PDA

View Full Version : Боя за коса...



bUbOoLeChE
07-08-2009, 20:44
Здравейтее :) :) Моля за съветчее :oops: иии така.. косата ми е светло кестенява..но аз искам тъмна коса, но НЕ чернаа, а почти черна - толкова тъмна (оффф и аз с моите претенции 8-) ) може би такъв цвят http://prikachi.com/files/993404n.jpg ако може някой да ми препоръча марка боя (хубава) ще съм много благодарна :P :-) под хубава имам напредвид цвета да е дълготраен - да не се измие на 3-то къпане :? иии ако може да не е с някакъв червеникав гаден оттенък 8-) Мерсииии предварително :-) :-)

P.S. ако може и някакви ориентировачни ценичкии :oops: :oops:

gabri3lla
07-09-2009, 11:51
Майка ми ползва боя на MM Beauty , хубава е. Гори по - малко от другите бои и така като и гледам косата доста бавно се отмива. Цената и мисля че беше около 2.50 - 3.00 лв.

Nadelina
07-09-2009, 12:37
Аз се боядисвам с "Палет". Съвета ми е да отидеш в някой магазин да си търсиш каталог и да разгледаш цветовете, ти сама най-добре ще си прецениш кой е най-хубавия.

djuki
07-09-2009, 15:41
ами отиваш в магазина и си взимаш боя гарниер , палет все са хубави може да си вземеш от тези 10 минутните да не си изгориш много косата или от безамонячните

dead_princess
07-09-2009, 15:50
Не ми се отваря линка :-o

elito6754
07-09-2009, 15:51
Майка ми се боядисва с едни Color и нещо си там. Важното е боята да е безамонячна.

masal
07-09-2009, 17:11
Аз се боядисвам с "Палет". Съвета ми е да отидеш в някой магазин да си търсиш каталог и да разгледаш цветовете, ти сама най-добре ще си прецениш кой е най-хубавия. можеш ли да кажеш,коя точно на палет? аз съм си харесала делукс,но искам да чуя твоето мнение. :)

liglichkata1819
07-09-2009, 17:50
Аз лично ползвам на ЛОРЕАЛ Кастинга(без амонячна боя) и съм много доволна.Цвета е дълготраен има страхотен блясък,а и косата не се уврежда толкова колкото с другите бои които съдържат амоняк

liglichkata1819
07-09-2009, 17:51
Струва някъде околко 12-13-14 лв.

therichbitch
07-09-2009, 19:21
Не ми се отваря линка :-o

поради същата причина, не знам дали ще съм полезна, НО по описанието на това, което искаш =>>
http://www.ivis-bg.com/images/800_5spr_non_EU.jpg

т.е. мн мн тъмно кафяво, без оттенък е и не е черно

bUbOoLeChE
07-09-2009, 19:51
Не ми се отваря линка :-o
някакъв проблем май има със сайтааа :( :(

bUbOoLeChE
07-09-2009, 19:57
Не ми се отваря линка :-o

поради същата причина, не знам дали ще съм полезна, НО по описанието на това, което искаш =>>
http://www.ivis-bg.com/images/800_5spr_non_EU.jpg

т.е. мн мн тъмно кафяво, без оттенък е и не е черно

може да пробвам тазии..мерсии много :-) а ти пробвала ли си я :oops: и бързо ли пада цвета..защото аз преди се бях боядисала тъмнаа почти черна (мисля че с LONDA беше) и нa 3-то измиване почти не си личеше че съм я потъмнявала :? мерси пак :-) :-) ако някой има още предложения, ще съм мн благодарна :P :oops: :-) :-) :twisted:

Balmy_I
07-09-2009, 20:15
Не ми се отваря линка :-o

поради същата причина, не знам дали ще съм полезна, НО по описанието на това, което искаш =>>
http://www.ivis-bg.com/images/800_5spr_non_EU.jpg

т.е. мн мн тъмно кафяво, без оттенък е и не е черно

може да пробвам тазии..мерсии много :-) а ти пробвала ли си я :oops: и бързо ли пада цвета..защото аз преди се бях боядисала тъмнаа почти черна (мисля че с LONDA беше) и нa 3-то измиване почти не си личеше че съм я потъмнявала :? мерси пак :-) :-) ако някой има още предложения, ще съм мн благодарна :P :oops: :-) :-) :twisted:

