PDA

View Full Version : Моята територия ...



bori96
07-09-2009, 17:24
Моля ви помогнетеее!!! Проблемът е там, че имам 10000 табелки на врата "НИКОЙ ДА НЕ ВЛИЗА", ама резултат няма! Всеки си влиза като през завеса когато си пожелае и е много кофти ...Имате ли идея как да спра това :oops: :smt017 :-#

Tempest
07-09-2009, 17:27
сложи табела "Вход: 5лв." и една пощенска кутия... за парите ;)

иначе това е манталитета на българина - ако е забранено да се гледа, трябва да се види, ако е забранено да се влиза, трябва да се влезе...

stealthyGirl
07-09-2009, 17:52
Като си купиш нов апартамент. Хахахаха, представям си само моето лапе (бъдещо де, все още не съм и планирала :-D ) да не ме пуска в собствения ми апартамент или част от него дори. :o

Айде разбирам да си имаш някаква кутия или куфарче (като мен напр.), ама в самата став да не влиза... К'во пък толкова има да крие един тийнейджър (да не кажа друго).

Tempest
07-09-2009, 18:02
Playboy, FHM, Maxim... още трябва ли да изброявам 8-)

LovEsIckk
07-09-2009, 18:05
За съжаление няма как да го спреш.Казвам ти го от личен опит.Освен да си сложиш ключ,но най вероятно ще стане по-зле.
И аз много мразя да ми се влиза в стаята ,казала съм на наще и на който и да е като влиза да чука,но уви..

tItEufFf
07-09-2009, 18:57
Наще почукват и така влизат..
Ама аз не прекарвам много време в стаята ми

Lysit0
07-09-2009, 19:02
Сложи си нова брава с ключ,която да се заключва и от вън и от вътре и само ти да имаш ключ.

LittleDude
07-09-2009, 19:04
ОМГ влизат ли ви в стаята :lol: НЕ НИКОЙ НЕ ПРИПАРВА :lol:

bori96
07-10-2009, 06:16
Мерси за съветите. И моите попринцип чукат преди да влезнат, но понякога пропускат. Нищо нямам да крия, ама просто е малко неприятно.

mArMaLaDkA
07-10-2009, 06:21
По едно време и аз се бях раздразнила и бях предупредила да ми почукват, даже май и ръчно написани бележки лепях. Резултатът беше, че майка ми влизаше, когато и както й падне, а баща ми винаги почукваше(и продължава) преди да влезе. Майка ми така и не се научи, въпреки раздразненото ми поведение и няколкото истерични забрани да не припарва без да чука. Оттървах се от това гадно влизане без предупреждение в личната ми територия едва, когато нашите се разведоха и майка ми отиде да живее другаде, но не ти препоръчвам този вариант. 8-)

sladur4etyYy
07-10-2009, 09:54
сложи табела "Вход: 5лв." и една пощенска кутия... за парите ;)



аз, като бях малка, бях сложила едно листче ''вход- 5 стотинки'' на вратата и 1 кутийка до нея :razz: :razz: не ми провървя много бизнеса, само от съжаление понякога ми даваха по 10 стотинки, ама иначе си влизаха напълно безразборно :lol: :lol:

Seducti0n
07-10-2009, 09:55
8-) Хаха, брат ми си сложи такава табелка преди около година-беше на 9 и сега погледнах, че още си стои там.Принципно беше предназначена единствено за мен, но на мен не ми пука и си влизам на воля.Забрани почти никой не може да ми наложи, камо ли той, хъхъ.

Иначе, тея табелки не вършат почти никаква работа.
Щом толкова много искаш стаята ти да е неприкосновено място я заключвай. :)

едит-не, влизат, освен ако не им трябва за нещо,
нямат навика да ми тършуват из вещите, никога не са го правили,
а всъщност не съм им давала повод за някакви съмнения,
да крия нещо примерно и някакви такива истории.
Стаята си е моя и само моя и не обичам да ми се бърника тук и там.
това е :)

sexa_na_kompleksa
07-10-2009, 10:20
Сложи си някакъв райбер и ако се налага, го използвай. Ама нови брави, ключове... не е ли малко пресилено?

Pliok0019
07-10-2009, 10:31
Сложи си някакъв райбер и ако се налага, го използвай. Ама нови брави, ключове... не е ли малко пресилено?
Подкрепям.

