PDA

View Full Version : CAE...



gilotinator
07-08-2009, 19:07
Здравейте,поздрави на всички.Някои да се е явявал на CAE на 17.06 тази година.Аз се явих,притеснявам се за това,което направих.Ако има някой да споделяме мнения и имам няколко въпроса.Ааа,някой да знае дали вземат много точки,когато си писал article,който е по-кратък от стандартния(220-250 думи).Моят беше някъде кам 180-190,но при това много добре написан

Salvation
07-08-2009, 19:27
При добре написан текст, в който да си засегнал всички поставени въпроси и да си отговорил, стилът ти на изказване да е advanced и да има linkers, според мен няма от какво да се притесняваш :)
Познавам някой, който винаги пък пише повече и има с 50 - 60 думи поне над допустимото, но Writing му беше Exceptional, така че понякога думите (повече или по - малко) не са основа за притеснение.
Аз се явих тази година. Мога да кажа,че последната част на Reading ми беше неприятна, както и част от Listening.Очаквах повече от Use of English, не мисля,че беше много труден. А за Writing, той винаги е приятен за мен, дори и с Proposal (от който хората около мен се страхуваха) ;]

gilotinator
07-08-2009, 21:37
А за Writing, той винаги е приятен за мен, дори и с Proposal (от който хората около мен се страхуваха) ;]

И аз не мога да го разбера това.Много повече бих се затруднил на другите неща,пък и proposal се пише лесно,стига да следваш реда.На listening как се справи,биваше ли? :)

Salvation
07-09-2009, 07:31
Бях в другия ъгъл на стаята, а и беше доста шумно наоколо. :?
Направи ми впечатление,че последната част, която може да бъде трудна и по принцип е, не беше чак така (имало е и по - оплетени)
На втората може би обърках някоя и друга дума при изписването, а третата ми се стори ОК :)

gilotinator
07-09-2009, 13:09
Аз не можах да покажа това,на което съм способен на Listening.Бях много разсеян,дано хвана 60%. :(