оффф на мене палете точно това,ама с червен цвят адски много ми изгори косата и седеше като парцал,ама иначе цвета беше траен,сега се замислям да си взема някоя от тея новите за 10 мин.,че неискам пак да се горя,пък я изправям и с преса...

therichbitch
07-09-2009, 20:40
Не ми се отваря линка :-o

поради същата причина, не знам дали ще съм полезна, НО по описанието на това, което искаш =>>
http://www.ivis-bg.com/images/800_5spr_non_EU.jpg

т.е. мн мн тъмно кафяво, без оттенък е и не е черно

може да пробвам тазии..мерсии много :-) а ти пробвала ли си я :oops: и бързо ли пада цвета..защото аз преди се бях боядисала тъмнаа почти черна (мисля че с LONDA беше) и нa 3-то измиване почти не си личеше че съм я потъмнявала :? мерси пак :-) :-) ако някой има още предложения, ще съм мн благодарна :P :oops: :-) :-) :twisted:

не, точно тази не съм я пробвала, но Палете мн гори косата, ако искаш да е толкова траен=>> къна, аз сега съм с къна и съм доволна, покри мии всичко /в смисъл аз много бях се мацала преди това с червена боя/и от 3 месеца само леко е избледняла, но аз така или иначе си сиках естествения цвят, така че :D ,ее стана офтопик, sorry :D

Nadelina
07-10-2009, 06:23
Аз се боядисвам с "Палет". Съвета ми е да отидеш в някой магазин да си търсиш каталог и да разгледаш цветовете, ти сама най-добре ще си прецениш кой е най-хубавия. можеш ли да кажеш,коя точно на палет? аз съм си харесала делукс,но искам да чуя твоето мнение. :)
Ползвала съм и Делукс и някаква друга имаше пак на Палет, ама не са особено добри, най-добрата си е съвсем обикновената според мене и ти препоръчвам точно от нея да си вземеш.

Minerva
07-10-2009, 08:50
щом искаш да няма червеникав оттенък не си взимай нищо на което пише "кестеняво" , а кафяво. На кастинг имаше хубава "Creole" мисля, че беше, но сега са ги сменили. Може да потърсиш.

Kris4oy
07-10-2009, 09:05
не се боядисвайте със тия 10 минутните - нищо не покриват....

vellvet
07-10-2009, 09:28
вземи си боя без амоняк на Лореал, а цвета ще си го подбереш в каталога само не забравяй да го разгледаш на слънце цветовете на изкуственна светлина са коренно различни ;)

dead_princess
07-10-2009, 10:28
Не ми се отваря линка :-o

поради същата причина, не знам дали ще съм полезна, НО по описанието на това, което искаш =>>
http://www.ivis-bg.com/images/800_5spr_non_EU.jpg

т.е. мн мн тъмно кафяво, без оттенък е и не е черно

може да пробвам тазии..мерсии много :-) а ти пробвала ли си я :oops: и бързо ли пада цвета..защото аз преди се бях боядисала тъмнаа почти черна (мисля че с LONDA беше) и нa 3-то измиване почти не си личеше че съм я потъмнявала :? мерси пак :-) :-) ако някой има още предложения, ще съм мн благодарна :P :oops: :-) :-) :twisted:


Януари се бях боядисала с LONDA, черен цвят .. и още не е паднала :smt119

Pliok0019
07-10-2009, 10:38
Аз се боядисвам с Гарниер и съм изключително доволна.

Слагам руса боя, така че не мога да ти препоръчам от останалите, но поне при мен цвета е много дълготраен и покрива добре.

bUbOoLeChE
07-10-2009, 12:49
Януари се бях боядисала с LONDA, черен цвят .. и още не е паднала :smt119
черния цвят трудно се отмиваа...

bUbOoLeChE
07-10-2009, 13:08
[color=violet]^ aaaaaaa нещо да кажете за L'oreal Casting Cr

therichbitch
07-10-2009, 13:15
ми тя пада светкавично

bUbOoLeChE
07-10-2009, 13:20
ми тя пада светкавично
^ Оох не знам какво да правяяя вечеее :( :cry: :cry: