исках само да ми дадете съвет а не да ми пишете глупости.

2. Не искам да тръгвам със Симон.

3.Научи се поне мъничко да пишеш :lol:

4.Ако беше поне мъничко умна и сама щеше да се сетиш как да го разкараш !

5.Вярно,че сайта е точно за т'ва .. за да питаме разни работи ама ти си на 12,а това е сайт за тийнеджъри доколкото знам :-D

6 . Кажи на Симон,че си имаш ''приятел'' който ''обичаш'' и не се интересуваш от него 8-)

И стига простотии ;]

vellvet
07-09-2009, 19:19
Oh My F Lord! :-o :?

NaNa_SladuRana
07-09-2009, 19:23
кажете ми,че темата е ебавка

kuklichka_bg
07-09-2009, 21:39
Представям си на 14 какво ще правиш за на 18 да не говорим. 8-)

AlokiNn
07-09-2009, 22:07
Ми завърти му е свирка :shock: нали се обичате

Kukumqvka
07-09-2009, 22:27
Правете тройка-ако днаеш ко е тва де... Аман от лапешки истории :mad: .. А бе момиченце,гледай си детсвото,има време за гаджета...пф па тва на 10 кво си мисли?! ...Ти вярваш ли му,че те обича? А и още едни въпрос-казваш,че си имаш приятел,дето обичаш..е как ще тръгнеш с тоя Симон,като вече си имаш гадже?! ..Много сте объркани вие малките...живей си детсвото бе! :mad:

1. Не съм казала че мъ вярвам че ме обича просто ме дразни. И искам да го разкарам . Тва е . Исках само да ми дадете съвет а не да ми пишете глупости.

2. Не искам да тръгвам със Симон.

3.Научи се поне мъничко да пишеш :lol:

4.Ако беше поне мъничко умна и сама щеше да се сетиш как да го разкараш !

5.Вярно,че сайта е точно за т'ва .. за да питаме разни работи ама ти си на 12,а това е сайт за тийнеджъри доколкото знам :-D

6 . Кажи на Симон,че си имаш ''приятел'' който ''обичаш'' и не се интересуваш от него 8-)

И стига простотии ;]


бабо защо това не го кажеш на тея в темата за оня дет имал дете :?

Щото,ще стане изтъркано бабиното 8-)

anSsito
07-09-2009, 22:29
Ми завърти му е свирка :shock: нали се обичате

А свирка.. :lol: Аз казвам направо дете да си направят.. :lol:

BLLooDLeSs
07-09-2009, 22:45
:-o :-o :-o Гледам и не вярвам на ушите си :razz: :razz: :razz: това наистина трябва да е детска-градина-проблем.Скоро навсякъде ще има 10 годишни приятелки събрали се на по биричка обсъждайки любовните си мъки..има си време за всичко..сега си гледай детството :?

bog4eto
07-10-2009, 00:12
Значи аз съм на 12 и съм момиче. Имам се приятел и си го обичкам :-) :-) :-) . Само че момче на име Симон (поляк-не че ми пречи) постоянно ми казва че ме обича. Той е на 10...и мисля че е малко малък. Иначе сме си много добри приятели и не искам да си загубим приятелството като станем гаджета. А иначе той е много сладък .... и не съм много сигурна дали го харесвам. Моля дайте ми съвет. Благодаря предварително 8-) 8-) 8-)


Ти се гъбаркаш с форума,усещам аз :D :D

mArMaLaDkA
07-10-2009, 01:21
Аре бе, тая тема още ли е жива?

Lonelysoul
07-10-2009, 06:36
Ау Jingles Приятелю и тая тема ли ще спамиш с убиди по всеки писал в нея :lol: , ама ти верно мразиш всеки и всички :lol: що не идеш се прегледаш :razz:

А до авторката ами аз невиждам как ти "каката" на 12 може да имаш каквито и да е чувства близо до любовта ама аиде като знам днешните хлапета кви са всичките може и па да е вярно знае ли човек , по сащество земи порасни до 15(поне) и тогава ми говори колко обичаш гаджето си

evi_vd
07-10-2009, 10:08
леле леле каква е тая любов на по 10-12 години ,
къде останаха игрите на гоненица, криеницата, плюшените играчки и количките
ех деца деца, бързате да порастнете..

godji3
07-10-2009, 11:33
фани се с Jingles той е на 13


а за ония който е на 10 и ти го нерви :D

godji3
07-10-2009, 11:41
не а на теб

sweety_blondy
07-10-2009, 11:45
момчето е умно,макар и на 10 години :) хората са казали "Хвани си кака за да те отрака :grin: :D "

