PDA

View Full Version : Харесвам едно момче, но от друг град



sweetyytweety
07-09-2009, 15:23
Малко е странно,но...... Такам започвам да разказвам. Ами аз съм на 13 и харесвам едно момче адски готино, :grin: но проблема е че той е от друг град и няма как да отида при него, защото нито знам къде живее, нито пък той ме познава нито пък аз него само някви си снимки съм гледала :( единствения начин е като му пиша в един сайт но там той не ми отговаря искам му скайпа но не го казва. Споделих с приятелките си , те казаха че е най-добре да си го избия от глава защото нищо няма да се получи та той е от друг град. Аз не се отказвам толкова лесно и се надявам някой ден да се срещнем :)

CharismatiC
07-09-2009, 15:25
о.О ...тцтц... и ние кво да направим :?

sweetyytweety
07-09-2009, 15:26
искам да ти кажа че аз просто разглеждах профили и случайно го видях

sweetyytweety
07-09-2009, 15:27
Ми посъветвайте ме какво да направя

FiRe_LaDy
07-09-2009, 15:27
откажи се!!!

Lysit0
07-09-2009, 15:28
Явно той просто НЕ те харесва и НЕ иска да общува с теб.

sladur4etyYy
07-09-2009, 15:29
по- добре послушай приятелките си 8-) хубаво е да не се отказваш лесно, но все пак трябва да прецениш дали каузата си заслужава и дали има и минимален шанс да се случи онова, което искаш. в твоя случай, не мисля че има шанс. харесай си някой от твоя град. сигурна съм, че онзи не е нищо кой знае какво, просто ти си се вманиачила ;д

Kukumqvka
07-09-2009, 16:09
Щом не ти отговаря,значи не си достатъчно хубава за него .. което пък значи,че е пвърхностен,което значи че не трябва да се занимаваш с него ..


Послепис:Говоря глупости ..,Но наистина забрави за него,нямаш шанс :-P

sweetyytweety
07-09-2009, 16:20
ми той е написал че не отговаря на никой

Kukumqvka
07-09-2009, 16:49
ми той е написал че не отговаря на никой

Хах .. или е надут пуек или вече си е харесал някое момиченце
и в двата случея ти губиш :lol: Забрави за него ! :-D

IRule
07-09-2009, 18:14
Нема начин :?

soul1199
07-09-2009, 18:26
ми той е написал че не отговаря на никой

Хах .. или е надут пуек или вече си е харесал някое момиченце
и в двата случея ти губиш :lol: Забрави за него ! :-D

Take_That
07-09-2009, 19:17
Явно той НЕ проявява интерес към теб... продължи напред :)

slim__shadygirl
07-09-2009, 21:44
.. Ами аз съм на 13 и ..
Без повече обяснения.. :lol:

myHeartIsOnlyForYou
07-09-2009, 21:49
Откажи се.Щом не ти отговаря в сайта значи не е заинтересуван.Харесай си някой друг(може пак от сайта :lol: ).

st1nkata
07-10-2009, 07:24
ехехе ми какво да ти кажа по-добре го забрави нито се познавате нито нищо... живей си живота млада си още ;) :-D

Aicken
07-10-2009, 07:38
ето това е истинска обич 8-)

Sevgincho
07-10-2009, 07:50
е след като си на 13 , напразно ... Харесвай си , едно момче от вашия град , и това е :)

NeZaPoznat
07-10-2009, 08:53
Малко е странно,но...... Такам започвам да разказвам. Ами аз съм на 13 и харесвам едно момче адски готино, :grin: но проблема е че той е от друг град и няма как да отида при него, защото нито знам къде живее, нито пък той ме познава нито пък аз него само някви си снимки съм гледала :( единствения начин е като му пиша в един сайт но там той не ми отговаря искам му скайпа но не го казва. Споделих с приятелките си , те казаха че е най-добре да си го избия от глава защото нищо няма да се получи та той е от друг град. Аз не се отказвам толкова лесно и се надявам някой ден да се срещнем :)

Щом не ти дава скайп - значи снимките не са негови ... иначе защо ?!!

