PDA

View Full Version : Щастлива темичка =)



DevilWish
07-08-2009, 19:55
Здравейте!
Този път реших да напиша колко съм щастлива.Рядко има в този форум весели теми, рядко се казва, че любовта съществува и тн , но аз реших да го опровергая това =)
Не знам ,някой дали му се занимава да чете, защото всеки си има проблеми, но ето приказката ми на кратко. .
Миналата учебна година имаше едно момче в моя клас .. бяхме само приятели, докато това приятелство не прерасна в нещо повече . .тръгнахме и бяхме неразделни.Много пречки имахме по между ни, дори семействата ни, изобщо целият свят, със сумати хора се изпокарахме и все пак не се предадохме . .борихме се и бяхме щастливи.Бяхме 10 месеца заедно, и в един момент се почувствах безсилна срещу случващото се с нас и около нас и реших да го оставя.1 месец не спря да ми се моли, да ми звъни ,да идва до нас, бях категорична . . дори си хванах друг приятел, мислих си ,че ще се влюбя и ще го забравя, но уви ..
Той уж си беше хвърлил телефонната карта и за това писах един смс "Обичам те" след няколко дни видях, че съобщението е получено, помоли ме да се видим, говорихме, той ме пита още ли съм с приятелят си аз му казах да /макар че не се бяхме виждали седмица, просто не можех повече да вървя срещу чувствата си/, след което той попита искам ли да съм с него, увъртах ,казах му ще се помисля, но на тръгване го целунах.В този момент целият свят се разклати под краката ми, почувствам такава вълна от щастие . . =) 3 месеца /почти/ раздяла беше достатъчно =) И сега от 20ти юни пак сме заедно . . излезнахме един път уж да си поговорим . . изляхме си чувствата с действия и приказки =) Толкова сме щастливи, този път и двамата няма да се отказваме.Повече няма да го оставя.През толкова проблеми минахме, нищо повече не може да ни раздели.Ужасно го обичам, само той ме прави щастлива и за него важи абсолютно същото =)
Та това искам да ви кажа . . вече повече от година нашите чувства са като лавина от огън =)
Любовта - страхотно чувство, наслаждавайте му се като го имате, не го губете.Трудно се намира истинската любов.
Та . . благодаря, на тези, които прочетоха . . надявам се ,че ви вдъхнах малко кураж =)
Лека вечер =)
Едно щастливо момиче

vampirekiss
07-08-2009, 20:03
Радвам се за теб.Аз тъкмо щях да пиша тема за това колко ми е вкиснато от това,че се разделих с гаджето си,но си права,че в този форум има твърде много теми,в които хората все реват и се нервят.Както и да е отплеснах се както винаги.Радвам се за вас наистина и дано щастливите хора на този свят да стават все повече и повече.

sladkalady
07-08-2009, 20:09
Браво браво!Най-накрая една щастлива тема :)
Много се радвам за вас.Продължавайте да се обичате и дано не се предавате пред трудностите :)
Успех

sexy_for_you
07-08-2009, 21:58
Звучи страхотно.Като приказка.Кога ли и на мен ще се случи такова нещо........никога вероятно :)

co0L_gIrL
07-08-2009, 22:13
Много се радвам за вас, имах подобна история.. :)

YakUZa777
07-08-2009, 23:15
Колко романтично, бих се просълзил, но съм със спирала.

NeZaPoznat
07-09-2009, 06:28
Даа !! Интересно ако той те беше зарязал за 2-3 месеца и беше поизчукал 1-2 мацки ....
Ма то кво ! Лапнала си още една чурка - голямо важно .... нали сега сте щастливи .... :-P

Aicken
07-09-2009, 06:38
да СТРАХОТНА ИСТОРИЯ СУПЕР :grin: той ти се е молил да се върнеш теб те е чукал друг и сега въпреки всичко той е щастлив с теб мисс 2-ра употреба честито :-o

THeCheRry
07-09-2009, 07:20
а ужасни сте не можете ли да поропуснете да се заядете

NaNa_SladuRana
07-09-2009, 07:21
а представи си,ако той имаше малко гордост и не ти хленчеше по телефона... Глупаво си постъпила :? Радвам се,че сега се щастлива,но да ти кажа това щастие не е по твоя вина

NeZaPoznat
07-09-2009, 07:24
а ужасни сте не можете ли да поропуснете да се заядете

Кой се заяжда ? Просто поглеждаме от нашата си страна :?

THeCheRry
07-09-2009, 07:26
добре както й да е всеки си има мнение нали така

NaNa_SladuRana
07-09-2009, 07:32
THeCheRry представи си колко много обичаш гаджето си и то изведнъж те зарязва защото не можело повече да понася,че другите не ви харесват като двойка.Ти цял месец му се омоляваш да се върне,да те изслуша,а той не та не все 1 си маловажна вече.Не стига,че трябва да се примириш с болката да я виждаш всеки ден,защото сте от един клас,а и той си хванал гадже под носа ти все едно тия 10 месеца нищо не са... Точно си се примирил и си спрял да хленчиш и той ти праща смс "обичам те".Най-накрая след цялото хленчене и молене сам е решил да те изслуша и след тоя разговор и 5/6 нощи бувен секс с гадже-заместител е решил,че отново може да се борите заедно срещу света.... Никой не се заяжда,просто изказвам мнение по-дълго от едно "радвам се за вас" и аз наистина се радвам,на кога на авторката пак ще и скимне,че не може повече? :?

NeZaPoznat
07-09-2009, 09:34
Ааааа ! Чатнах най-после ! Авторката е щастлива, че са я взели пак след подобна издънка. :grin: :grin:

Ееей ама съм проЗ !! 8-)

Виж момчето - не му завиждам ..... сега оня тъпкач ще го базика, че са баджанаци .... гадост :?

Kukumqvka
07-09-2009, 09:43
Браво,че сте се събрали след малко глупава история .. аЙ дано другият път да не слушаш хорските приказки ;]

elsy
07-09-2009, 15:03
Браво, браво :) :) :)

sextazy_baby
07-09-2009, 15:15
Бяхме 10 месеца заедно, и в един момент се почувствах безсилна срещу случващото се с нас и около нас и реших да го оставя
Най-добре ще е да спреш да слушаш другите,иначе до никъде няма да го докараш :?
P.S. Браво все пак,равам се за вас :)

chaotic
07-09-2009, 15:24
Още 10 месеца , докато ти омръзне пак и не си намериш друг тъпкач..

it_ends_tonight_
07-09-2009, 19:11
Каквато и тема да се пусне тука все ще има кой да се заяде. Баси злите оси дето сте... Начитайте се тогава на единайсет годишни пикли дето питат кога ше им набъбнат цицки, на петнадесет годишни дето ги е страх да не забременеят от сперма по пода и трийте носа на някой, който си признава грешките и въпреки всичко намира личното си шастие...

soul1199
07-09-2009, 19:27
бр,радвам се за вас :) :-)

Neopitom3na
07-10-2009, 10:31
:---) колко сладко

sweety_blondy
07-10-2009, 12:00
Браво :) но доста глупаво от твоя страна да го зарежеш ей така :) и на мен ми се е случвало подобно нещо,Ходихме с приятеля ми 2 години,разделихме се за 3 месеца и после пак 1 година заедно :) Но сега за жалост не е така :-o