PDA

View Full Version : Нямам самочувствие



istinska95
07-08-2009, 18:38
Ами сега не искам нещо да изглежда като оплакване обаче просто трябва да кажа на някои и вие сте единствените хора на които мога и ако можете да ми дадете някав съвет да как да се променя.Ами като цяло нямам никакво самочувствие.Като се погледна в огледалото напрао ми иде да се метна от някаде. В смисъл не сам най грозната и даже някои пат като се поопрая се хареввам малко но пак...като изляза наван и ги жидя другите направо умирам...А и жаоб6те не мога да се запознавам с хора.Много сам зле.Не знам просто как да създам добро впе4атление! А и сега сам адски притеснена.Въпреки че има много време до 15 Септември от сега се притеснявам.Искам да изглеждам добре и да направя добро впечатление обаче с моя характер съм за никъде.Моля ви давайте ми някакви съвети как да се променя и някви идея за 15 септември там като се запознаваме с другите и т.н.
shadow4e
Пиши описателни заглавия

scyLLa
07-08-2009, 18:58
Външния вид е лесен дрехи, грим, парфюм и си готова,
обаче характера нали знаеш вълкът козината си мени но, нрава не
за това, че не можеш да се запознаваш тва е защото си затворена вътре в теб ако седиш само у вас и не излизаш на вън и не контактуваш с хора постепено ти се затваряш вътре в тебе и те ее срам да говориш дори ако видиш човек познат гледаш да го избегнеш от притеснение дали ще те хареса как си облечена например.

AFT
07-08-2009, 20:33
Прати снимка на ЛС, ако те е срам да я пуснеш в темата, за да видя какво ти има, че имаш толкова ниско самочувствие. И все пак, не искай другите да ти казват как да се обличаш или държиш - важно е ти да се чувстваш добре в кожата си и да бъдеш себе си.

XceSS
07-08-2009, 22:26
Ако си момче-употребяваш повече алкохол
Ако си момиче-береш душа :D

LetTheMusicTalks
07-09-2009, 02:21
дай снимка де :-o

istinska95
07-09-2009, 06:20
scyLLa е напълно права!

Seducti0n
07-09-2009, 09:11
:) Малко трудничко ше ти влеем самочувствие онлайн.
И все пак помисли над това, че няма как другите да те харесват,
ако ти не се харесваш и ако си в постоянен конфликт със собственото си аз.
Все пак не могат всички да притежават зашеметяваща физическа красота.Да не говорим, че самата тя, като понятие е крайно субективно нещо и всеки има своите си критерии за красиво и грозно...
Прави неща, които ти доставят удоволствие и те карат да се чувстваш добре, да изглеждаш добре заради самата себе си.

Колкото до 15-ти-просто бъди уверена, колкото и трудно да ти е.
Всичко е в твои ръце и никой друг не може да преоделее ниската ти самооценка, вместо теб.

kuklichka_bg
07-09-2009, 10:00
Ами направи така,че да се харесаш.Прави го за СЕБЕ СИ,не за другите. :)

CharismatiC
07-09-2009, 12:46
da

balon4eee
07-09-2009, 14:21
не търси тук да ти вдигнат самочувствието , защото в тоя форум е пълно само с злобни комплексарчета .

adrlima
07-09-2009, 15:26
не търси тук да ти вдигнат самочувствието , защото в тоя форум е пълно само с злобни комплексарчета .
ти па ко искаш

elito6754
07-09-2009, 15:47
Това със снимка не става....като нямаш самочувствие, никой не може да ти го даде. Трябва да се харесаш, как може да не харесваш нищо в себе си? Нито едно нещо? нито характер, нито външен вид. Ти какво си? Безчувствено чудовище ли? Помисли си и ще откриеш много хубави твои страни, научи се да се харесваш, пък приятелите сами ще идват при теб. Никой не иска човек с ниско самочувствие до себе си. Горе главата и успех! :)

Dundy
07-09-2009, 15:52
не търси тук да ти вдигнат самочувствието , защото в тоя форум е пълно само с злобни комплексарчета .
ти па ко искаш
маани тя днеска е яхнала метлата
Момиче само трябва да се отпуснеш.Не се притеснявай,защото и аз бях като теб,но сега лесно завързвам нови познанства и приятлства.Не се отчайвай.С годинитер ще ти мине

BallFace
07-10-2009, 05:40
Може да си в депресия.
Никой друг няма да може да ти повиши самочувствието. ;)
Ако ти не се харесваш и уважаваш, никой др. няма да го направи.

cookie_master
07-10-2009, 10:28
И аз бях преди като теб,но се промених и аз започнах да се харесвам.Просто имай вяра в себе си.Не бъди толкова стеснителна,а за 15 септември отиди и кажи "здравейте,как сте?аз съм...приятно ми е :) ".Не е толкова страшно 8-)

therichbitch
07-10-2009, 20:11
не знам как изглеждаш, НО ще ти кажа просто да се стегнеш, защото от това , което съм видяла и чула, знам, че момичета, които са мн по-умни, добре изглеждащи и т.н. от други, имат мн ниско самочувствие,породено от някакви комплекси и стремеж към усъвършенстване, така че просто започни да се харесваш, оттам и характерът ти ще стане по- добър и самата ти по- общителна и доволна :):):)