PDA

View Full Version : бюст



surcegirl
07-09-2009, 10:02
Здравейте.Аз съм момиче на 13 и искам да задам няколко въпроса за бюста.1 На колко години горе-долу започва да расте и да се оформя,като имаш цикъл 2 До кога се развива?3 Наследствено ли е,зашото мама не е взела този на баба.На баба е по-голям,а аз едва ли ще съм го наследила от баба,защото мисля,че тя се е развила по-бързо от мен.А другата ми баба не е носила доста време сутиен,нямала е,какво да сложи :-o А вероятно приличам на нея,защото от нея и тръгнала фигурата ми,после от татко...ако има значение 42-3кг съм и 157 висока.4 Има ли упражнения за увеличаването му ?5 И,ако все пак някое момче е попаднало на тази тема въпроса ми е само това ли гледате в момичетата?
Предполагам някой разбират,как се чувствам между сегашните извън контрол развиващи се :D
Моля Ви за помощ и съвети без забавни коментари! :-$

loveme
07-09-2009, 10:09
Всеки организъм е различен..гурдите ти растът когато си си искат до колкото си искат.. :) тва за наследдството няма нищо общо, в гърдите ти има млечни и масни тъкани :)
на 13 си има още време не се притеснявай за това,че гърдите си са малки момчетат гледат големи гъди до едно време после почват да се кефят и на малките :)
няма никави масажи,кремове,лусиони или каквито и да е глупости няма да ти помогнат :)

Parvink
07-09-2009, 10:13
Въобще да не ти пука за размера, не се гледа само това в едно момиче, лично за мен тва колко са големи циците няма никакво значение.

mihael4eto
07-09-2009, 10:20
и аз съм на 13 и имам наи големите гърди от моя клас но пък всички ми се подиграват за това.Такаче не се бои когато му диде времето ще ти пораснат. А за момчетата има и свесни момчета които не гледат гърдите или пък други работи такаче не се притесняваи ако някои ти се подиграва прави се че не ти пука. :)

Extremescream
07-09-2009, 11:28
Децата са зли гадинки-ще ти се подиграват ако са ти огромни,ще ти се подиграват ако нямаш,ако са ти нормални пак ще намерят за какво да ти се подиграват.Да не ти пука.

NeZaPoznat
07-09-2009, 12:31
Здравейте.Аз съм момиче на 13 и искам да задам няколко въпроса за бюста.1 На колко години горе-долу започва да расте и да се оформя,като имаш цикъл2 До кога се развива?3 Наследствено ли е,зашото мама не е взела този на баба.На баба е по-голям,а аз едва ли ще съм го наследила от баба,защото мисля,че тя се е развила по-бързо от мен.А другата ми баба не е носила доста време сутиен,нямала е,какво да сложи :-o А вероятно приличам на нея,защото от нея и тръгнала фигурата ми,после от татко...ако има значение 42-3кг съм и 157 висока.4 Има ли упражнения за увеличаването му.4 Знам,че тук не му е мястото,но мислите ли,че,ако вярвам,че ще стане,с размера,които искам ще порасне?5 И,ако все пак някое момче е попаднало на тази тема въпроса ми е само това ли гледате в момичетата?
Предполагам някой разбират,как се чувствам между сегашните извън контрол развиващи се :D
Моля Ви за помощ и съвети без забавни коментари! :-$

Намери си друго за което да се притесняваш :?

NeZaPoznat
07-09-2009, 12:32
и аз съм на 13 и имам наи големите гърди от моя клас но пък всички ми се подиграват за това.Такаче не се бои когато му диде времето ще ти пораснат. А за момчетата има и свесни момчета които не гледат гърдите или пък други работи такаче не се притесняваи ако някои ти се подиграва прави се че не ти пука. :)

А бе свестни свестни, че чак обратни :?

