PDA

View Full Version : България, ние сме на ход!



LudoMlado
07-09-2009, 06:18
http://www.youtube.com/watch?v=KdaApBAFkOg

20 години вече минаха от прословутата 89, и скоро идва нашето време да решим бъдещето на България и нашите деца.

Искам да ви запитам, как планирате да помогнете на държавата И родината за да предотвратим страданията на нашите деца за които толкова години са се борили истински герои. Ще се борите ли за истина и свобода на българина или ще мълчите и игнорирате случващото се около нас. Готови ли сте да направите саможертви за развитието ни.

Готови ли сте да се обединим за да може да съсздадем един по-хубав и спокоен живот за нас и бъдещото поколение.

Може да е прекалено рано да се говори за това но няма нужда да минат още 20 години за да видим тъгата и страданието в очите на нашите деца така както нас са ни гледали но И пренебрегвали.

Загубих приятели от Индиго, катастрофи, убииства, семейството ми страдаше от беднотията която се бе нахвърлила така злобно над всички нас и макар и сега в чужбина знам къде е моят дом и скоро се прибирам обратно в България за да продължа живота си у дома и да не се предавам.

Защото предаде ли човек себе си губи всичко.

Не се предавайте, моето, вашето, бъдещето на семейство и приятели, познати и непознати, бедни и богати, тъжни и щастливи е във вашите ръце!

clever
09-22-2009, 09:24
:)

Dimana99
09-22-2009, 10:40
Не и в тази държава!!

montana6
09-22-2009, 21:48
Не и в тази държава!!

Би ли пояснила, защото така казано, мнението ти няма особен смисъл?

kkaammii
09-25-2009, 11:15
Според мен каквото и да правим скоро няма да имаме нормална държава. Просто нищо не зависи от работническата класа. Лично мнение.

Meredith
09-25-2009, 13:12
Тъй, аз съм патриотка. Съгласна съм, че в чужбина висшето образование е на по-високо ниво и аз самата планирам да отида да уча там, след като завърша (моето училище е СМГ и е много по-добре от доста чуждестранни гимназии) . Но после ще се върна в родината си и ще дам всичко от себе си, тя да стане по-добро място за живеене. Може и да звуча самонадеяно, но най-важното е, че вярвам в успеха на страната ни, а това е първият фактор за победа. НАПРЕД БЪЛГАРИЯ! :smt038