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
07-10-2009, 13:27
момчето е умно,макар и на 10 години :) хората са казали "Хвани си кака за да те отрака :grin: :D "


ох представям си как ще го отрака,ще имаме втората Англиийска история-баща на 10,майка на 12...ако той има сперма вече де...ама дайвате,изчукайте се,то за здраве,нали се ше си на 12,няма да пораснеш,няма да ти дойде времето и за тва... :D:D

gigi_00
07-10-2009, 14:34
момчето е умно,макар и на 10 години :) хората са казали "Хвани си кака за да те отрака :grin: :D "


ох представям си как ще го отрака,ще имаме втората Англиийска история-баща на 10,майка на 12...ако той има сперма вече де...ама дайвате,изчукайте се,то за здраве,нали се ше си на 12,няма да пораснеш,няма да ти дойде времето и за тва... :D:D


:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

mmilichka
07-10-2009, 14:46
тоя форум от теен се превърна в детска градина бе :D
Elika на 12 години незнаеш за любовта, приятелството и връзките.Вие си мислите, че ходенето се свърза само с едно лапешко харесване.Абе вие сте на 12 за какво харесване и за каква обич говорите бе.Сигурна съм че половината от форума на 12 са играли със куклите или с моторчета и са строяли замъци на плажа, а вии ми са влюбвате и разлюбвате.
Също така незнаеш и нищо за приятелството.Вие сте приятели ама не искаш да го развалиш ако тръгнете :D Ако сте приятели как да го кажа той те обича приятелски ама аз кво ли ви обяснявам на 12 вече ги разбирате много повече от нас :razz: :razz: :grin: :lol:

Brutalkiller666
07-10-2009, 15:00
тоя форум от теен се превърна в детска градина бе :D
Elika на 12 години незнаеш за любовта, приятелството и връзките.Вие си мислите, че ходенето се свърза само с едно лапешко харесване.Абе вие сте на 12 за какво харесване и за каква обич говорите бе.Сигурна съм че половината от форума на 12 са играли със куклите или с моторчета и са строяли замъци на плажа, а вии ми са влюбвате и разлюбвате.
Също така незнаеш и нищо за приятелството.Вие сте приятели ама не искаш да го развалиш ако тръгнете :D Ако сте приятели как да го кажа той те обича приятелски ама аз кво ли ви обяснявам на 12 вече ги разбирате много повече от нас :razz: :razz: :grin: :lol:

Да ти кажа децата вече са много по отракани..макарче да отбележа аз на 12 годишна възраст не се бях влюбвал..даже тогава не се и интересувах кой-знае колко от момичета..но пък тогава манията ми беше друга..не не си играех с моторчета и не правих пясъчни замъци..съшност тогава ме пропушиха..пропиха и леко продрусаха..Но сега и децата в 1 клас могат да ти обяснат процеса на напушването или химичния състав на амфетамина....нека се "обичат" важното е че сте млади и трябва да ви е забавно..а ако много ти досади тоя му кажи че си падаш по батковци :D

Edit: Кат се има напредвит скороста на развитие на днешната младеж може би ти го казва просто защото иска да те вкара в леглото :razz: :lol:

barbie1
07-10-2009, 17:56
амии .. незнам просто кво да кажа :razz: .. той е все още е на 10, а ти си на 12 .. нещо ми се струва, че това между вас е лапешка зарибявка. малки сте, за да разберете кво е истинска любов...е не че аз съм го разбрала, но все пак .. пък и е по-малък от теб :razz: 8-)

Brutalkiller666
07-10-2009, 20:38
сички в тая тема сте прости.

как достигна до този извод?

Brutalkiller666
07-10-2009, 20:45
Харесвам анимета...слушам метъл..имам груб ник...значи вкуса ми ме прави тъп..не мисла че си прав брат..

Edit: о извинявай..не обърнах внимание че на аватара ти пише хейтър..

Kukumqvka
07-10-2009, 21:53
Харесвам анимета...слушам метъл..имам груб ник...значи вкуса ми ме прави тъп..не мисла че си прав брат..

Edit: о извинявай..не обърнах внимание че на аватара ти пише хейтър..


груб ник ААХАХАХХАХААХХА, хоули шит ;ддд АХАХАХАХХАХАХХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХА Х
за**и.... тъп си

По тъп от теб? хахахах :razz: Луд ли си ?
тцц .. :?

Brutalkiller666
07-10-2009, 22:16
Немога да разбера за кво са детето се заяжда с мене...и защо е нужно хората да си избиват комплексите по форумите..в момента тая тема се обръща на флууд за тва викам я дай да го караме на ЛС-та и да се изясним ако не ако искаш може и да се видим и тогава най-добре ще ти изясна как стоят нещата мойто момче..

Bpa4aHcku
07-10-2009, 22:23
Ami ako e nqkoe po zatvoreno mom4e i ako naistina ti kazva 4e te obi4a, xmm sus sigornost te obi4a .
znam go ot li4en opit, az sam mn zatvoreno mom4e poprincip i imah takava slu4ka oba4e se mu4a da zabravq momi4eto , nqq zna4enie .
A do tova 4e e po maluk nqq zna4enie, ti sega moje da nego obi4a6 am s vremeto 6te go zaobi4a6 :) :)

Elika
07-11-2009, 10:41
тоя форум от теен се превърна в детска градина бе :D
Elika на 12 години незнаеш за любовта, приятелството и връзките.Вие си мислите, че ходенето се свърза само с едно лапешко харесване.Абе вие сте на 12 за какво харесване и за каква обич говорите бе.Сигурна съм че половината от форума на 12 са играли със куклите или с моторчета и са строяли замъци на плажа, а вии ми са влюбвате и разлюбвате.
Също така незнаеш и нищо за приятелството.Вие сте приятели ама не искаш да го развалиш ако тръгнете :D Ако сте приятели как да го кажа той те обича приятелски ама аз кво ли ви обяснявам на 12 вече ги разбирате много повече от нас :razz: :razz: :grin: :lol:

Да ти кажа децата вече са много по отракани..макарче да отбележа аз на 12 годишна възраст не се бях влюбвал..даже тогава не се и интересувах кой-знае колко от момичета..но пък тогава манията ми беше друга..не не си играех с моторчета и не правих пясъчни замъци..съшност тогава ме пропушиха..пропиха и леко продрусаха..Но сега и децата в 1 клас могат да ти обяснат процеса на напушването или химичния състав на амфетамина....нека се "обичат" важното е че сте млади и трябва да ви е забавно..а ако много ти досади тоя му кажи че си падаш по батковци :D

Edit: Кат се има напредвит скороста на развитие на днешната младеж може би ти го казва просто защото иска да те вкара в леглото :razz: :lol:

Той е тъпак и не съм сигуна дали изобщо знае какво е това :D :D :D

Brutalkiller666
07-11-2009, 11:29
о повярвай ми знае

Hilary_
07-11-2009, 11:55
А иначе много бичкаш "гадженцето" си ... ??? Интерееесна любов ... :D :D :D

Виж са ... нито ти си голяма нито тези двамцата покрай тебе ... извод: не се занимавай с неща, за които не им е дошло времето ... :? :?

bloodylips
07-11-2009, 14:04
мн тъпа тема не мислиш ли ? на 12 си а той на 10 за кво мислите на тая възраст бе дечица ???????????

IndependentGirl
07-11-2009, 14:14
Пфф.. Егати ебавката.. :lol: :?

Brutalkiller666
07-11-2009, 17:30
Кукумявке - :-) :-)
брутал- земи се скрйи,не е добре за здравето да се занимаваш смен.
тая другата- много ти здраве...

watch me now...

Така първо по темата:То и ясно щом казва "бичкам" тоо ясно..

а що се отнася до тебе Джингълс ли си не те знам къв си..
Не се заяждай на момичето а с мене още по-малко ти трябва да се занимаваш...

Brutalkiller666
07-11-2009, 18:04
по виртуалните юмруци не съм..но виж мога да ти запрата един реален..ако искаш да го уговорим

mimentseto93
07-11-2009, 18:31
направо не мога да повярвам на това което прочетох ...
1-во вие изобщо прочетохте ли добре това което момичето ви написа? Не тя го обича,а той нея!
2-ро закво подяволите се подигравате нито е почнала да говори какво да прави с него дали да се ебат или не вие ся кво провокирате я да го направи ли! :@ ужас пък от коментарите виждам че се имате за мн големи оо нямам думи ...........

Brutalkiller666
07-11-2009, 19:43
по виртуалните юмруци не съм..но виж мога да ти запрата един реален..ако искаш да го уговорим

никъф проблем..

Jingles

ПГЕА говори ли ти нещо...по-подробно Професионална гимназия по Електротехника и автоматика гр.София..също известно като Киров..Булевард Овча купел...срещу автогарата...днеска не ми е много ден и ми писна от тебе..вторник...11:30 заповядай пред Киров да ти наритам гадния фейс

LedenooMomiche
07-12-2009, 00:51
Не съм чела цялата тема,то само първия пост ми беше достатъчен ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Боже,боже ! :razz: :razz: :razz: :razz:

Iv4eTy
07-12-2009, 12:50
Бягай да си играеш с куклите!

Sladurchoo
07-13-2009, 09:23
В живота ти ще има къде къде по-големи проблеми .. тва са просто някви историйки дето утре вече няма да ги помниш .. :lol: :lol:

bobi0194
07-14-2009, 06:42
Значи аз съм на 12 и съм момиче. Имам се приятел и си го обичкам :-) :-) :-) . Само че момче на име Симон (поляк-не че ми пречи) постоянно ми казва че ме обича. Той е на 10...и мисля че е малко малък. Иначе сме си много добри приятели и не искам да си загубим приятелството като станем гаджета. А иначе той е много сладък .... и не съм много сигурна дали го харесвам. Моля дайте ми съвет. Благодаря предварително 8-) 8-) 8-)
С такива неща човек може да си умре от смях :lol: :lol: :razz: . Иначе деградацията при по-младите е потресаваща :x

angeldeamor
07-14-2009, 07:17
Щом казваш че имаш приятел и си го обичкаш тогава не се занимаваи с тоя Симон или по-добре реши кого искаш :?

sulley
07-14-2009, 14:58
Абе оригинална тема.Все пак това поглед към младежта. :grin: :grin:
Кажи му,че искаш да сте просто приятели и,че много си обичаш там гаджето. :D
Пък ако не приеме тоя вариант,значи не държи на тебе истински. :-o

malkotoo
07-14-2009, 15:31
пусни им и на двамата :D

music0is0my0life
07-14-2009, 21:27
Мисля, че форума трябва да се прекръсти на detska-gradina-problem.net :shock:


+ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ItalianMafia
07-14-2009, 21:28
Мисля, че форума трябва да се прекръсти на detska-gradina-problem.net :shock:


+ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Мисля, че темата се изчерпа ... Стигнахме до извод.. :razz:

Elika
07-15-2009, 16:03
Щом казваш че имаш приятел и си го обичкаш тогава не се занимаваи с тоя Симон или по-добре реши кого искаш :?

Аз знам че си искам гаджето. Просто не знам как да разкарам Симон.

Kukumqvka
07-15-2009, 16:09
Щом казваш че имаш приятел и си го обичкаш тогава не се занимаваи с тоя Симон или по-добре реши кого искаш :?

Аз знам че си искам гаджето. Просто не знам как да разкарам Симон.

Ох,ма майко 8-) Ритни го там дет не трябва и няма да те потърси :razz:

beibe
07-15-2009, 19:46
Най - хубаво си остани със сегашния .. разкарай го някак този 10 годишния [например му кажи да ходи да си играе вече на друг пясъчник :D ].. на за друго, но нали все пак се обичате с твоя приятел. 8-) :-) :lol:

buntar90
07-15-2009, 22:06
чувствам се бавнопразвиващ вече още на 12 за любов говорят :D

Eddie
07-15-2009, 22:29
Леле колко бързо растат децата днес :D

Чувствам се като пенсионер вече. Аз кога бях на 12 нямах компютър дори и седех на двора и дялках дървени мечове с които се биехме децата в махалата 8-) .

А днес какви проблеми имат дечурлигата на 12 8-)

THeCheRry
07-16-2009, 06:53
абе аз на тия години май още си и граех с кукли и тем подомини глупости

аа гаджето ти на колко е


:D :D :D :razz: :razz: :razz:

Extremescream
07-16-2009, 06:59
Значи аз съм на 12 и съм момиче. Имам се приятел и си го обичкам :-) :-) :-) . Само че момче на име Симон (поляк-не че ми пречи) постоянно ми казва че ме обича. Той е на 10...и мисля че е малко малък. Иначе сме си много добри приятели и не искам да си загубим приятелството като станем гаджета. А иначе той е много сладък .... и не съм много сигурна дали го харесвам. Моля дайте ми съвет. Благодаря предварително 8-) 8-) 8-)

Нелепата ситуация:ОБИЧАШ ГО НА ЦЕЛИ 12 ГОДИНИ!
Моме,на 10 е момченцето.Не му е до връзки и глупости и говори нещо,което за него звучи яко.А колкото до теб-седи си на гъза и си учи уроците,вместо да се прави на идиот

AceXe
07-16-2009, 07:02
Ама то просто ти личи, че не си на 12. Сега няма да сядам да изнасям психо анализи, но другия път помоли 12 годишно момиченце да изпише тези простотии, за да изглежда по-достоверно...