Jumbie483
07-10-2009, 10:34
Мале аз като малка слагах столове и табуретки зад вратата :razz:
Сега нямам проблеми.. И двете врати са отворени, тъй че който и когато поиска може да ми дойде на гости :razz:
По темата..Подкрепям само идеята за райбера.

bori96
07-10-2009, 12:27
Като гледам успяхте да нме доведете до някакво решение на въпроса . :grin: Изглежда ще махна табелки и глупости, а пък то рано или късно ще им се изпари желанието да влизат :oops:

П.П. Идеята за райбера кефи !!! :D

plmn
07-10-2009, 13:15
ключ

anSsito
07-10-2009, 13:32
Ключовете и сменянето на бравите наистина си е пресилено..
Райбера е добра идея ;)
Помолиги въпреки всичко да чукат преди да влязат..

При мен - баща ми чука. А майка ми нахълтва (което понякога е леко дразнещо..), но има и моменти, когато се сеща, че трябва да почука преди да влезе..

Tempest
07-11-2009, 08:39
ми те и наще нахълтват, ама аз съм се примирил с тва, щото стаята ми е едва ли не централна... между кухня и коридор... :?

RainbowGirl
07-11-2009, 10:25
и аз имам табелка на вратата :-D :-D ама само майка ми почуква а баща ми си влиза съвсем спокойно (доста е дразнещо) ама идеята за райбера е яка :)

lipstik
07-12-2009, 15:00
Какви са тези глупости с ключове,райбери,смяна на брави?Ако моето дете само посмее да сложи подобно нещо на стаята си,вратата ще му бъде разбита и махната и вече даже няма да има с какво да се затваря.Апартамента си е техен и ще си влизат колкото пъти си поискат в стаята ти.

waaaagh
07-12-2009, 15:03
Божеее-мойте дори ми дигат скандал ако си заключа стаята. Било си техния апартамент и съм нямал право и т.н.
леле с какъв кеф ще се изнеса като стана студент тая година :x

chalnata
07-12-2009, 16:05
Ддз, поговори с тях и те са били млади все пак. Сигурно ще те разберат, ако им го кажеш по подходящия начин. :) В моята стая майка ми почуква преди да влезе. :)

LedenooMomiche
07-12-2009, 16:12
Заключваш и готово ;dd

cherrypezz
07-12-2009, 20:39
Мама спи в моята :D

nefchi_bs
07-13-2009, 09:34
Да..Майка дори си подремва тук понкога :D 8-)

ghetto_superstar
07-13-2009, 10:00
В моята територия се влиза само чрез позвънявъне на тела.Никой не бива допускан да припари ако аз не реша да се разполага с стаите :D Ако някой влезне без предупреждение (по принцип няма как с ключ съм) най-много да види празни бутилки алкохол,или някой нелегално вкаран в къщата.И не съм съгласна с това "е какво чак толкова криете".Е има си какво да се крие повярвайте ми. :D :D :D

bubblebabe
07-13-2009, 10:35
почукват ВИНАГИ!

stealthyGirl
07-15-2009, 10:23
почукват ВИНАГИ!Е, то това е ясно... Разбира се, ако имат някакво уважение към детето си. И също така да не се бърника тук и там. Но е тъжно в детска стая да има какво ТОЛКОВА да се крие (алкохол, любовници / :lol: /, наркотици и т.н.).

Ама е нормално да им казвате, че на някое място не трябва да се бърника и ако е куфарче, ракла или каквото и да е да го заключвате...

DarkKisss
07-15-2009, 10:32
Няма какво да търсят в стаята ми. Това е!
Аз не прекарвам почти никакво време в нея освен ако спа. По цял ден съм на тренировки а и нямам какво да крия от тях :)

sssladuranka
07-16-2009, 17:40
разбира се 8-)
мама почуква и влиза
тате почуква и чака отговор
брат ми с трясък влиза без никакво предупреждение :D

lenito_sf
07-16-2009, 18:24
И в моята си влиза всеки ма вече свикнах .. колкото до проблема ти .. сложи нова брава на вратата и ключовете само в тебе да са :D :)

GD95
07-16-2009, 23:11
Аз нямам стая :-# А когато си имам (вероятно след няколко месеца) няма да искам да припарва никой :lol: Много ще се кефя да си имам свое лично пространство 8)

brokeninside13
07-17-2009, 09:24
Ооо влизат и то много често, но хубавото е че сега правим нещо като ремонт и ще ремонтираме моята стая и ще си сложа врата с ключ и изобщо няма да ми дреме. Ще си се заключвам през нощта да не влиза брат ми или някой др. И когато излизам също ще я заключвам. Ще си бъде моята БЪРЛОГА :-D Така че според мене за врата с ключ е най-добре, защото и аз преди имах ХИЛЯДИ табелки и простотии "ЧУКАЙТЕ ПРЕДИ ДА ВЛЕЗЕТЕ" и от тоя сорт ама нямаше резултат.

