PDA

View Full Version : Секс-проверка ..



sweet_f_pz
07-09-2009, 13:30
Ходя с приятеля ми от 4 месеца,имаме една снимка на която аз съм гола(но не се вижда,смисъл вижда се СЪВСЕМ малко) ии майка ми я е видяла.Не сме правили секс и аз никога не съм го правила :) Така,проблема е че онзи ден за малко щяхме да го направим.На него за 1ви път от както сме заедно не му стана,тъкмо го мушна малко и му спадна,а и малко ме заболя(съвсем малко го мушна) Не ми е бъркал,а аз съм си бъркала веднъж-два пъти..Майка ми ми каза,че ще ме води на генеколог..Нали няма шанс да съм отворена ?!

machoka
07-09-2009, 13:33
Никой не може да ти каже дали си дефлорирана, т.е. дали ти се е разкъсал химена освен гинеколога. Това чисто физически.

Във всеки друг аспект имаш правото да си избереш дали да се впишеш в графата 'девствена', или в тази на 'отворените'. Според мен не се класираш за нито една от двете.

Ufff
07-09-2009, 13:37
Че ти може отдавна да си отворена, това не е гаранция правила ли си секс или не..

Sladurcho
07-09-2009, 15:01
На него за 1ви път от както сме заедно не му стана,тъкмо го мушна малко и му спадна,а и малко ме заболя
уж не сте го правили ама на него за първи път не му станал от както сте заедно.... :?

sweet_f_pz
07-09-2009, 15:12
На него за 1ви път от както сме заедно не му стана,тъкмо го мушна малко и му спадна,а и малко ме заболя
уж не сте го правили ама на него за първи път не му станал от както сте заедно.... :?

Това че не правим секс,не означава че не му правя свирки :)

shell
07-09-2009, 20:27
Никой не може да ти каже дали си дефлорирана, т.е. дали ти се е разкъсал химена освен гинеколога. Това чисто физически.

Във всеки друг аспект имаш правото да си избереш дали да се впишеш в графата 'девствена', или в тази на 'отворените'. Според мен не се класираш за нито една от двете.
+1

BePoHuKa
07-10-2009, 03:22
A задължително ли е гИнеколога да казва на майка ти ? Тя специално с тази цел ли те води?

xplay
07-10-2009, 06:21
Ако случайно си се дефлорирала вече кажи на майка си, че си използвала тампони.

Nadelina
07-10-2009, 07:46
Ти може да си се отворила още като сама си си бъркала. А иначе можеш да се погледнеш, ако си отворена веднага ще забележиш разкъсването на входа на влагалището.

monincetyyy
07-10-2009, 10:06
Ами не можем да ти кажем със сигурност дали си дефлорирана. А и лекарят принципно е длъжен да пази тайна от който и да е (включително и от майка ти), все пак е положил Хипократова клетва. А и ако е станала работата и все пак гинеколога каже на майка ти по добре си признай. Ще й стане тъпо и после ще и мине. Няма цял живот да си девствена все пак..

glezan4e
07-10-2009, 12:38
за вбъдеще внимавай с тия снимки... а иначе..нямам представа, според мен химена ти е частично разкъсан..но не съм сигурна..не се притеснявай.. и не лъжи майка си ако се окаже, че си отворена..

aniezina
07-10-2009, 12:49
Никой не може да ти каже дали си дефлорирана, т.е. дали ти се е разкъсал химена освен гинеколога. Това чисто физически.

Във всеки друг аспект имаш правото да си избереш дали да се впишеш в графата 'девствена', или в тази на 'отворените'. Според мен не се класираш за нито една от двете.
Точен и ясен както винаги!

Vichko0o
07-10-2009, 15:00
Никой не може да ти каже дали си дефлорирана, т.е. дали ти се е разкъсал химена освен гинеколога. Това чисто физически.

Във всеки друг аспект имаш правото да си избереш дали да се впишеш в графата 'девствена', или в тази на 'отворените'. Според мен не се класираш за нито една от двете.
Само да добавя нещичко. Когато за пръв път го направих със сегашната ми приятелка химен НЯМАШЕ..... Тя преди това никога не си е бъркала и никога не е имала друг освен мен.... Но благодарение на различните спортове, на които е ходила от разтяганията се е скъсала.... Помня още как първия път когато си мушнах пръста беше толкова тясна, че дори едвам кутрето си вкарах, но нито кръв, нито химен нито нищо не е имало. Казвай на майка ти да си гледа работата.... Да не си на 11-12 годинки, че да те водят на отчет бе ? Ако такова в крайна сметка кажи на майка ти, че ползваш тампони и готово....
(Убеден съм за всяко нещо казано в тази тема и достатъчно ми е доказала приятелката, та моля не ми разправяйте врели накипели!!!)