Между другото той виждал ли е твои снимки ..... ??А ?! И на колко годинки е - на 12 ?!! Или на 32 ?!!

gabsit000
07-10-2009, 08:59
имала съм подобна връзка..дори и да се видите..все някога пак ще се разделите ..така 1е тази връзка няма бъдеще ...

sweetyytweety
07-10-2009, 09:22
Малко е странно,но...... Такам започвам да разказвам. Ами аз съм на 13 и харесвам едно момче адски готино, :grin: но проблема е че той е от друг град и няма как да отида при него, защото нито знам къде живее, нито пък той ме познава нито пък аз него само някви си снимки съм гледала :( единствения начин е като му пиша в един сайт но там той не ми отговаря искам му скайпа но не го казва. Споделих с приятелките си , те казаха че е най-добре да си го избия от глава защото нищо няма да се получи та той е от друг град. Аз не се отказвам толкова лесно и се надявам някой ден да се срещнем :)

Щом не ти дава скайп - значи снимките не са негови ... иначе защо ?!!

Между другото той виждал ли е твои снимки ..... ??А ?! И на колко годинки е - на 12 ?!! Или на 32 ?!!




ами на 15 е а мои снимки
не е виждал

elsy
07-10-2009, 09:27
Явно той НЕ проявява интерес към теб... продължи напред :)
+1 :?

anSsito
07-10-2009, 09:36
Oткажи се!
Той не проявява интерес към теб за какво въобще се чудиш какво да направиш.. Ем нищо не прави! Ти си на 13 и прави нещата, които са нормални да се правят на тази възраст..

П.П Интересно.. казваш, че си го харесала и какви ли не глупости.. и то само заради едни снимки.. Повърхностна работа.. :?

sweetyytweety
07-10-2009, 09:42
Oткажи се!
Той не проявява интерес към теб за какво въобще се чудиш какво да направиш.. Ем нищо не прави! Ти си на 13 и прави нещата, които са нормални да се правят на тази възраст..

П.П Интересно.. казваш, че си го харесала и какви ли не глупости.. и то само заради едни снимки.. Повърхностна работа.. :?
писахме си веднъж и характера му ми се стори добър

Kukumqvka
07-10-2009, 09:51
Oткажи се!
Той не проявява интерес към теб за какво въобще се чудиш какво да направиш.. Ем нищо не прави! Ти си на 13 и прави нещата, които са нормални да се правят на тази възраст..

П.П Интересно.. казваш, че си го харесала и какви ли не глупости.. и то само заради едни снимки.. Повърхностна работа.. :?
писахме си веднъж и характера му ми се стори добър


Абе няма значение ,забрави за него ! К'во си мислиш,че може да стане?Очакваш целувки по скайп ли или к'во ? Е не нищо няма стане ! :?

KnucklesTheEchidna
07-10-2009, 20:24
ми той е написал че не отговаря на никой

... в един сайт за запознанства...

youloveme
07-10-2009, 20:36
Абе няма значение ,забрави за него ! К'во си мислиш,че може да стане?Очакваш целувки по скайп ли или к'во ? Е не нищо няма стане ! :? [/quote]

Ето казаха ти го най-точно :P

Hilary_
07-11-2009, 12:11
Явно той не те е харесал .. тогава няма смисъл да продължаваш ... даваш следващия и тва е ... 8)

shutthefuckup
07-14-2009, 07:50
аха е то е хубаво че не се отказваш лесно ...
ама я се замисли щом не ти дава скайпа си според теб дали си му симпатична?! :smt018

sladkish_14
07-14-2009, 10:23
Я дай линк да го видим 8-) може накой да го познава и да те сватоса , в тоя форум чудеса стават :-D

ItalianMafia
07-14-2009, 13:26
Как можеш да се влюбиш в снимка ???
Разбирам да комуникирате в сайта или по скайп, айде..
Но в едната снимка... :?
Смени името на темата, щото като го прочете човек си мисли за връзка от растояние.. а то кво било ..
Пиши: Влюбих се в снимка!
:razz: Тцтц..

п.п.: на 13 си простено ти е.. излез навън да си играеш!

malkotoo
07-14-2009, 17:44
откажи се!!!

+

sweetyytweety
07-17-2009, 15:42
абе не съм се влюбила в снимка само веднъж го видях като бях на екскурзия той не ме познава и не ми е виждал снимки!!!! а и вече май не го харесвам щот разбрах че е невъзможно а и той не си дава скайпа щот някви се представят за него и слагат негови снимки :?

sweetyytweety
07-17-2009, 15:44
Как можеш да се влюбиш в снимка ???
Разбирам да комуникирате в сайта или по скайп, айде..
Но в едната снимка... :?
Смени името на темата, щото като го прочете човек си мисли за връзка от растояние.. а то кво било ..
Пиши: Влюбих се в снимка!
:razz: Тцтц..

п.п.: на 13 си простено ти е.. излез навън да си играеш! аа и като ти е мноу смешно не пиши нали тва е сайт да споделяш с другите а не да им се подиграваш въобще за кво си си направила рег