PDA

View Full Version : Проблем с пениса - при ерекция се изкривява - сериозна тема



nicknaame
07-09-2009, 18:43
сдфсфсфсдф

batkodoki
07-11-2009, 21:26
Амии проблема е следния - от скоро време пениса ми се "чупи" на 1 см над основата когато е в ерекция...В нормално състояние си е ок, но като получа ерекция и в лявата страна на стъблото на 1цм над основата става чупка и пениса ми стои силно закривен наляво....като го бутна надясно ме боли....Това е от няколко месеца мислех че ще се оправи само така както се е получило но явно не...Някй от вас да знае нешо за такова състояние ? :(((

ВЪЗРАСТ?!

nicknaame
07-13-2009, 17:41
На 20 съм

ItalianMafia
07-14-2009, 04:31
Има *криви пениси* .. Твоя такъв ли е?

CursedFromDayOfBirth
10-20-2009, 07:35
Има *криви пениси* .. Твоя такъв ли е?

да

DrSmurph
10-20-2009, 10:09
Да си имал случайно бурни сексуални контакти или травми по време на секс? Да си прихващал някаква "срамна" болест преди това да се случи? Как си с килограмите (наднормено тегло)? имаш ли някакви общи заболявания на съдовата и сърдечната система? Обикновенно подобни състояния се получават при механичен проблем или травма или системно заболяване. Тези подробности трябва да се изяснят за да се помогне!

john95
10-20-2009, 12:00
Това не е ли нормално :-o Моя също криви на ляво откакто се помня и сега съм на 13... Мисля си че е заради тренировките с дясната ръка 8-) Защото като го хвана с дясната са като едно :D


Да не те притеснява това пич аз съм чувал от адски хора че няма мъже с перфектно прав член.. :-o

Belair
10-21-2009, 08:18
Абе хора,това,което му викате крив пенис,се нарича мъжки полов орган,то си е нармално да става така

DrSmurph
10-21-2009, 09:24
Това не е ли нормално :-o Моя също криви на ляво откакто се помня и сега съм на 13... Мисля си че е заради тренировките с дясната ръка 8-) Защото като го хвана с дясната са като едно :D


Да не те притеснява това пич аз съм чувал от адски хора че няма мъже с перфектно прав член.. :-o

Това, което младежа по-горе описва като събитие се е случило, както той каза "ОТ СКОРО", а иначе естествено и нормално е ако пениса
откакто се помня е крив! Всяко "ОТ СКОРО" и "ВНЕЗАПНО" не се смята за норма, а за патология!

DrSmurph
10-21-2009, 12:37
:D :razz: :razz: :D
зависи от мъжа и посоката на закривяване
:oops:

john95
10-21-2009, 13:49
Това не е ли нормално :-o Моя също криви на ляво откакто се помня и сега съм на 13... Мисля си че е заради тренировките с дясната ръка 8-) Защото като го хвана с дясната са като едно :D


Да не те притеснява това пич аз съм чувал от адски хора че няма мъже с перфектно прав член.. :-o

Това, което младежа по-горе описва като събитие се е случило, както той каза "ОТ СКОРО", а иначе естествено и нормално е ако пениса
откакто се помня е крив! Всяко "ОТ СКОРО" и "ВНЕЗАПНО" не се смята за норма, а за патология!

аа добре съжалявам за изказването неподготвен :o

acer666
10-21-2009, 14:44
Може да си го счупил.

nikola_st_17
08-11-2012, 00:51
И аз имам същият проблем с изкривяването от няколко месеца (1-2) и понеже ми е 18 см и преди като тренирах с него така да се каже и си мислех че е от тези неща и се уплаших и спрях... но все още е към 1 см изкривен на ляво.... бих искал да се допитам с някой който ги разбира тия неща за да знам какво да направя за да не е изкривен, аз съм на 16 години.