PDA

View Full Version : Раздяла..



FEMINn
07-09-2009, 05:41
Добър ден.Нуждая се от съвети и помощ.
С приятелката ми сме заедно от година и 2 месеца.Всичко вървеше идеялно.За съм на 20 тя е на 19.Аз работя тя учи за изпити.И не ни остава много време да се виждаме,защото иска да я приемат,в ккоето няма нищо лошо де.Вчера се видяхме за малко в тях.И след 10 минути ми звана и каза че това е било всичко не иска да ходим повече.. попитах я защо.. не казва .. казва така искам не искам да съм с тебе повече.. Аз веднага отидох до тях за да говорим.. и пак ми го каза същото че няма вече чувтва към мене.. не иска да е с мене...
след около 1 час ми се обади маика и и ми каза спокоино тя сега е нервна покреи тези изпити остави я да учи за петак за изпита а аз ще опарвя нещата между вас.. и аз еми добре.. и вечерта ми се обажда приятелката ми и каза ако искаш ела петак след изпита пред университета да се видим... но нищо няма ад стане това мие окончателното ми решение и няма да го променя.. може да си останем приятели.. а в този момент и маика и беше в стаята защото и чух гласа..

та какво да правя? страшно много я обичам....

Aicken
07-09-2009, 05:42
тя ти го е казала какво ще стане , все пак явно си го е навила на акъла.дали има друг ?

FEMINn
07-09-2009, 05:43
абсолютно НЕ....

Aicken
07-09-2009, 05:48
щом си сигурен (в което чак не мога да повярвам) поговорете в този петък когато ще се срещнете и се изяснете, според мен колкото и време да сте били заедно година и нещо не е малко но все пак не и се моли , не настоявай за нищо ако иска тя сама ще дойде

Lysit0
07-09-2009, 05:48
Бори се за нея ,ако я обичаш истински.Искай и поне разумно обяснение.Според мен тя има чувства към теб,а причината е друга.Говори насаме с и майка, ако трябва.

3oPuTy
07-09-2009, 05:55
Според мен в момента е в нервна криза заради изпита и факта,че почти не се виждате й е дошъл в повече и заради това е поискала да се разделите :)
Изчакай до петък,вижте се :) Първо поговорете за това как е минал изпита,после за общи неща и на края вече и намекни за вас :) 100% още няма да е напълно спокойна и за това не трябва директно да започваш с темата за вас ... :?
Айде успех ;)

NeZaPoznat
07-09-2009, 05:57
Бори се за нея ,ако я обичаш истински.Искай и поне разумно обяснение.Според мен тя има чувства към теб,а причината е друга.Говори насаме с и майка, ако трябва.


В НИКАЪВ СЛУЧАЙ !

Не се унижавай пич ! И да си я върнеш .... което ме съмнява - как ще живееш с момиче, което не те обича :?

Имаше един лаф от 'островът на изкушението' - Жените са като маймуните - първо хващат новото клонче и тогава пускат старото. Ти си старото клонче ако не си разбрал.

Знам че няма да ме чуеш, но това си е твой проблем :?

FEMINn
07-09-2009, 05:59
еми всичко възможно ще направя за да я върна!! цялата идея беше.. като се върна с маика и от софия оня ден.. говорих с маика и и тя каза да я оставя да учи до петак да не се виждаме.. и аз емии ок .. обаче после приятелката ми каза че не и идва и за да е спокоино да и зема 1 тест .. да не се притесняя.. да учи спокоина.. и и зех де сутеринта като бях в тях. и беше отрицателен.. и такаа.. и нали тя казала на маика си че съм идвал и заради това сме скасали де щото не сам я оставял да учи.. и маика и ми вика нали ти акзах да не идваш до петак... и аз еми знаете ли за какво доидох.. и и казах за теста де.. и тя се учуди и каза добре. аз ще оправя работата...

moneycomeme
07-09-2009, 06:01
Била е искрена с теб,не я насилвай повече.Явно от нейна страна не се е получило.Остави я,в името на какво ще се бориш след като няма чувства от нейна страна?!Само с един човек не става :) Споко момичета бол!

Aicken
07-09-2009, 06:02
успехи но както казаха по горе не се унижавай да се влаччиш по нея , ако те иска - иска ако не - здраве

NeZaPoznat
07-09-2009, 06:06
еми всичко възможно ще направя за да я върна!! цялата идея беше.. като се върна с маика и от софия оня ден.. говорих с маика и и тя каза да я оставя да учи до петак да не се виждаме.. и аз емии ок .. обаче после приятелката ми каза че не и идва и за да е спокоино да и зема 1 тест .. да не се притесняя.. да учи спокоина.. и и зех де сутеринта като бях в тях. и беше отрицателен.. и такаа.. и нали тя казала на маика си че съм идвал и заради това сме скасали де щото не сам я оставял да учи.. и маика и ми вика нали ти акзах да не идваш до петак... и аз еми знаете ли за какво доидох.. и и казах за теста де.. и тя се учуди и каза добре. аз ще оправя работата...

Божеее !!! Я изтрезней първо ..... :shock:

FEMINn
07-09-2009, 06:07
емии то петък ок.. ама тя има след това още няколко изпита в варна софия и плевен.. псоелдняи и изпит е на 22 в варна а тъгава правим 1 г и 3 месеца на 22ри..

FEMINn
07-09-2009, 06:09
еми всичко възможно ще направя за да я върна!! цялата идея беше.. като се върна с маика и от софия оня ден.. говорих с маика и и тя каза да я оставя да учи до петак да не се виждаме.. и аз емии ок .. обаче после приятелката ми каза че не и идва и за да е спокоино да и зема 1 тест .. да не се притесняя.. да учи спокоина.. и и зех де сутеринта като бях в тях. и беше отрицателен.. и такаа.. и нали тя казала на маика си че съм идвал и заради това сме скасали де щото не сам я оставял да учи.. и маика и ми вика нали ти акзах да не идваш до петак... и аз еми знаете ли за какво доидох.. и и казах за теста де.. и тя се учуди и каза добре. аз ще оправя работата...

Божеее !!! Я изтрезней първо ..... :shock:




и закое да изтрезнея? казвам ти истината бе човек какво ?

NeZaPoznat
07-09-2009, 06:10
Не казвам че лъжеш .... просто .... няма смисъл :?

FEMINn
07-09-2009, 06:11
емииии незнам човек петък ще видиме.. ще се боря докрая.. не се отказвам от 1 вразка еи така дори без да има причина..

Aicken
07-09-2009, 06:26
абе причина има ама май още не са ти я изръсили

ESPRIT
07-09-2009, 08:43
еми всичко възможно ще направя за да я върна!! цялата идея беше.. като се върна с маика и от софия оня ден.. говорих с маика и и тя каза да я оставя да учи до петак да не се виждаме.. и аз емии ок .. обаче после приятелката ми каза че не и идва и за да е спокоино да и зема 1 тест .. да не се притесняя.. да учи спокоина.. и и зех де сутеринта като бях в тях. и беше отрицателен.. и такаа.. и нали тя казала на маика си че съм идвал и заради това сме скасали де щото не сам я оставял да учи.. и маика и ми вика нали ти акзах да не идваш до петак... и аз еми знаете ли за какво доидох.. и и казах за теста де.. и тя се учуди и каза добре. аз ще оправя работата...

Ти виждаш ли се какви ги пишеш - майки, тестове за бременност. Първо не е работа на майка й да ви се бърка - станали сте на по 20 години, не сте деца. Да не говорим пък дето си й обяснявал за теста за бременност...
Според мен това е загубена работа :?

kalpazanka
07-09-2009, 08:51
Предполагам те реже, защото ще си й пречка по-нататък. Казваш, има изпити в София, Плевен и Варна- докторка ли ще става? :) И в тоя ред на мисли точно в периода, когато й се живее, та 2 не види, когато й се купонясва, някак не върви да е с гадже, с което да се виждат веднъж на две седмици или веднъж месечно. Ще ходи по купони, ще се събират в общежитието/в квартирата, ти ще се дразиш, че не си там, ще ти минават разни мисли през главата, ще ревнуваш... явно тя иска да ти спести тази агония. Не я търси. Остави я тя да те потърси, ако размисли.

