PDA

View Full Version : гърдите



surcegirl
07-09-2009, 19:54
Здравейте!Знам,че на някой ще им се стори глупава темата,но всеки с проблемите си!Аз съм момиче на 13 и половина.Откривам нова тема,защото явно не се изразих правилно.Храня се здравословно,от време на време спортувам извън часовете по ФВС и за разлка от другите отговарям на нормите за 13 годишно момиче.157 съм и тежа 42-3 кг за сега,но нямам бюст! :( Не казвам,че като гърди съм съвсем плоска имам нещо... :D Но не е достатъчно за бюст или по-точно нямам бюст.Четох подобни теми,но те са за момиче на 11 :( .Моля давайте съвети!И три въпроса:1 Бюста наследствено ли е от майка ми или баба и 2 От колко години започват да растът гърдите и кога спират ,пи положение,че имаш цикъл,окосмяване...и т.н3 Ако някое момче надникне тук САМО ТАМ ли гледате и на колко спирате да зяпате само външността?Моля за помощ!Момчетата гледат само там!А някой даже те опипват и имам чувството,че проверяват имаш или нямаш...колко и със или без чорапи,подплънки,сълфетки.. .А част от съучиничките ми са доста напред с материала!

DimovB
07-09-2009, 19:58
като станеш на 18 и все още нямаш бюст, тогава пак пусни тема

и да, гърдите са по ген. няма начин да се уголемят с пресно мляко, боза, бира и т.н.

Shia
07-09-2009, 19:59
Вече трябва да почнат да растат,не се притеснявай.Гърди ще имаш.Аз на 13 доколкото си спомнях бях плоска,но сега съм D .
Ще пораснат,сега растеш.

Попринцип има нещо свързано с размера на гърдите при майка и бабата,но това не е причина и ти да си така.Те са кърмили и бюста попринцип наедрява.

Момчетата може да гледат,но заради едните цици няма да ти обръщат повече внимание.

stefity
07-09-2009, 20:03
Има един лаф... - Пии бозица, да имаш харна цица! 8-) 8-) 8-)

Тааа по темата - няма да се притесняваш. ;) сега се развиваш точно и всичко ще си дойде на мястото след няколко годинки... та ти още си дете дефакто, след като почнеш да се оформяш като жена, ще дойдат и гърдите. :)

shell
07-09-2009, 20:18
Сега тепърва започваш да се развиваш,така че изчакай още няколко годинки и ще видиш,че гърдите ти би трябвало значително да са пораснали.Дали от майката или от бабата се наследяват не мога да ти кажа :( Трябва да мине време.На твоята възраст момчетата наистина се зазяпват в циците,но като поотраснат още малко и ще почнат да се исъзнават ,че има и нещо повече от цици в едно момиче - поне някои от момчетата го разбират :D други не :D

EarthShaker
07-09-2009, 20:31
циците са си фактор... за най-първото впечатление..

въобще не трябва да ти пука... пък и си малка още ;)

DimovB
07-09-2009, 20:35
циците са си фактор... за най-първото впечатление..

въобще не трябва да ти пука... пък и си малка още ;)

голем фактор

най-мразя като водя важен разговор с некоя цицеста. не мога да си контролирам очите. :D

EarthShaker
07-09-2009, 20:42
да, ама като вече са твои ти стават скучни :D и гледаш в чужди, понякога по-малки, деколтета 8-)

Neopitom3na
07-10-2009, 09:12
157 съм и тежа 42-3 кг хм.. малко не съм съгласна с теб, че момчетата гледат само гърдите.. тфа се отнася за пуберите :wink: вече по-зрелите момчета си падат по дупе.. като ти гледам мерките ми се струва, че си имаш хубаво тяло... така, че изчакай, щом имаш цикъл и др екстри ще пораснат и те :-P

dead_princess
07-10-2009, 09:56
157 съм и тежа 42-3 кг хм.. малко не съм съгласна с теб, че момчетата гледат само гърдите.. тфа се отнася за пуберите :wink: вече по-зрелите момчета си падат по дупе.. като ти гледам мерките ми се струва, че си имаш хубаво тяло... така, че изчакай, щом имаш цикъл и др екстри ще пораснат и те :-P

Всеки си пада по различни неща , не е казано, че като малки харесват цици, пък после дупета .. :lol:

LittleFashionista
07-10-2009, 10:00
като станеш на 18 и все още нямаш бюст, тогава пак пусни тема

И аз съм на това мнение :x
тепърва ще ти растат

ElinoOor
07-10-2009, 10:05
:shock:
ахах

Спокойно,бе.
Айде сега и аз преди година бях като теб,а сега нищо ми няма 8-) :lol:

didkoni
07-10-2009, 10:15
ами нз ама при мене гърдите ми започнаха да растат след като ми дойде в смисъл първия цикъл и тогава започнах да усещам че гърдите ми растат, а това за момчета не всички са такива .... споко ще почнат да растът :smt039 :smt039 :smt039 :smt039 :smt039 :smt039 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

soif
07-10-2009, 12:10
като станеш на 18 и все още нямаш бюст, тогава пак пусни тема

И аз съм на това мнение :x
тепърва ще ти растат
+1

KoRnFlAkE
07-10-2009, 17:42
оф, само на 13 си бе.
не гледай онея момичета, които носят чашка C от 13 годишна възраст, ебаси мутантите.

slim__shadygirl
07-10-2009, 19:10
тепърва ще ти растат

GaBiIi__
07-11-2009, 11:59
като станеш на 18 и все още нямаш бюст, тогава пак пусни тема

и да, гърдите са по ген. няма начин да се уголемят с пресно мляко, боза, бира и т.н.
хах мн правилно.. все пак си на 13 та ти тепърва започваш да се развиваш :)

sssladuranka
07-12-2009, 10:19
както казва един приятел - сега не ти трябват големи,та като пораснеш да ги меташ през рамо и да те удрят долу през краката 8-) 8-) 8-)
всичко с времето си ;) ;) ;)

puxi95
07-17-2009, 18:06
Съгласна,но...Бозата не помага за растежа на гърдите, тя попринцип е много хранителна и растът не съмо гърдите, ами туку-веж и дупето, корема :-D

djuki
07-17-2009, 18:11
те сега гледат само гърдите след време вече това не е чак толкова важно , но си малка все още и тяхното време ще дойде не се притеснявай !

vellvet
07-18-2009, 14:49
1. генетично е и не е задължително да е на майка ти или баба ти зависи чертите на кой от семейството си взела. на пример майка ми както и нейната майка имат много малки гърди, но аз нося чертите на татко ми а в тяхното семейство са по -"надарени".
2. при всеки гърдите започват да растат различно, но щом до 13 казваш че нямаш бюст едва ли ще порастнат много , но трябва да знаеш че и в малките гърди има мнооооого чар, а и всичко е хубаво когато е съразмерно с тялото ти
3. гърдите растат до 18 но след 14 - 15 г. няма особенна промяна ;)
4. на ?ът ти за момчетата ... на вашата възраст това надникване заглеждане взиране опипване и т.н. е част от анатомичното запознаване с противоположния пол от 1во лице. не искам да звучи зле но мъжете никога не спират да гледат бюста на една жена просто с годините го правят по дискретно и цивилизовано което не означава че всички търсят големите гърди ;)

XENON
07-18-2009, 14:53
споко на 13 си още :)

djudjulinkaa
07-18-2009, 18:02
До колкото знам не е съвсем по ген де.. защото майка ми има, но аз не.. но и телата ни не са еднакви и т.н. Така че пак много зависи.. Също така пак казвам при всеки е различно колко време след или преди да му дойде цикълът ще започнат да му растат..Все още си на 13..има време :) И да не станат кой знае колко големи важното е да разбереш, че ще са такива каквито са освен ако не си сложиш силикон.. :) И моите не са големи изобщо, но просто не ми пука особено :)

ameli
07-18-2009, 18:07
оф, само на 13 си бе.
не гледай онея момичета, които носят чашка C от 13 годишна възраст, ебаси мутантите.

:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

devi
07-18-2009, 19:16
Не се притеснявай! На твойта въраст бях плоска като дъска, а сега 3/4 години по-късно съм с гръдна обиколка 92см, но на ръст и килограми сам като теб :D 158см височина на 43кг. Всички приятели и приятелки за здрасти посягат към гърдите ми :D Много са нахални. Викат искали да проверят дали няма силикон. То вярно все 1 съм със силикон. Някой силиконки са с по-малки гърди от мен, пък и мойте са много хубаво напръщели и едни кръглички и стегнати :-) Много си ги обичам. И твойте ще порастнат.

blueblue
07-19-2009, 00:27
оф, само на 13 си бе.
не гледай онея момичета, които носят чашка C от 13 годишна възраст, ебаси мутантите.

Мда,те още 1ви клас носят сутиени там са се напраскали ми приличат на някви какички :shock: :?
А до момичето пуснало темата : Малка си още,тепърва се развиваш - както казаха вече.Вярно че ти е гадно и неудобно,но ако сама се чувстваш добре в кожата ти тези неприятните коментари не трябва да ти правят впечатление.Ще порснеш на височина,ще наедрееш,ще се промениш доста и това ще стане до 18 годишна възраст.Самото развитие не е до ген - не знам кой си го е втълпил това :? Свързано е с хормоните,с развитието на организма,с всичко случващо се в теб под влиание на живота ти :] Живей добре и да не ти прави впечатление бюста. :)

П.П.: Аз съм момиче на 15 години и гърдите са ми колкото шепичка и половина.Като бях на твоите години/сякаш е било отодавна/ се бях комплесирала от факта че всички около мен бяха като булдозери а аз като връхче на кърфичка. 8-) Намери красивото в теб и съм сигурна,че няма да ти прави толкова впечатление бюста.Почувстваш ли се сама добре,и другото ще изчезне :) :)

lipstik
07-19-2009, 08:31
Ми ти си на 13 и вече ще почват да ти растът,няма страшно.

gerwq
08-26-2009, 14:26
Скиф ся казвам спец за мене ако ми харесаш по характер и въшно да си добре гурдите ти хич няма да ги гледам . Не харесвам дадено момиче заради бюста ;) Затва хич не се притеснявай апак има мегдан да ти пораснат още и да по наследствен ген се предават мисля

TheLittleAngel
08-26-2009, 14:46
Здравейте!Знам,че на някой ще им се стори глупава темата,но всеки с проблемите си!Аз съм момиче на 13 и половина.Откривам нова тема,защото явно не се изразих правилно.Храня се здравословно,от време на време спортувам извън часовете по ФВС и за разлка от другите отговарям на нормите за 13 годишно момиче.157 съм и тежа 42-3 кг за сега,но нямам бюст! :( Не казвам,че като гърди съм съвсем плоска имам нещо... :D Но не е достатъчно за бюст или по-точно нямам бюст.Четох подобни теми,но те са за момиче на 11 :( .Моля давайте съвети!И три въпроса:1 Бюста наследствено ли е от майка ми или баба и 2 От колко години започват да растът гърдите и кога спират ,пи положение,че имаш цикъл,окосмяване...и т.н3 Ако някое момче надникне тук САМО ТАМ ли гледате и на колко спирате да зяпате само външността?Моля за помощ!Момчетата гледат само там!А някой даже те опипват и имам чувството,че проверяват имаш или нямаш...колко и със или без чорапи,подплънки,сълфетки.. .А част от съучиничките ми са доста напред с материала!

На 13 какво толкова искаш да имаш? Ти едва си влязла в пубертета. А и, ако жените в семейството ти не са с голям бюст не очаквай при теб да е друго. Тялото ти се променя по собствен начин и ти не можеш да го контролираш. Това е работа на гените и хормоните.

ameli
08-26-2009, 14:50
за ко я изкаррахте тая тема :shock:

NIKY
08-26-2009, 14:51
1. генетично е и не е задължително да е на майка ти или баба ти зависи чертите на кой от семейството си взела. на пример майка ми както и нейната майка имат много малки гърди, но аз нося чертите на татко ми а в тяхното семейство са по -"надарени".
2. при всеки гърдите започват да растат различно, но щом до 13 казваш че нямаш бюст едва ли ще порастнат много , но трябва да знаеш че и в малките гърди има мнооооого чар, а и всичко е хубаво когато е съразмерно с тялото ти
3. гърдите растат до 18 но след 14 - 15 г. няма особенна промяна ;)
4. на ?ът ти за момчетата ... на вашата възраст това надникване заглеждане взиране опипване и т.н. е част от анатомичното запознаване с противоположния пол от 1во лице. не искам да звучи зле но мъжете никога не спират да гледат бюста на една жена просто с годините го правят по дискретно и цивилизовано което не означава че всички търсят големите гърди ;)

:shock: :shock: Щом до 13 няма значи няма да порастнат много?!?! Че те сега започват да се развиват 8-) Може и до 15 да няма нищо и после за 1 година да станат големи...
Ако и от на майка ти и от на баща ти рода жените имат цици, 99% и ти ще имаш :wink:

elito6754
08-26-2009, 16:15
Дам, и това е по ген. Не се притеснявай, няма да остнеш плоска. Просто по-късно ще се развият.

Magic_Girl
08-26-2009, 16:39
Еми до ген е според мен макар че и други неща играят роля. Ама обикновено към 13-14 започват да растат интензивно.

Moonchild
08-26-2009, 20:57
Има време

iwancho
08-26-2009, 21:38
Спокойно!
1.Аз съм МОМЧЕ,но не гледам само там,е,вярно е,че се гледа и външния вид,но не се притеснявай и не се комплексирай. Същото е при момчетата само че ние се комплексираме от това,дали някой,с извинение за малките деца, има по-голям 'уй от другия или не.
Не се притеснявай,всичко ще порасне с времето. :-)

tuzaro
08-26-2009, 22:05
Спокойно!
1.Аз съм МОМЧЕ,но не гледам само там,е,вярно е,че се гледа и външния вид,но не се притеснявай и не се комплексирай. Същото е при момчетата само че ние се комплексираме от това,дали някой,с извинение за малките деца, има по-голям 'уй от другия или не.
Не се притеснявай,всичко ще порасне с времето. :-)не е важно колко е голям, а как работи.
иначе не харесваме малките цици, ама виж ванката че те земе, той не подбира.

DimovB
08-26-2009, 22:12
Дам, и това е по ген. Не се притеснявай, няма да остнеш плоска. Просто по-късно ще се развият.

тва не означава, че пак няма да са малки в сравнение с на останалите

малко са тия, на по-които късно им израстват големи цици.

tuzaro
08-26-2009, 22:14
Дам, и това е по ген. Не се притеснявай, няма да остнеш плоска. Просто по-късно ще се развият.

тва не означава, че пак няма да са малки в сравнение с на останалите

малко са тия, на по-които късно им израстват големи цици.в тая криза 5 хилки са си бая цифра.

adizitk1
08-26-2009, 23:14
Не бой се мила, изведнъж ще наедрееш. А и да не станеш Памела Андерсън, няма страшно, малките гърди си имат и няколко предимства:
1. Вероятността да развиеш рак е по-малка.
2. Не увисват.
3. Ужасно грозно е на едно слабо тяло изведнъж някви гърди все едно си дойна крава (като Dolly Parton), така че, за да изглежда големия бюст добре, трябва и да си ПОНЕ леко закръглена, а до колкото разбрах ти не искаш това. :)
Колкото до въпросите ти:
1.За съжаление, да. Ако в родата ти няма жени с големи гърди, едва ли и ти ще имаш. :(
2.Би трябвало на 13-14 макс вече да са започнали, особено при положение, че имаш вс други признаци, че пубертетът вече е започнал.
3.Мила, мъжете са мръсници, свиквай с това. ;-)

DimovB
08-26-2009, 23:27
само не я лъжи
слабо тяло и големи гърди е перфектна комбинация

malkotoo
08-26-2009, 23:50
хич не трябва да ти пука
ще станат по-големки не се притеснявай, а за момчетата... след време няма да гледат и оценяват само това
зарежи ги 8)

PepSsSi
08-27-2009, 00:36
ooo ne se pritesnqwai izob6to :D
az w 6-7 klas bqh 156-158 nqkade, mejdu 44-47 kg, plosi4ka... e s nqkfa grydna ot 76 :D sega sym na 18 i grydnata mi e 95 :) porasnaha nqkade kato bqh 8-9 klas, a w 11 dostignaha tiq razmeri i slava bogu se sprqha :D
6te porasnat, ne se pritesnqwai :)

DimovB
08-27-2009, 00:43
ooo ne se pritesnqwai izob6to :D
az w 6-7 klas bqh 156-158 nqkade, mejdu 44-47 kg, plosi4ka... e s nqkfa grydna ot 76 :D sega sym na 18 i grydnata mi e 95 :) porasnaha nqkade kato bqh 8-9 klas, a w 11 dostignaha tiq razmeri i slava bogu se sprqha :D
6te porasnat, ne se pritesnqwai :)

ауу как се изхвърли, чак ни оцапа

mysterious93
08-27-2009, 10:27
ooo ne se pritesnqwai izob6to :D
az w 6-7 klas bqh 156-158 nqkade, mejdu 44-47 kg, plosi4ka... e s nqkfa grydna ot 76 :D sega sym na 18 i grydnata mi e 95 :) porasnaha nqkade kato bqh 8-9 klas, a w 11 dostignaha tiq razmeri i slava bogu se sprqha :D
6te porasnat, ne se pritesnqwai :)

ауу как се изхвърли, чак ни оцапа

:razz: :razz: :razz: :razz:

DarkKisss
08-27-2009, 10:30
Ти си на 13 по дяволите. Какви гърди, какво чудо? Мойте започнаха да растат на 11, но не са кой знае кви по размер, а съм на 16. На мен не ми е проблем и на теб не би трябвало да е:)

surcegirl
08-31-2009, 08:14
Да...благодаря на всички дотук,ако имате още коментари или някой друг открие темата да продължава да пише.Според мен пуберитета ще си каже думата. Плюс това си хапвам добре и ще тренирам най-хубавия спорт,който развива мускулите-плуването.Така,че трябва да изчакам още малко.Оказва ми голям ефект във височината,мускулите да се надяваме и в нещо друго,а докато се усетя ще порасна.Вече съм 157,5 и 44кг :D 8)
Продължавайте да пишите! :)

freegirl93
08-31-2009, 08:27
Моите гърди растяха до 15 год. Обаче когато бях на 12-13 не бях плоска не се надявай да ти пораснат мн ,пий бира :D .

vampire_girl_
08-31-2009, 08:36
^като пия бира,мойте ще растат ли още :lol:
Това са глупости...бира,боза,вода,мл яко,сокчета... дрън-дрън.
Чакай малко,пък ако нямаш един ден и това те комплексира ще си сложиш силикон :Д
/най-мразя като някой почне да хленчи за цици...за к'во ви са бе!?ако зависеше от мен,щях да съм плоска :Р /

a1a2b3v
08-31-2009, 11:22
Да не ти пука :-) Дори така е малко по-добре, защото:
1.Като тичаш няма да се тресеш като слон в стъкларски магазин
2.Няма да са ти увиснали
3. Като си намериш приятел ще знаеш, че не е заради бюста :)
Пък и си още малка недей да се вкарваш в филми :)

Tiin
09-01-2009, 07:03
Здравейте!Знам,че на някой ще им се стори глупава темата,но всеки с проблемите си!Аз съм момиче на 13 и половина.Откривам нова тема,защото явно не се изразих правилно.Храня се здравословно,от време на време спортувам извън часовете по ФВС и за разлка от другите отговарям на нормите за 13 годишно момиче.157 съм и тежа 42-3 кг за сега,но нямам бюст! :( Не казвам,че като гърди съм съвсем плоска имам нещо... :D Но не е достатъчно за бюст или по-точно нямам бюст.Четох подобни теми,но те са за момиче на 11 :( .Моля давайте съвети!И три въпроса:1 Бюста наследствено ли е от майка ми или баба и 2 От колко години започват да растът гърдите и кога спират ,пи положение,че имаш цикъл,окосмяване...и т.н3 Ако някое момче надникне тук САМО ТАМ ли гледате и на колко спирате да зяпате само външността?Моля за помощ!Момчетата гледат само там!А някой даже те опипват и имам чувството,че проверяват имаш или нямаш...колко и със или без чорапи,подплънки,сълфетки.. .А част от съучиничките ми са доста напред с материала!
Имаш време още си на 13 спокойно.Мисля,че това не трябва да те притеснява за сега.