PDA

View Full Version : изненада



slaboumcho
07-08-2009, 16:17
здр. най добрата ми приятелка на 14 август има рожден ден :grin: тя е най-важния човек в живота ми и значи адски много за мен и е направила адски много за мен искам да и измисля някаква страхотна изненада за да я зарадвам както ме радва тя :( моля ви помогнете ми. знам цех има доста време, но искам да измисля всичко възможно най скоро за д амога ако например трябва да поръчам нещо по интернет да имам време да подготвя всичко. имам адкси много идеи но са по... романтични, а тя си има приятел и предполагам деня ще си го прекара най-вече с него и... ако ме разбирате. не знам каква изненада да измисля за да мога да я изненадам хубаво и в същото време приятелят и да не се подразни... :С и ако може освен идеите за изненада да ми дадете и някаква идея за подарък :P парите не са от значение и всичките си спестявания бих дал за нея стига да я зарадвам. моля ви помогнете и не ме мислете за луд просто много си я обичам и е всичко за мен :---)

masal
07-08-2009, 16:19
не можеш ли да се разбереш нещо с гаджето й,да го направите двамата...
да кажем първо да го празнувате 3мата и след това ти да си тръгнеш и да си продължат двамата насаме... :o

slaboumcho
07-08-2009, 16:23
малко допълнение :-Д тя е металка ходи главно в черно, но не винаги разбира се има и доста бели дрехи. харесва мн nightwhish.обича да чете стивън king. пада си по купоните много весела е... не знам как точно да я опиша за да прецените вие за подарък :(

slaboumcho
07-08-2009, 16:25
не можеш ли да се разбереш нещо с гаджето й,да го направите двамата...
да кажем първо да го празнувате 3мата и след това ти да си тръгнеш и да си продължат двамата насаме... :o

амм предполагам ще е като миналата година. през деня ще си е с приятеля а вецехрта ще излезнем с тези които е поканила ако покани и мен де... :Д но и това е вариянт да и измилим обща изненада ако иска

masal
07-08-2009, 16:31
според мен е добра идея,хем така отпада вероятността да се подразни той...
вие 2мата я познавате най-добре,поговори с него и пиши после дали се е съгласил. :wink:

slaboumcho
07-08-2009, 16:41
абе не съм сигурен че я познава кой знае колко добре или поне така си мисля не знам пък и те от скоро са гаджета. ще говоря с него но все пак дайте идеи някакви :) мерси много на всички които ще се включат

NeverTheSame
07-08-2009, 17:10
КИРИЛИЦА !!!


иначе не мисля,че можеш да получиш помощ...просто ти я познаваш най-добре,знаеш какво би харесала и какво не би.имаш доста време да мислиш и съм сигурна,че ще измислиш супер подарък ако си напрегнеш мозъка ;)

slaboumcho
07-08-2009, 18:39
ок няма проблем ще пиша на кирилица, но моля ви дайте идеики :( сещам се идеи, които са жсе романтични и няма как... :(

shadow4e
07-08-2009, 19:31
Редактирай си и предишните постове да бъдат на кирилица или заключвам темата.

slaboumcho
07-09-2009, 06:37
Редактирай си и предишните постове да бъдат на кирилица или заключвам темата.

готово... ама ги кирилизирах с програма и може някоя дума да е излезнала доста тъпо... моля помогнете за изненада :(

glezan4e
07-09-2009, 06:38
знаеш ли..за рожденния ден на една моя приятелка и бях поръчала събуждане от радио Фреш.. беше много яко... ако не си на ясно, на бързо ти обяснявам какво е това. Пращаш е-mail на предаването ( "Шоуто на блондинките"), в който описваш приятелката си. Ако имаш късмет ще изберат точно твоя рожденник и ще и й се обадят сутринта на рожденния й ден като я стреснат с нещо. Примерно, че е видяна да се друса и сега трябва да положи еди колко си часа обществено полезен труд и т.н. Тя разбира се ще се върже, ще се притесни..но после като й кажат за какво всъщност става дума.. ще ти благодари...

slaboumcho
07-09-2009, 06:57
знаеш ли..за рожденния ден на една моя приятелка и бях поръчала събуждане от радио Фреш.. беше много яко... ако не си на ясно, на бързо ти обяснявам какво е това. Пращаш е-mail на предаването ( "Шоуто на блондинките"), в който описваш приятелката си. Ако имаш късмет ще изберат точно твоя рожденник и ще и й се обадят сутринта на рожденния й ден като я стреснат с нещо. Примерно, че е видяна да се друса и сега трябва да положи еди колко си часа обществено полезен труд и т.н. Тя разбира се ще се върже, ще се притесни..но после като й кажат за какво всъщност става дума.. ще ти благодари...


това е гадно :shock: първо си помислих че ще я поздравът за рождения ден ама това...

xHARDCANDYx
07-09-2009, 09:12
тфа е някфа бруталистика братче... :D

kuklichka_bg
07-09-2009, 09:57
Ами ти я познаваш най-добре.Знаеш какво харесва.Поразпитай я така по заобиколно..Една приятелка,като я питах какво да и купя и тя каза да съм и вземела нещо,което не би си го купила и доста интересно подаръци получи.Аз й подарих една секси нощница тогава.
Аз примеро бих се зарадвала много на по-голяма плюшена играчка,въпреки че детско. :) Може да й подариш нещо символично също.

glezan4e
07-09-2009, 10:05
знаеш ли..за рожденния ден на една моя приятелка и бях поръчала събуждане от радио Фреш.. беше много яко... ако не си на ясно, на бързо ти обяснявам какво е това. Пращаш е-mail на предаването ( "Шоуто на блондинките"), в който описваш приятелката си. Ако имаш късмет ще изберат точно твоя рожденник и ще и й се обадят сутринта на рожденния й ден като я стреснат с нещо. Примерно, че е видяна да се друса и сега трябва да положи еди колко си часа обществено полезен труд и т.н. Тя разбира се ще се върже, ще се притесни..но после като й кажат за какво всъщност става дума.. ще ти благодари...