Aicken
07-09-2009, 12:33
ако наистина вярваш , ще се сбъдне моето момиче 8-) :lol: :lol: 8-)

bebss
07-09-2009, 12:38
при всички е различно .. зависи от тялото ти ... при някои почват да растат по късно при други по рано ... при други растат до 17-18 ... при други до 21 ... зависи :) ... пий боза и ще растат :grin: :grin: :D :D :-D :-D :-D :lol: :lol: :P :P

pinki
07-09-2009, 12:49
Аз съм почти 18 и все още не ми се е оформил :? едва сега забелязвам промени в гърдите ми :) При вс е различно, зависи от развитието ти. Все пак момичето/жената се оформя (като цяло) до 21 год и не само бюста, а и структурата на тялото , някой процеси в организма и др :) Така, че не се притеснявай ;)

experiment_m
07-09-2009, 13:03
Споко, нормално е да се притесняваш за какви ли не глупости около външния си вид и това навярно никога няма да престане, независимо дали ще ти пораснат гърди като дините дето ги продават на пазара. А и сега си на 13, докато пораснеш ще ти растат. И да не станат кой знае пък колко големи - не е страшно, все ще намериш някой, като мен който не гледа на жените като на чифт гърди. По важното е телосложението ти да се развива нормално, да е пропорционално. Защото ако се огледаш наоколо ще видиш, че останаха малко момичета, които да са нежни и женствени. Така, че си свиркай. :P

vde
07-09-2009, 13:07
Точно от размера на гърдите не се притеснявай. Живей си живота и им се радвай какъвто и размер да са :_)

surcegirl
07-09-2009, 18:26
Мерси,за подкрепата loveme,но аз нямам бюст!А не развили се до бюст гърди! :(

hanovete
07-09-2009, 18:37
момчетат гледат големи гъди до едно време после почват да се кефят и на малките :)


епа като махнеш сутиена оно си ебава мамата :razz:

Smile2Me
07-09-2009, 18:48
Не се притеснявай ще повторя каквото казаха и останалите : организма на всеки зе развива по различен начин. Има време за всичко.
Обаче не съм съгласна с това че няма хапчета мазила и пр. които помагат. Напротев има една позната си беше купила като беше на 11-12 най много на 13 да е била и беше адски грозно. Бързо увисваха а и момчетата й се подиграваха. :-D :-D
абее радвай си се на каквото имаш :-)

em4etyyy
07-09-2009, 18:57
добре де добре боза боза ама ас повръщам от нея има ли някаква др храна питие или нещо което оголемява бюста :-o :-o

bezimennata17
07-09-2009, 19:17
не се притесняваи! мойте пораснаха на 14 г. нo имам приятелки който се развиха доста по-късно. ;)

Smile2Me
07-09-2009, 19:32
добре де добре боза боза ама ас повръщам от нея има ли някаква др храна питие или нещо което оголемява бюста :-o :-o

еми мацка това като не ти понася ....химия пробвай като толкова искаш
обачее препоръчвам предварителна консултация с лекар защото има вероятност хормоните които се съдържат в тези препарати да ти навредят а и все пак да ти се обеснят от специалист възможните последици :) :wink:

DocRoe
07-09-2009, 19:33
Слушай внимателно: 4 индустриални клампи и 2 вериги + 1 тролей ще те оправят. Хващаш 1 от веригите свързваш 2-та й краища с 2 от клампите и после единия край го връзваш за зърното другия за тролея.Повтаряш написаното горе с дргата верига и клампите и чакаш да тръгне тролея, а ти през това време тичай в противоположна посока. :lol:

А не почваха ли да се развиват "истинската стока" на 13-14? :-|
Лично мен ми харесват мацки с по-малък бюст.
Айде, че имам по-големи проблеми от твоите, ама цел ден не мога да изгона тия винарки... ебати съдбата... 8-)

em4etyyy
07-09-2009, 19:37
не ас химия не искам да ползвам нали не6то като бозата просто да не е тя :-o

BePoHuKa
07-10-2009, 03:56
не ас химия не искам да ползвам нали не6то като бозата просто да не е тя :-oТц,тц.. ти не се ли научи ,че се пише аЗ ? Всичко друго ОК,но поне "аз" трябва да знаеш как се пише.. елементарно е :shock:

