PDA

View Full Version : Субтитри - моля Ви!



BaBsYyY_SeXyYy
07-09-2009, 10:49
Със сигурност има такава тема, обаче сега не ми се търси. Някой знае ли как да си наглася субтитрите да вървят заедно с говора, защото моите или избързват, или се забавят. Моля ви, помогнете ми!

doomkillerr
07-09-2009, 11:14
Става с програмата "Subtitle Workshop", но отнеме време!

Кажи ни с какъв видео плеър гледаш филмите, за да ти кажем как да коригираш "тайминга" на субтитрите... 8)

BaBsYyY_SeXyYy
07-09-2009, 11:18
Гледам с BSplayer, филмът е Последен изход 2... Цял ден го свалям и сега не мога да го гледам :(

doomkillerr
07-09-2009, 11:27
Гледам с BSplayer, филмът е Последен изход 2... Цял ден го свалям и сега не мога да го гледам :(

Значи на програмата "BSplayer" тайминга на субтитрите се регулира, чрез задържан десен бутон "Ctrl" и от стрелките налява и надясно в зависимост дали избързват или се забавят! Ако се забавят задържаш "Ctrl" и натискаш стрелка на ляво няколко пъти - докато се появят съответните субтитри и обратно, ако избързват задържаш "Ctrl" и натискаш стрелка на дясно докато се оправят! Можеш и да си изтеглиш вече коригирани субтитри или ми кажи на колко диска е филма, за да ти дам директен линк към оправени субтитри... :)

BaBsYyY_SeXyYy
07-09-2009, 11:30
Сега ще пробвам :) Мерси! :)

BaBsYyY_SeXyYy
07-09-2009, 11:38
Офф, аз ли съм смотана или кво :( Не става. Значи, аз си го изтеглих филма от аренабг.ком а субтитрите от http://subs.unacs.bg/.

Genetix
07-09-2009, 12:08
Много внимавай да изтеглиш субтитрите точно за този релийз за да няма разминаване. Виш името на филма - името на субтитрите трябва да бъде същото.

Примерно сега гледам на transformers 2

0transformers.revenge.of.the.fallen.ts.xvid-flawl3ss
transformers.revenge.of.the.fallen.2009.ts.xvid-devise
transformers.revenge.of.the.fallen.telesync.xvid-coalition

Гледай надписа след филма ако торента ти се е казвал:

transformers.revenge.of.the.fallen.2009.ts.xvid-devise значи ти трябват средните субтитри.