BloomF
07-17-2009, 13:41
Влизат влизат... и много обичат да стоят в нея :-x

NnIkITYy
07-17-2009, 16:01
ами влизат,излизат и мн често забравят да затворят вратата пък и компютъра е в моята стая и се налага да стоят тук понякога

bloodyF
07-17-2009, 18:00
при мен никой не влиза...
забранено е ..има табелка на вратата...пък и майка ми я е страх от мойта стая...може да се намерят интересни неща;...и затова просто не влиза...иначе може и да намери бутилки празни от кола/спрайт/бира/водка и някой/някоя приятелка на земята (случвало се е и ми е кофти после) :-D

Little_Lady93
07-20-2009, 19:24
Леле най-големите ми скандал са затова.С майка ми 100тици пъти сме я човъркали тая тема.Даже на мене не ми пречи толкова като съм вътре да влиза, ама тя насичкото отгоре рови насякъде.Нямам 1 местенце което да си е мое.И ми вика "живееш в мойте къща нямаш прево да лично пространство" :shock: Ебати!!! Мн се дразня.Апък искам да си крия някои мой неща, секи си има лични вещи нормално.Ако ние им ровим в чекмеджетата и чантите ква ще е реакциата?!Охх само като се сетя и се нанервам..

lipsvashh_mi
07-20-2009, 19:30
сложи си райбер от вътрешната страна на вратата и да мидим дали ще могат да влизат когато решат...ако те питат защо го правиш им кажи,че ти е писнало да не уважават личното ти пространство въпреки,че си ги помолил 1000 пъти и да видиш как съвсем скоро не ще чукат,ами ще известяват като имат намерение да идват :D

FCB
07-20-2009, 19:30
Като си купиш нов апартамент. Хахахаха, представям си само моето лапе (бъдещо де, все още не съм и планирала :-D ) да не ме пуска в собствения ми апартамент или част от него дори. :o

Айде разбирам да си имаш някаква кутия или куфарче (като мен напр.), ама в самата став да не влиза... К'во пък толкова има да крие един тийнейджър (да не кажа друго).

Съгласна 8)

Moonchild
07-21-2009, 23:37
да да ми оставят изгладени дрехи или да ми кажат,че е 3 часа и да ставам

stefsi
07-22-2009, 07:02
аз знам какво да наравите.. ако ви влизат в стаята без да чукат и ви притесняват постоянно, отвърнете им със същото. Ако предварително знаете че се ебът, нахлуйте в стаята им без да чукате или ако спят пак влизайте , отидете да вземете нещо от шкафа им и ги събодете нарочно...

Каквото повикало -такова се обадило!

NeZaPoznat
07-22-2009, 07:07
Сложи си нова брава с ключ,която да се заключва и от вън и от вътре и само ти да имаш ключ.

А ако и техните си сложат катинар на апартамента например ?! :-P

term0t0
07-22-2009, 07:27
К'во пък криете.Аз лично боеприпасите и лентите със свастиката си ги крия в кутия от Jim Beam.Иначе ги чувам щом отворят вратата на хола.

YouCantStopMe
07-22-2009, 15:46
Ми кажи им да не влизат. 8-)
(знам,че не е мястото тук,но само да разказа-като малка и аз лепях такива неща.. не защото влизаха,а просто вратата да ми е украсена ;д
облепях кутиите от бонбони и режех процеп за писма..нещо като пощенска кутия..исках майка и татко от време на време да ми пишат и все проверявах в кутията ;д)

Enitto
07-22-2009, 16:38
Хъх, ми мисля, че не можеш да ги спреш. :D
Говори с тях. 8-)

smiLexaga1n
07-22-2009, 17:15
Май наистина само с разговори ще се оправи. Тия табелки не вършат работа. Или поне при мен 1-2 пъти съм слагала ( само :-D ) и нищо не направиха. Най-добре си е с ключ. И аз като не искам да ми влизат в стаята заключвам, и свалям щорите. :D Нищо не се вижда освен, ако не отключа друг начин да влязат няма. 8-) Но попринцип рядко се заключвам, защото няма какво да крия. А и винаги вратата на стаята ми е отворена, и всички си влизат, излизат. :D Иначе един цербер пред вратата и със сигурност никой няма да посмее да влезе. :razz:

y0uRfav0ritedRuG
07-22-2009, 20:05
Баща ми чука, майка ми си влиза без да пита.. Ехх и аз си мечтая за ключалка..