До авторката - както всички казаха.. не се притеснявай малко са тези,които са напълно доволни от бюста си,но не знаят колко много момичета може да им завиждат за това,което имат. ;)

п.п. Извинявам се за спама.

em4etyyy
07-10-2009, 07:05
мерси все пак а за "ас" просто ми е навик сру. :oops: :oops:

BePoHuKa
07-11-2009, 20:43
A то ти си била авторката :D :D упс..
и btw всички знаем,че след толкова поправяне си разбрала,че се пише "аз",но просто някои хора (като мен) ги дразни това.. някак си грешката е прекалено очебийна и за това ти правим забележка. То си е за твое добро,защото както ти е навик ,така някой ден и в тетрадката си ще започнеш да пишеш "ас" и ще имаш проблеми ;) (повярвай ми го казва ти го човек,който е писал "мн" вместо "много" на класното :D )

DesTin3d
07-12-2009, 01:14
spokoina badi ... opredeleno ne gledame samo busta ... e pone nqkoi :D:D ima takiva deto go gledat ... li4no az NE ...
(sajelqvam za latinca no nqmam kirelica na PC-to)
aa i stiga s tiq kompleksi be :D:D mom4etata za patkite si momi4etata za cicite im ... :D:D prekalqvate ^^ 6ti porasnat cicite ne sa pla6i na 13 si .. znam momi4eta koito minalata godina bqha plooski kat daski i za 1 godina taka im izrasnaha cicite 4e ne uspqh da gi poznaq kato gi vidqh :shock:

migancy
07-12-2009, 01:34
Умолявам те не мъчи тялото си с някви глупости, които си видяла в някой сайт .. изчакай дори да не станат големи - не се притиснявай .. : ) ти ако си добра, красива, умна и забавна няма да имаш нужда от цици .. не циците правят жената .. :)

xPorcelainHeartx
07-12-2009, 03:28
ти ако си добра, красива, умна и забавна няма да имаш нужда от цици


Ти явно си медиум, ако ти кажа датата си на раждане ще ми кажеш ли какво ме очаква в личния живот и професионалните отношения през близките пет години?


Аааааааааа, не видях ''АКО СИ''...
Бахти не мога да чета и пиша вече....

В такъв случай може да си изтриеш постовете :?

xPorcelainHeartx
07-12-2009, 05:02
ти ако си добра, красива, умна и забавна няма да имаш нужда от цици


Ти явно си медиум, ако ти кажа датата си на раждане ще ми кажеш ли какво ме очаква в личния живот и професионалните отношения през близките пет години?


Аааааааааа, не видях ''АКО СИ''...
Бахти не мога да чета и пиша вече....

В такъв случай може да си изтриеш постовете :?

За чий уй!?
Нека да стоят и нека децата НЕ взимат пример от мен. Аз съм пропаднал човек, който не може да пише... :(
Или просто му се спи в 6 часа сутринта :D

FromAutumToAshes
07-12-2009, 07:15
4 Има ли упражнения за увеличаването му ? - Пий повечко боза :grin: ... :razz: :razz: :razz: :razz:


А що се отнася до въпроса ти само това ли гледа едно момче в момичетата бих казал, че е доста относително. Лично аз... не, приятелката ми е с малък бюст но не ми пука особено не като да няма какво да хвана така че не е бог знае какво :D Мисля, че няма от какво да се притесняваш дори и да нямаш бог знае колко голяма гръдна обиколка.
Айде всичко добро ти желая и със зраве :)

guinessgirl
07-14-2009, 00:04
на 11-12 започнаха да ми растат цици..

обикновено до 17-18 години растат.

BePoHuKa
07-14-2009, 03:21
В такъв случай може да си изтриеш постовете :?


