PDA

View Full Version : Бръснене на мустака



gaz370
07-08-2009, 21:43
Хора баща ми не ми дава обаче ако го обръсна нищо няма да ми каже а в петък съм на дискотека а нейскам да изглеждам като мангал...кажете как да го обръсна тоя прословут мустак!

slavito007
07-08-2009, 22:03
Kak? С мерак. Мацаш пяна и теглиш ножа на мустака.
Ако е малък го оставяй - баща ти е отчасти прав, защото после вече бръсненето ще стане неизбежно ежедненевие :)

LetTheMusicTalks
07-09-2009, 02:16
Kak? С мерак. Мацаш пяна и теглиш ножа на мустака.
Ако е малък го оставяй - баща ти е отчасти прав, защото после вече бръсненето ще стане неизбежно ежедненевие :) да ама е грозно момче с девствен мустак ли как се водеше :? :(

redbul2
07-09-2009, 03:52
Обръсни го предния ден или поне няколко часа преди дискотеката. Белезите от порязване са по-неприятни дори от мустака.

Nitroglycerin
07-09-2009, 09:21
Обръсни го предния ден или поне няколко часа преди дискотеката. Белезите от порязване са по-неприятни дори от мустака. Космите сигурно още са тънки и няма да има смисъл да повтаря отгоре и едвали ще се пореже.
Ако космите все още са тънки по аптеките се продават ленти за мустаци (нещо като кола маска за лице ,попринцип жените ги използват) ако са по-дебели космите съв самобръсначка ще трябва да го обръснеш (има еднодневки по супермаркетите за 2-5 лв)

nestandartnata1
08-07-2009, 21:42
аз съм момиче но знам че "колкото по-късно - толкова по-добре" ( не от личен опит :D :D )

redbul2
08-08-2009, 07:58
Все едно.Малко по-рано,малко по-късно.Кога да е,ще почне да се бръсне ще-не ще.Няколко месеца или година няма му спестят чак толкова от това "удоволствие".На тая възраст има два косъма и половина и "бръсненето" ще трае 2-3 секунди :D