PDA

View Full Version : Eфикасна диета?!



lazzza
07-09-2009, 10:31
Някой знае ли диета която да съдържа предимно плодове и зеленчуци и наистина да е ефикасна ,, или пък просто за задържане на теглото . мерси предварително :)

kuklichka_bg
07-09-2009, 10:34
Плодуване?
Почти всяка диета съдържа плодове и зеленчуци.Ефикасна - при всеки е различно.

lazzza
07-09-2009, 10:54
да но съдържат и разни пълнозърнести хлябове ии куп други неща които не искам да ям .. искам само зеленчуци или само плодове ..

kuklichka_bg
07-09-2009, 11:04
Ами не ги яж тях просто.Замести ги с нещо друго.

LittleFashionista
07-09-2009, 11:07
lazzza преди малко прочетох едно твое мнение в дрега тема за диети и бързо отслабване, където пишеше как си минала през ада,как си била на системи,как вече нямаш коса,нокти и т.н. и как все още не си се оправила :shock: А като видях тая тема :? защо пак залиташ към лошият път ??
А и според мен по-добре не прави диети сега...

kuklichka_bg
07-09-2009, 11:10
Диетата с плодове се прави с лечебна цел попринцип. :)

lazzza
07-09-2009, 11:11
защото не искам да си губя теглото .. все още има нещо в главата ми което иска да се върна там . в онзи свят . Боря се и се надявам да се оправя . пък и не мога да си позволя да ям всичко макар че трябва не мога .. и за това питам искам да стана 39 кг тва ми е в момента целта но не по онзи мъчителен начин . знам някои ще кажат че се самоубивам , че е глупаво но аз го искам въпреки всичко . слаба се чувствам добре макар че никой не ме харесва .

justt
07-09-2009, 11:13
П Л О Д О В А Д И Е Т А
Тези, които имат чувствителен стомах и не понасят суровите плодове, могат да ги консумират под формата на компот без захар, само с диетично подслаждане.При тази диета се консумират дневно около 1,5 - 2 кг. плодове (ябълки,ягоди,череши,праско ви,кайсии и др.),които се разпределят на малки порции за целия ден.Разрешават се 2 филийки ръен хляб. Плодовите дни отсраняват ненуните отпадъчни вещества от организма, изчиства тена на лицето и чрез богатото си съдържание на витамин С премахват умората.

LittleFashionista
07-09-2009, 11:13
колко си висока?

kuklichka_bg
07-09-2009, 11:14
Мисля,че трябва да отидеш на лекар. :?

lazzza
07-09-2009, 11:18
1.6o съм висока . Ами на лекар съм ходила и то не на един а сигурно на около 6-7 . професории , доценти и прочие . предписаха ми лекарства за нервите и антидепресанти от които непрекъснато спя . никой не може да ми помогне . сега обмисляме варианта да влезна в клиника да ме захранват . но незнам .. :)

LittleFashionista
07-09-2009, 11:27
охо 1.60 :shock: Имаш доста да напълняваш...

kuklichka_bg
07-09-2009, 11:30
Тя не е 39 кг.Иска да стане толкова.Сега колко си?

Little_Lady93
07-09-2009, 11:33
lazzza знам точно за каво говориш.По Коледа на твоя ръст бях 36 страшна работа.39 кг са прекалено малко.Зная, че в момента живееш в един собствен свят и не ти пука за другите искаш просто да си слаба, да се харесваш.Аз съм минала през същото, което и ти.Болници психиятрия, познати са ми тъпите хапчета, с които те тъпчат.Всичко е в твои ръце това е хубавото.Знаеш ли на мен кое ми помогна.... звучи малко смешно дори, но когато бях толкова слаба въпреки, че аз се харесвах всичките ми приятели момчета започнаха да си преват шегички затова, че ми стърчали кокалите и разни такива.Не го правеха със лоба а по много интелигентен начин.Казваха ми колко било хубаво момичето да има дупе и някакви такива просто ме накараха да почуствам че това което правя по никакъв начин не ме доближава до красотата.Не ти казвам да ставаш там 50 и няколко кг.Според мен на нашата височина около 43-44 кг са повече от добре.Драсни ми едно ЛС има мн какво да се пише по тази тема.
И много успехи мила :-)

myHeartIsOnlyForYou
07-09-2009, 12:02
Лелее...спри се малко бе човек..ще станеш анорексичка..как може да се харесваш така...честно на мен би ми била противна...само кожа и кости...бррр

addicted2y0u
07-09-2009, 12:08
Май най - добре да влезеш в клиника...там мисля че най - добре ще се погрижат за теб, все пак са лекари..и отново успех ти желая, дано се оправиш възможно най - скоро.... на колко години си ;х

lazzza
07-10-2009, 17:39
на 14 ..

akinom
07-10-2009, 17:59
Искаш да се върнеш в онзи свят?!
Много жалко за хвърлените пари по лекари..

hamacs563
07-10-2009, 18:33
Чесно казано избиха ме комплекси :( :( :( :( Няма лошо в това,че иска да е слаба стига тя да се чувства добре и да не и вреди на здравето :) :) :) :) :) :) :)

Little_Lady93
07-10-2009, 18:36
Престанете! Това не и помага.Била съм в нейното състояние и това което пишете АМА ВЪОБЩЕ не помага.Тя има нужда от подкрепа и приятели а не от това да и се казва че е сбъркана едва ли не.Момичето си е наред просто има ниско самочуствие, а това което правите е да подкопавате и малкото което има.Компетенции .. :?