Или просто му се спи в 6 часа сутринта :D

Не се заяждам,но защо по дяволите избра този цвят??? Заболяха ме очите докато прочета какво си написал/а :? Ако не дай си боже пуснеш тема и си писал/а с този цвят,просто няма да се мъча да я чета :shock:

ThePainIsReaL
07-14-2009, 07:19
На 19 съм и съм с малки гърди. Приятел си имам от много време - винаги съм била с малки гърди, така че явно няма проблем с това. Колкото до другите момчета, на повечето им стига да има какво да хванат било с ръка или уста.
Та, моето мнение е.. хич да не ти пука, да си живееш живота, да се радваш на лятото и да ти е много кеф. Като му дойде времето, ще имаш цици - а дали са малки или големи, няма особено значение. Важното е да се харесваш и да не избиваш комплекси.

pLqmi92
07-14-2009, 10:26
.1 На колко години горе-долу започва да расте и да се оформя,като имаш цикъл - Обикновено цикъла е две години след като започнат да се развиват гърдите
2 До кога се развива? Мисля,че до 20 години беше..тогава се дооформят и приемат окончателната си форма
3 Наследствено ли е,зашото мама не е взела този на баба. При всеки е различно
4 Има ли упражнения за увеличаването му ?Еми има много изписани неща като витамин Е,мачкане,масажи под студена струя вода..Не знам дали имат ефект,аз си ги харесвам,макар че не са бомби .. :)
5 И,ако все пак някое момче е попаднало на тази тема въпроса ми е само това ли гледате в момичетата? Не съм момче,ама ще отговоря.Не,не всяко момче гледа това...

cococanamito
07-14-2009, 14:35
кат ти барат циците стават по големи аз на една от моя клас и ги барах цялата учебна година и наиш кви големи и станаха

vampirekiss
07-14-2009, 19:20
1 не разбирам какво тооолкова голямо значение има това колко ти е голям бюста.2 малка си още и има време много да растат.3 за тази работа и силикн има.

problem4ety
07-15-2009, 16:36
Ами да ти кажа аз кат бях на 13 имах ебати и циците за 13-се годишна.... :( :( :( то и сега са ми големи де а съм на 15 нося 80D 8-) 8-) и не ги харесвам толкова големи ама кво да се праи.. споко на и на теб ше ти пораснат има време :-D :-D :-D :-P

TwEEtyNkA
07-15-2009, 16:52
еми да ти кажа като бях 3 клас и започнах да ходя на плуване и от тогава започнаха да ми растат :д предполагам, че е от водата или може би това е било само при мен, но и на други места сам чувала така че може да опиташ ама да ти кажа че зависи и от това какви са на майка ти защото сам забелязала че при много приятелки е така и при мен също :)

golqmumnik
07-15-2009, 17:49
Прави упражнения за гръдните мускули и ще ти изглеждат по изпъкнали циците

BiboW
07-15-2009, 17:54
Масажче

Titirito
07-15-2009, 20:24
Споко, нормално е да се притесняваш за какви ли не глупости около външния си вид и това навярно никога няма да престане, независимо дали ще ти пораснат гърди като дините дето ги продават на пазара. А и сега си на 13, докато пораснеш ще ти растат. И да не станат кой знае пък колко големи - не е страшно, все ще намериш някой, като мен който не гледа на жените като на чифт гърди. По важното е телосложението ти да се развива нормално, да е пропорционално. Защото ако се огледаш наоколо ще видиш, че останаха малко момичета, които да са нежни и женствени. Така, че си свиркай. :P


Той човекът ако е толко свестен и телосложението не би му било проблем.

Made_of_Pain
07-15-2009, 21:38
Е... уж за цици щяхме да си говорим, пък ти си разгърна цялото родословно дърво...

surcegirl
08-31-2009, 08:16
Да...благодаря на всички дотук,ако имате още коментари или някой друг открие темата да продължава да пише.Според мен пуберитета ще си каже думата. Плюс това си хапвам добре и ще тренирам най-хубавия спорт,който развива мускулите-плуването.Така,че трябва да изчакам още малко.Оказва ми голям ефект във височината,мускулите да се надяваме и в нещо друго,а докато се усетя ще порасна.Вече съм 157,5 и 44кг :D 8)
Продължавайте да пишите! :)

krasivia
08-31-2009, 08:20
не се притеснявай ! :) :?