това е гадно :shock: първо си помислих че ще я поздравът за рождения ден ама това...

защо да е гадно.. започва деня с майтап... :grin:

slaboumcho
07-09-2009, 10:07
знаеш ли..за рожденния ден на една моя приятелка и бях поръчала събуждане от радио Фреш.. беше много яко... ако не си на ясно, на бързо ти обяснявам какво е това. Пращаш е-mail на предаването ( "Шоуто на блондинките"), в който описваш приятелката си. Ако имаш късмет ще изберат точно твоя рожденник и ще и й се обадят сутринта на рожденния й ден като я стреснат с нещо. Примерно, че е видяна да се друса и сега трябва да положи еди колко си часа обществено полезен труд и т.н. Тя разбира се ще се върже, ще се притесни..но после като й кажат за какво всъщност става дума.. ще ти благодари...


това е гадно :shock: първо си помислих че ще я поздравът за рождения ден ама това...

защо да е гадно.. започва деня с майтап... :grin:

егати майтапа :D :D после ще ме убие

amk933
07-09-2009, 13:12
знаеш ли..за рожденния ден на една моя приятелка и бях поръчала събуждане от радио Фреш.. беше много яко... ако не си на ясно, на бързо ти обяснявам какво е това. Пращаш е-mail на предаването ( "Шоуто на блондинките"), в който описваш приятелката си. Ако имаш късмет ще изберат точно твоя рожденник и ще и й се обадят сутринта на рожденния й ден като я стреснат с нещо. Примерно, че е видяна да се друса и сега трябва да положи еди колко си часа обществено полезен труд и т.н. Тя разбира се ще се върже, ще се притесни..но после като й кажат за какво всъщност става дума.. ще ти благодари...


това е гадно :shock: първо си помислих че ще я поздравът за рождения ден ама това...

защо да е гадно.. започва деня с майтап... :grin:

егати майтапа :D :D после ще ме убие

Наистина е много яко. И аз колкото пъти да съм го слушал, все се хилят накрая и няма псуващи. :-D :D

slaboumcho
07-10-2009, 16:08
аз измислих нещо, но... още не е сигурно дали ще стане. ако разбера, че ще стане ще ви кажа. междо другото ще се радвам и на други идеи :( моля

amorfati
07-12-2009, 23:05
Хай!Приятелката ти е същата зодия като мен :) . Слуша хубава музика момичето,яки книги чете,мисля че много неща могат да се измислят за подарък/изненада.Ако искаш ми дай скайп на ЛС ,че така е по-лесно,наистина мисля че ще мога да помогна : ) .

meche95
07-13-2009, 06:50
знаеш ли..за рожденния ден на една моя приятелка и бях поръчала събуждане от радио Фреш.. беше много яко... ако не си на ясно, на бързо ти обяснявам какво е това. Пращаш е-mail на предаването ( "Шоуто на блондинките"), в който описваш приятелката си. Ако имаш късмет ще изберат точно твоя рожденник и ще и й се обадят сутринта на рожденния й ден като я стреснат с нещо. Примерно, че е видяна да се друса и сега трябва да положи еди колко си часа обществено полезен труд и т.н. Тя разбира се ще се върже, ще се притесни..но после като й кажат за какво всъщност става дума.. ще ти благодари...


това е гадно :shock: първо си помислих че ще я поздравът за рождения ден ама това...

защо да е гадно.. започва деня с майтап... :grin:

егати майтапа :D :D после ще ме убие

Наистина е много яко. И аз колкото пъти да съм го слушал, все се хилят накрая и няма псуващи. :-D :D

ee tva e THE BEST nqma da go zabravi mn e qko :-P :-P :-P

slaboumcho
07-14-2009, 07:06
някакви др идей да ви хрумват :(

DJ_Mrav4o
07-14-2009, 10:18
Билет за концерта на Таря в София. (Тя е малко бивша на Nightwishр, но все пак.) Аз бях купила билет за Депеш на приятеля ми, но така и не се получиха нещата :) :)

Black_Fyed_Peas
07-14-2009, 19:26
моята бф има рожден ден на 31 и си нямам нинай малка представа какво да й подаря :( ще следя темата за идей

fan7as1a
07-14-2009, 20:43
Ами организирай купон в нейна чест..Купи торта(за тортата може да поръчаш да ти я направят с снимка където сте двете),извикай най-близките и приятелки...пуснете музика и се кефете на макс :grin:

xAndie
02-09-2010, 16:59
парти изненада с най-близките й хора 8)

SmilezZz
02-09-2010, 17:51
Рождения ден вече е минал..
Темата е от 2009 година..

Иначе може да послужи на други хора..

Ми може да си направите някакъв албум с ваши снимки..Или да й купите нещо свързано с интересите й :) ..
Пък може да направите и нещо саморъчно :)