PDA

View Full Version : за6о не ми каза?



byby0202
07-09-2009, 10:47
Здравейте!зна4и преди 6 месеца ходих с едно мом4е,ходихме само 1 месец,при което аз го зарязах и тръгнах с друг.През това време рядко се виждахме,но отно6енията ни бяха 4исто приятелкски.Докато онзи ден не запо4нахме да си говорим за нас,колко хубаво 6е ни бъде,ако пак сме заедно и т.н.,пра6ахме си целувки в скайп,той по принцип никога не пра6а целувки,замислих се,4е може би трябва отново да се съберем.В4ера го видях отново в рейса,не говорехме мн.,за6ото някакъв негов приятел постоянно го занимава6е.Той определено се зарадва,4е ме видя,но днес,се държи ужасно към мен,нз,какво да правя,стана ми мн гадно и докато не ми изтърси,4е си имал приятелка????????не повярвах,докато не го накарах да ми прати нейна снимка.Видях я не е кой знае,какво..питах го кой харесва и той ми изтърси-гаджето ми,кой друг..заболя ме наистина много,но си спомних,4е преди,като го оставих му казах не6о подобно.И сега нз,какво да правя,иска6е ми се да сме пак,както преди,но за6о оня ден се държе6е толкова прекрасно/както когато ходехме/,не като просто приятелка,зарибява6е ме,говоре6е ми мили не6а,а сега???питах го от колко време ходят с тая,той ми отвърна,4е не е било мн време.Стана ми ясно,може би просто се е забавлявал да ме наранява.Моля ви дайте ми съвет,объркана съм,ако ми бе6е казъл,4е си има приятелка никога няма6е да се занимавам...аз съм на 16,той е на 15.. :shock: :smt022 :smt022 :smt022

Aicken
07-09-2009, 10:53
ми се режи вените и мри мършо , не е ли заслужено тфа което получаваш 8)

sladkalady
07-09-2009, 11:09
Щом той си има приятелка ,го остави...
Ти си го зарязала първия път,а сега искаш пак да сте заедно...Трябвало е да помислиш преди да го зарежеш...
Той може би още има чувства към теб,но ти си го наранила ..и сега той си го връща на теб

anSsito
07-09-2009, 11:11
Да не си го зарязвала преди и готово..
Сега остей момчето да бъди с приятелката си, а и за какво да ти казва, че си има приятелка.. не ти ли мина през главичката, че той може да не е целял да те зарибява.. ?

smiirnoff
07-09-2009, 11:36
Отговора .. : просто ти го е върнал по най - гадния начин , както преди време си направила ти с него ; )

:lol:

Kukumqvka
07-09-2009, 11:40
Аре спрете се с тоя скайп .. Пратил и бил целувка и к'во ?
Остави момчето на мира .. да не си го зарязвала :?

NeZaPoznat
07-09-2009, 12:20
Здравейте!зна4и преди 6 месеца ходих с едно мом4е,ходихме само 1 месец,при което аз го зарязах и тръгнах с друг.През това време рядко се виждахме,но отно6енията ни бяха 4исто приятелкски.Докато онзи ден не запо4нахме да си говорим за нас,колко хубаво 6е ни бъде,ако пак сме заедно и т.н.,пра6ахме си целувки в скайп,той по принцип никога не пра6а целувки,замислих се,4е може би трябва отново да се съберем.В4ера го видях отново в рейса,не говорехме мн.,за6ото някакъв негов приятел постоянно го занимава6е.Той определено се зарадва,4е ме видя,но днес,се държи ужасно към мен,нз,какво да правя,стана ми мн гадно и докато не ми изтърси,4е си имал приятелка????????не повярвах,докато не го накарах да ми прати нейна снимка.Видях я не е кой знае,какво..питах го кой харесва и той ми изтърси-гаджето ми,кой друг..заболя ме наистина много,но си спомних,4е преди,като го оставих му казах не6о подобно.И сега нз,какво да правя,иска6е ми се да сме пак,както преди,но за6о оня ден се държе6е толкова прекрасно/както когато ходехме/,не като просто приятелка,зарибява6е ме,говоре6е ми мили не6а,а сега???питах го от колко време ходят с тая,той ми отвърна,4е не е било мн време.Стана ми ясно,може би просто се е забавлявал да ме наранява.Моля ви дайте ми съвет,объркана съм,ако ми бе6е казъл,4е си има приятелка никога няма6е да се занимавам...аз съм на 16,той е на 15.. :shock: :smt022 :smt022 :smt022

Аз съм шокиран :shock: и даже 2 пъти по-втрещен :shock: :shock: !!!

Момчето, което си зарязала си е хванало гадже :shock:

Как не го е срам :shock:

Сменил е неблагодарната ти миризлива сливка с друга, която може би го харесва повече от теб :shock:

Как може да има толкова неблагодарни момчета :shock: :shock:

Ужас !!! :shock: :shock: :shock:

Lysit0
07-09-2009, 12:54
Еми и ти си постъпила кофти с него,такa,че сте квит.А той може да няма приятелка просто да усеща,че искаш пак да сте заедно,и да си го връща.

CharismatiC
07-09-2009, 13:03
Научи се да пишеш бе моме ! :?

yahhooo
07-09-2009, 13:13
Явно се мислиш за "хууубава принцеса" и като го скъсаш той ще те чака цял живот.

Faces
07-09-2009, 13:57
Да си чувала за Кармата ? Колелото се върти всичко се връща приятно изплащане на грешките.

Take_That
07-09-2009, 15:02
Щом той си има приятелка ,го остави...
Ти си го зарязала първия път,а сега искаш пак да сте заедно...Трябвало е да помислиш преди да го зарежеш...
Той може би още има чувства към теб,но ти си го наранила ..и сега той си го връща на теб

++++

slim__shadygirl
07-09-2009, 15:06
Отговора .. : просто ти го е върнал по най - гадния начин , както преди време си направила ти с него ; )

:lol:
Определено :lol:

balon4eee
07-09-2009, 16:21
неша да пиша в тази тема ! И това че ти праша цулевки по скайп не значи нишо :lol: Зашо ли ? Зашото така :lol:

Kukumqvka
07-09-2009, 16:56
Аре спрете се с тоя скайп .. Пратил и бил целувка и к'во ?
Остави момчето на мира .. да не си го зарязвала :?

виж тука е права,ако ме беше ПРИЕЛА в скайп и аз можеше да и пратя целувка :lol:

Чакай ся нали точно ти беше се изразил,че скайпа е за сдухани хора 8-)

ElinoOor
07-09-2009, 17:06
Не ти е казал или,защото има някакви проблеми във връзката и се опитва да си 'подсигури' компания след като я отреже или защото харесва теб,но го е страх да остави другата.
ИЛИ просто е искал да се подиграе с теб..?
При всички положения не си заслужава да го търсиш и да искаш нещо от него,защото едва ли ще е много трайно и стабилно.
Търси си друг.

ImmortalForever
07-09-2009, 17:23
Злопаметен е пича!

IRule
07-09-2009, 18:14
Всичко се връща, а след определено количество алкохол и всичко повръща 8-)

BloomF
07-09-2009, 18:21
Определено си играе с тебе - или ходи нарочно с тая, за да те наранява и да ти го върне или просто се забавлява да ти дава надежди, а после да те заебава.