Passi0n
08-31-2009, 12:05
Зависи от килцата ти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

deni15
08-31-2009, 12:19
охх... стига с тия гърди ще ви пораснат има време малка си още при всеки е различно...няма да останеш без цицки спокойно :lol: :lol: :lol: :smt007

d1mozaza
08-31-2009, 12:27
Значи ядеш като свиня докат станиш 70 кила циците ше ти станат големи от сланината после слабееш и циците ше ти са големи :grin: :grin:

BePoHuKa
08-31-2009, 16:42
Значи ядеш като свиня докат станиш 70 кила циците ше ти станат големи от сланината после слабееш и циците ше ти са големи :grin: :grin:Да,да..то така става :?

marti93
08-31-2009, 19:30
Здравейте.Аз съм момиче на 13 и искам да задам няколко въпроса за бюста.1 На колко години горе-долу започва да расте и да се оформя,като имаш цикъл 2 До кога се развива?3 Наследствено ли е,зашото мама не е взела този на баба.На баба е по-голям,а аз едва ли ще съм го наследила от баба,защото мисля,че тя се е развила по-бързо от мен.А другата ми баба не е носила доста време сутиен,нямала е,какво да сложи :-o А вероятно приличам на нея,защото от нея и тръгнала фигурата ми,после от татко...ако има значение 42-3кг съм и 157 висока.4 Има ли упражнения за увеличаването му ?5 И,ако все пак някое момче е попаднало на тази тема въпроса ми е само това ли гледате в момичетата?
Предполагам някой разбират,как се чувствам между сегашните извън контрол развиващи се :D
Моля Ви за помощ и съвети без забавни коментари! :-$
дам някои се развиват по бързо други по бавно ,не се притеснявай,на мен ми дойде в 4 клас ,а на моята приятелка в 7 клас,рамера на гърдите ,е има и наследствена работа ,ще се оформят и всичко ще е наред ,ще усетиш кога растат са зачервени,поне при мен така беше!айде успехи с растежа

rozovsluncho
08-31-2009, 19:50
гурдите ти растът когато си си искат до колкото си искат

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Това ме разби!!

По темата: аз ако бях на твое място щях да се радвам,че съм различна от мутантите..и нормално е да нямаш цици на 13,от кога стана тфа ненормално :-o

ShiZo
08-31-2009, 20:45
Наистина, пич който ще му пука ДОТОлкоВА колко са ти големи циците.. не си струва усилията. А и аз съм "надарена", незнам какво толкова искате вие. Кръст боли, с момчета нормално не можеш да приказваш, постоянните шеги и закачки и в един момент просто ти идва да разстреляш всички :) Хубавото е...дрехите стоят добре, стомахчето изглежда по-плоско на фона на балкона и... общо взето това е :) А и след смъртта ти, компанията ще има с какво да си замезва :)[/list]

singlelady123
08-31-2009, 22:31
Децата са зли гадинки-ще ти се подиграват ако са ти огромни,ще ти се подиграват ако нямаш,ако са ти нормални пак ще намерят за какво да ти се подиграват.Да не ти пука.

BlueFace
08-31-2009, 22:49
гурдите ти растът когато си си искат до колкото си искат

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Това ме разби!!

По темата: аз ако бях на твое място щях да се радвам,че съм различна от мутантите..и нормално е да нямаш цици на 13,от кога стана тфа ненормално :-o


Как ще е нормално е Оо Може да няма оформени и доразви ли се ,но все пак трябва да има някакви там ..... Не мисля ,че има момче което ще му е приятно да бъде с "дъска"....
Доста момичета в днешно време циците им са буквално само мазнини което е доста отвратително. Малко останаха момичетата с хубаво тяло кфото и да си говорим :(

Не мога да ти кажа дали ще ти пораснат , може да пораснат може да ти е писано да си дъска кой знае....

П.П. Искам да призова всички момичета: Спортувайте и живейте активно ,защото вече навсякаде някфи сланинести или дебели момичета с големи кореми и тлъсти задници и бедра :shock: :shock: Опази боже дано тва затлъстяване да спре !!!

surcegirl
09-01-2009, 08:21
Е,имим си нещо там,но то все още не е за сутиен.И за мен не се притеснявай аз съм от онези малкото процента с хубава фигура и спортувам! :)

SpOrTs_GiRl
09-01-2009, 08:28
Децата са зли гадинки-ще ти се подиграват ако са ти огромни,ще ти се подиграват ако нямаш,ако са ти нормални пак ще намерят за какво да ти се подиграват.Да не ти пука.
Има нещо вярно..

А по темата.. Страшно индивидуално е, при някои започват да се развиват много рано, аз на 11-12 носех сутиен.. но това далеч не означава, че са продължили да се развиват 'светкавично' .. При други момичета започват да се развиват на много по-късна възраст, но това не пречи да достигнат.. а бе да станат големи! ....
Изобщо не го мисли, не се притеснявай.. Има време, трябва да се научиш да харесваш себе си и да се гордееш с това, което имаш, дори да не е максимума за теб. :)

zero
09-01-2009, 09:26
Абе вие нормални ли сте ве ???
Не се било наследявало от роднините :lol: мухахахаха
вие тук си правите базици с мен ...
То книгите говорят 8-) Който е учил малко повече биология
ще е чувал за решетката на Пънет :-o
Все едно да кажеш, че цвета на очите ти е син и не
си го наследила от някой роднина :lol:
ДОРИ И МАМА ТИ И ТАТЕ ТИ ДА ИМА КАФЕВИ ОЧИ, ТЕ МОЖЕ
ДА СА НОСИТЕЛИ НА ТОЗИ ГЕН И ДА СЕ ПРОЯВИ ПРИ ТЕБЕ ;)
Така е и с гърдите ! Е зависи пак и от количеството сланини
щот има някои дет имат цици до коленете и 3/4 пръста сланина
и кат свалят някой друго килце и циците изчезват :shock:
А истината за големината на гърдите можеш да си я изясниш и сама ;)
Абсолютно същата работа е както с размера на пениса ;)
Отношението е абсолютно същото :)
Ако си забелязала твойте приятелки какво говорят за хуищата на момчетата ще знаеш и какво си говорим ние мъжете за
гърдите на жените 8)

DARGON
09-01-2009, 09:54
Сладур не съм чел другите отговори в темата.. но мога да ти кажа само да не се комплексираш зариди глупости това не е най-важното .. ако искаш да имаш хубаво тяло започни да тренираш нещо не като повечето кифли да седиш вкъщи и да нагъваш лайна.. ;) бюста си расте сам.. ген-ът може изобщо да не е от страна на майка ти а от страна на баща ти.. ? може и баба ти и майка ти и др ти баба да са с огромни цици и ти да нямаш и обратното.. !
Бюста расте при всеки различно имаше 1 момиче в стария ми клас.. единственото с цици в 6 ти клас и беше мн яко хах :) ся е ужасна.. на други им растът пък чак в 10ти клас примерно.. ткаа ,че не се притеснявай :)
Какво гледат момчетата ? Охх.. да .. определено 1 големи цици са първото нещо което забелязваме ( ест ако не са на някфа дебела .. защото тогава си губят смисъла) и ест някфо яко дупе.. и най-важното сладко лице ;)

П.П. ако искаш упражнения за овеличаване на бюста.. говори с ваще вземи 2-3 хиледи лева отиди на пластичен херург и може да си с D++ хах; )

revolver
09-01-2009, 09:58
ЦИЦИ :grin:

V14D0
09-01-2009, 19:06
от една страна е хормонално.. от друга страна в гърдите ти има масни жлези... така че ако фикс-идеята ти е да имаш големи гърди, без да си гледаш останалата част от тялото - стани 120 кг и ще има гърди дет ще ходят 5 минути пред тебе ;) :-D

ladyTo94
09-01-2009, 21:05
добре де добре боза боза ама ас повръщам от нея има ли някаква др храна питие или нещо което оголемява бюста :-o :-o
ot bozata ne ti rastat cicite a vsi4ko :D ako iskash golqm bust v rezultat ot piene na boza trqbva da u4akvash i golqmo 6kembe i gyz... :D
ps...pomnq vednuj vyv music idol vyv edin grad kadeto e izvesten sys bozata si davaha kak pove4eto momi4eta kadeto vlizaha za kasting bqha sys golemi cici ama takiva ovisnali...ii sys shkembeta...i te jurito samo i se smeeha

pebals
09-06-2009, 09:04
Всеки се развива различно.... :P

prokyrocheto
09-06-2009, 09:40
Спомням си че в седми - осми клас имах съученичка без гърди...
Както и друга с по голям бюст от на майка ми ... Сама си прави извода.
Не , има момчета който не гледата само гърдите. ;)

Bastard
09-06-2009, 10:43
Абе това да ти е кусура само 1-ни цици не са от значение освен ако не обичаш сех игричките и са ти нужни по-големи :o 8-)

Djanny
09-06-2009, 10:46
Децата са зли гадинки-ще ти се подиграват ако са ти огромни,ще ти се подиграват ако нямаш,ако са ти нормални пак ще намерят за какво да ти се подиграват.Да не ти пука.

yea!

Midi4ka
09-06-2009, 11:08
Всеки организъм е различен..гурдите ти растът когато си си искат до колкото си искат.. :) тва за наследдството няма нищо общо, в гърдите ти има млечни и масни тъкани :)
на 13 си има още време не се притеснявай за това,че гърдите си са малки момчетат гледат големи гъди до едно време после почват да се кефят и на малките :)
няма никави масажи,кремове,лусиони или каквито и да е глупости няма да ти помогнат :)
+ 1
П.С: Преди да пуснеш темата потърси колко еднакви теми има... :o

AnNiE
09-06-2009, 11:36
Я се успокой.. та ти си на 13, какво искаш-като станеш на 33 да ти се влачат по земята ли ?! За всичко си има време :)

qn1to0o1
09-06-2009, 13:25
при всички е различно .. зависи от тялото ти ... при някои почват да растат по късно при други по рано ... при други растат до 17-18 ... при други до 21 ... зависи :) ... пий боза и ще растат :grin: :grin: :D :D :-D :-D :-D :lol: :lol: :P :P

от бозата гъза и ще стане 10 декара :D (не се заяждам) по темата: За всичко си има време всеки организъм е раэличен.Спокойно ще пораснат :)

Dimana99
09-06-2009, 13:40
хахах да бе :-D

m0n4yyy
09-06-2009, 14:14
Мен като ми дойде цикълът, започна да се ускорява растежът им. Мисля, че ако не носиш сутиен, ще е най- доброто упражнение за бюста ти ( от личен опит го казвам) .;)

I_Know
09-07-2009, 18:05
surcegirl всичко с времето си. На 13 години е съвсем нормално бюста ти да не е много голям, защото той тепърва започва да се оформя :) В лицето може да приличаш на майка си, в телосложението на баща си и т.н... затова е много трудно, даже мисля невъзможно а кажеш от коя страна си го наследила.. А относно момчетата това е само нещо като мит.. "Мъжете харесват само жени с голям бюст" това е все едно да кажеш, че мъжете харесват само блондинки.. Всеки има свой вкус.. Зависи на какъв човек си попаднала :)

surcegirl
09-08-2009, 10:18
I_Know каза:

surcegirl всичко с времето си. На 13 години е съвсем нормално бюста ти да не е много голям, защото той тепърва започва да се оформя В лицето може да приличаш на майка си, в телосложението на баща си и т.н... затова е много трудно, даже мисля невъзможно а кажеш от коя страна си го наследила.

Браво позна, :) !че по телосложение приличам на татка,ав лицето голямя част съм наследила на мама...очите ми не са нито на единия,нито на другия.Когата попитам на кой род или роднина приличам ме определят от мама и татко или на себе си.Така,че това според мен е и доказателство,че размера не е наследствен,въпреки,че това не влиза в темата.

И мерси на всички писали до сега!Не бих възразила на още коментари. :) 8)