PDA

View Full Version : Едно запитване..



misionimposible
07-09-2009, 19:50
Днеска докато бях на работа забелязах, че повечето колеги използват нещо от рода на лафа "Дъще направи това, сещай се снахо", ако ме разбирате смисъл казват индиректно нещо на някой пак се отнася за някой друг...
Та въпроса ми е малко объркващ, ако знам че имам някакви шансове с една колежка, която е малко по-голяма от мен, но това няма значение за мен и явно за нея, защото днеска разбрах, че си няма приятел и пак едно такова индиректно описа мен като мъжа който търси тя за приятел, дали имам шанс с нея, знам че ще кажете "колежка ненене забрави" ама просто ми е интересно и какво точно се предполага от мен да направя за да и намекна или някакви идеи, аз гледам докато съм на работа да не говоря много, освен ако не е по работа, защото почти нищо не разбирам от тая работа и се правя на изпълнителен поне :) и знам, че ако почна много да говоря няма да и им направя добро впечетление и всичко миш-маш, манджа с грозде, капи кактос или общо взето голям стрес понякога.

Ilikeliljon
07-09-2009, 19:55
Покани я на кафе след работа или евентуално в обедната почивка пийнете едно кафе :) :) :) Друго засега не мога да те посъветвам, пък и наистина разказа ти е малко объркан. Какво общо имаше онази мисъл с последващото по-надолу изложение.

babylove
07-09-2009, 19:56
+1 Jingles
Ходиш на работа, а не можеш да се изразяваш?! :-o
Пробвай се отново да обясниш въпроса си.

misionimposible
07-09-2009, 21:09
както и да е аз вече го измислих :)

Take_That
07-10-2009, 08:37
Покани я на кафе след работа или евентуално в обедната почивка пийнете едно кафе :) :) :) Друго засега не мога да те посъветвам, пък и наистина разказа ти е малко объркан. Какво общо имаше онази мисъл с последващото по-надолу изложение.

++++

Aicken
07-10-2009, 08:50
Покани я на кафе след работа или евентуално в обедната почивка пийнете едно кафе :) :) :) Друго засега не мога да те посъветвам, пък и наистина разказа ти е малко объркан. Какво общо имаше онази мисъл с последващото по-надолу изложение.


а аз предлагам същото но след като пиете 1 кафе на обяд на следващия ден я заведи някаде вечерта :) :) ресторантче , дискотека... и кам 2-3 през ноща се откриват много добри шансове ако тфа ти е целта 8-)

MonSitY
07-10-2009, 09:02
да наистина беше малко трудно за рабиране но както казаха и преди мен обедната почивка е най -подходящият момент да действаш.Успех! :)

gabsit000
07-10-2009, 09:20
Покани я на кафе след работа или евентуално в обедната почивка пийнете едно кафе :) :) :) Друго засега не мога да те посъветвам, пък и наистина разказа ти е малко объркан. Какво общо имаше онази мисъл с последващото по-надолу изложение.

++++



+2