MonSitY
07-10-2009, 09:26
трябва да отидеш и да говориш с нея.напълно е възможно стресът да се е отразил на преценката й.успех ;)

elsy
07-10-2009, 09:30
Изчакай да й мине изпита, поговорете тогава и такам :)

FEMINn
07-10-2009, 10:57
да.днес се видяхме. е то тя има още 5 изпита де.. последния е на 22ри.днес се е справила отлично. казах и да си помисли добре....не я притискам... каза ок..казах и аз няма да те занимавам учи за изпититъе дано да влезеш.. тя каза ако продалжим искам да имам повече свобода не да съм секи ден по цял ден с тебе само.. и аз ок няма проблем. и така оговорихме се да се видим след последния и изпит.. на 22ри.. а тугава имаме празник година и 2 месеца смисал не че е нещо кои знаи кво ама .. и мисля нещо да напрая тугава да я впечетля.. ако имате идеи... :) баси тва е живота... проблеми спадове щастие мъка.. :) неща от живота все с които се сбласкваме...

Pliok0019
07-10-2009, 11:00
Не й се моли. Откажи се преди да си се проявил като глупак. Щом вече е взела решение, остави я.

sweety_blondy
07-10-2009, 11:57
Знаеш ли,и на мен ми се е случвало за минути да реша,че не искам да съм с приятеля си..Аз също не можеш да си го обясня,казах му го,разделихме се.Не съжалявам,знам че той страдаше,но нямаше как.. Чувствата изчезнаха,не бяха както пред,нямаше я тръпката да сме заедно .. Може и приятелката ти да е в същото положение..По-добре изчакай,не бързай с изводите,защото след ден два може да каже друго..Гадно е да те върти на пръста си,но в любовта често има такива случай.Надявам се всичко между вас да се оправи,да се обичате многоооооооооооо :) :)

tOnS
07-10-2009, 12:39
Днес е петък кажи какво станаа :-o

FEMINn
07-10-2009, 13:30
е ок нали писах понагоре какво стана бе :) хех

tOnS
07-10-2009, 14:29
uuu sry .... :-D

djudjulinkaa
07-10-2009, 15:14
Еми момичето иска да е с теб, но и на нея й е объркано.. поне си е признала, че един вид я задушаваш.. наистина й давай повече време както тя ти каза.. така ще имаш повече време и за себе си.. :) иначе там за 22-ри идеята ти за нещо по-специално е добра.. Може би вечеря на свещи у вас или някъде в ресторант .. зависи дали обичате на саме или не.. Можеш да намериш някакъв начин ако се носят цветя по домовете да й поръчаш така да се каже.. като по филмите :D просто недей веднага след изпита й на 22-ри да й се вясваш.. изчакай няколко часа и тъй.. :)

mylove
07-10-2009, 18:27
ако по цял ден сте заедно и ходите от 1 година няма начин да не иска малко свобода....по някой път мъжете прекалявате и ни задушавате...дай и малко време и свобода ,мисля че всичко ще се оправи...успех! :)

fc
07-10-2009, 18:52
Според мен трябва да я заведеш някъде, където да сте само двамата, в смисъл пикник, микник нещо такова, примерно в Аладжата там има много готини местенца и няма начин да не се изкефи, просто трябва според мен да си припомни началото ви.

FEMINn
07-11-2009, 06:02
хех мерси за съветите... ми точно уговорката ни е веднага след изпита да се видим на 22ри.. там пред университета.. мисля поне за там нещо да и взема примерно голям букет рози и да и ги дам като излиза.. то там ще имам много родители.. и маика и ще е там.. мисля че добре ще се получи.. пък за вечерта ще видим .. смисал първо да видя как ще реагира като се видим и така.. на момента ще го мисля маи..