А пък и не ми пречат подобни теми. Даже така някакси става по-задушевно и човек може на воля да се позабавлява... Много сте забавни :D

Slave4You
07-16-2009, 08:17
Ауу сладури :-) :lol:

koteto562
07-16-2009, 08:31
много сте зле бе ! И вие сте били малки и вие на тая възраст сте започнали за усещате първите до този момент непознати трепети нали бе ? Кво се правите на велики "олее детската градина , ние тука не търпим малки , щото сме VIP" аре осъзнайте се малко ! Иска ми се да можех да ви видя когато сте били на 12 и аз да съм по-голяма .. ще ви направя на нищо , както направихте с горкото момиченце :x
Така , не разбрах какъв ти е въпроса 8-) но ще ти дам съвет , да си останеши с приятелчето ти и си се забавлявай . А на 10 годишния господин 8-) мисля , че скоро ще му мине ;]

Напълно съгласна съм с теб :)!

Някой спомена че 10-12 годишните не били тийнове :lol: леле майко ти оглеждал ли си се наоколо да забележиш,че има 10-годишни момичета , които бият по точки и 14-годишните дори :razz: ?

LiLGrizzly
07-17-2009, 01:49
Аве забранена любов не беше ли по-късно ? :lol:
Btw: Според мен на тази зряла възраст .. трябва да направите една шветска ... 3-мата... ! 8-)

shandio
07-17-2009, 07:54
Значи аз съм на 12 и съм момиче. Имам се приятел и си го обичкам :-) :-) :-) . Само че момче на име Симон (поляк-не че ми пречи) постоянно ми казва че ме обича. Той е на 10...и мисля че е малко малък. Иначе сме си много добри приятели и не искам да си загубим приятелството като станем гаджета. А иначе той е много сладък .... и не съм много сигурна дали го харесвам. Моля дайте ми съвет. Благодаря предварително 8-) 8-) 8-)


оох майкоооу....и кво?само ще се държите за ръчица а? :lol:

gLypChenCee
07-17-2009, 08:55
Значи аз съм на 12 и съм момиче. Имам се приятел и си го обичкам :-) :-) :-) . Само че момче на име Симон (поляк-не че ми пречи) постоянно ми казва че ме обича. Той е на 10...и мисля че е малко малък. Иначе сме си много добри приятели и не искам да си загубим приятелството като станем гаджета. А иначе той е много сладък .... и не съм много сигурна дали го харесвам. Моля дайте ми съвет. Благодаря предварително 8-) 8-) 8-)
Така да започнем с подчертаните думи/изрази.
Ти си на 12 и вече говориш,че имаш приятел и го ОБИЧАШ .. ама на всичкото отгоре той е на 10 ама въпреки тва от малък харесва какички.. Много добри приятели сте ама въпреки тва сте гаджета и много се обичате .. Аамаа и не искате да си загубите приятелството въпреки че сте гаджета .. И така да обобщим ти го харесваш щото е малък и постоянно ти казва че те обича или го харесваш щото е многоо сладък когато се напикава нощем ..
Значи има няколко вариянта
1. Темата да е пълна ебавка (което е най-възможно)
2.Вие двамката да сте психично болни ..
или 3 . Вие да сте брат и сестра ама ти да не го признаваш .. :shock: :lol: :lol: :lol: е па не .. Вие ме убихте .. :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

Dollystar
07-18-2009, 07:00
:lol: :lol: :lol: :lol: тая тема цепи мрака просто :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

YourPoison
07-18-2009, 09:00
ахх..отново детската градина... ти си на 12 ,тоой на 10 и те ''обича''..извинявай че ти го казвам ама на 10 години истинска лЮбов няма ........ иначе да тая тема просто цепи мрака отвсякъде :lol: :lol: :lol:

Krasencety
07-18-2009, 09:55
Не нападайте така децата! Сякаш не сте били колкото тях и не сте си харесвали някой макар и тайно и сте се надявали да стане нещо ..

по темата:
миличка не му обръщай внимание на това 10годишното момченце...
Бъдете щастливи с гаджето! Айде успехчетаа!! :-)

evelinka1122
07-18-2009, 09:59
оле как може да го търпиш по дяволите!!! та той ТЕ НЕРВИ супер много... не знам как си с него още... но казваш, че все пак е сладък... ПфФф определено имаш проблем... нз... прекалено е сложно! :-|