SummerDream
07-22-2009, 20:23
Каквото и да говориш с тях..нещата няма да се променят..И при мен беше така преди около година, но сега общо взето съм необезпокоявана xD Аз по принцип не прекарвам много време в стаята си, де, щото в хора ми е компютъра ;д

ThePowerOfLove
07-22-2009, 20:24
Влизат си когато искат. Проблем няма. Апартамента въобще не е мой, че да се разпореждам кой къде да не влиза. Пък и нямам нищо за криене :)

pampers
07-22-2009, 21:02
ротиделите ми влизат в мойта стая.. не ми е особен проблем..

adizitk1
07-22-2009, 21:06
мама почуква и влиза
тате почуква и чака отговор
брат ми с трясък влиза без никакво предупреждение :D
:lol: :D при мене е същото като изключим нахалния брат :D


И ми вика "живееш в мойта къща нямаш право на лично пронстранство" :shock:
Е на тва му се вика нахално същество... а после се чудят защо само бленуваме за мига, в който ще станем на 18 и ще се ометем моменталически!


аз знам какво да направите.. ако ви влизат в стаята без да чукат и ви притесняват постоянно, отвърнете им със същото. Ако предварително знаете че се е***, нахлуйте в стаята им без да чукате или ако спят пак влизайте , отидете да вземете нещо от шкафа им и ги събодете нарочно...

Каквото повикало -такова се обадило!
ето със това съм напълно съгласна!!! аз веднъж го направих тва (тогава бях по-малка) и им казах, че сънувам кошмари и искам да спя при тях... незнайно как моментално се облякоха и не можах да ги изложа 8-) но все пак ги хванах в крачка,а и те така и не разбраха, че аз знам :razz: :razz: :razz: (ква съм зла само :lol: )

аз на мойта врата имам само една бележка Knock First

определено мисля, че ако поне малко те уважават, би трябвало поне да чукат преди да влезнат, в противен случай си слагаш брава и забравяш! :-x

D12Respect
07-22-2009, 21:35
Сложи табелка на вратата, че мастурбираш няма да влязат :D

adizitk1
07-22-2009, 21:38
Сложи табелка на вратата, че мастурбираш няма да влязат :D
:razz:

plmn
07-22-2009, 21:45
ключ

XTREMEFREERIDE
07-23-2009, 10:19
Сложи табелка на вратата, че мастурбираш няма да влязат :D
:razz:

Т'ва е вариант. :lol:
Иначе, райбер.

macii
07-23-2009, 22:15
аз съм си закачил един лист на врата "никой да не влиза преди да почука" :D

kinkygirl
08-02-2009, 18:51
емм..вземи си един ключ и се заключвай ;]] :D :D

kamucheto0
08-07-2009, 19:30
:D Еми направи табела.. : Почукай преди да влезеш !!! иначе такса 1 лв. (знам че е малко 1 лев ама мисля, че ако напишеш 5 лева ще си помислат, че нещо се базикаш и ще го приемат за шега.. а 1 лв. винаги можеш да ис го пойскаш .. не мога да го обясня добре,но мисля, че ме разбра ) :D

babystar
08-07-2009, 19:44
:-) :-) еммм напишии който влезне 30 лв глоба и ако влезне му дигни сумата за другия път с 10 лв повече .. :-D :-D :grin: :-D :grin: :grin: :)

PurpleDream
08-07-2009, 20:19
ауу и аз много се нервя майка ми като влиза в стаята ми и,големи скандали са били по този въпрос :D

mochsis
08-08-2009, 15:11
Значииии с тия табелки нищо нема да направиш 8-).. напиши на един лист с главни букви: “КОЙТО ВЛЕЗЕ 500 ЛЕВА ГЛОБА" :D :D.. ии тогава ше видим кой ше влезне : )

ToniStoraro
08-08-2009, 16:20
http://www.tezhan.com/images/products/004.jpg

Това ти е решението. Този уред е оборудван и със сензор за пръстови отпечатъци. Никой, освен теб няма да може да влезе, освен ако майка ти не ти отреже ръката, за да ти изчисти стаята.