PDA

View Full Version : Една приятелка ...



plamitu_ruse
07-09-2009, 20:05
Изтрийте темата, моля Ви !

LittleDude
07-09-2009, 20:18
Еми нали са приятели, защо да не излизат? :D

elsy
07-09-2009, 20:21
Не ми се е случвало, ама сигурно е доста неприятно 8-)

kuklichka_bg
07-09-2009, 21:55
Да в продължение на няколко дена с една фр говорихме как сме си харесали едно момче от диското и накрая се оказа,че е едно и също. 8-)

Wrathchild
07-09-2009, 22:04
Да в продължение на няколко дена с една фр говорихме как сме си харесали едно момче от диското и накрая се оказа,че е едно и също. 8-) :lol:
plamitu_ruse, какъв всъщност ти е проблема? Иска да ти направи услуга момичето.

NeverTheSame
07-10-2009, 07:22
ъм....и как точно се е изцепила или изказала неподготвена...
всъщност според мен преиграваш,понеже сама казваш,че са приятели а след като са е виждам проблем да излизат о.О

plamitu_ruse
07-10-2009, 10:30
Нямам проблем ,бе! :D Просто ми прозвуча странно.Тя знае че го харесвам ... то си личи,че той я харесва .. и давай да излизат ... просто ,не ми стана много приятно .И се зачудих, дали на вас ви се е случвало нещо подобно . Не ме упреквайте толкова ...И знам че не го е казала нарочно или нещо подобно и в никакъв случей не и се сърдя - радвам се , че иска да ми помогне, но ще се чувствам ужасно, защото съм сигурна, че като сме тримата той няма да ми обръща абсолютно никакво внимание ... най-много да ми каже здравей. :?

pUhHh
07-10-2009, 12:04
колко такифа работи са ми се случвали ....... :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Wrathchild
07-12-2009, 00:24
Нямам проблем ,бе! :D Просто ми прозвуча странно.Тя знае че го харесвам ... то си личи,че той я харесва .. и давай да излизат ... просто ,не ми стана много приятно .И се зачудих, дали на вас ви се е случвало нещо подобно . Не ме упреквайте толкова ...И знам че не го е казала нарочно или нещо подобно и в никакъв случей не и се сърдя - радвам се , че иска да ми помогне, но ще се чувствам ужасно, защото съм сигурна, че като сме тримата той няма да ми обръща абсолютно никакво внимание ... най-много да ми каже здравей. :?Извинявай, обаче ако беше на нейно място и тя го харесваше, ти пак щеше да излизаш с него, защото ти е приятел и нямаше да си съсипеш приятелството, заради някоя си, пък било то и приятелка, която го харесва.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-12-2009, 00:30
не виждам проблема тук

TheNewReligion
07-12-2009, 00:40
Не впрягай каруцата пред коня, бря. Спокойно, нищо не се знае. :)

Seducti0n
07-12-2009, 03:16
:lol: да, бе споко
те приятелите не се виждат...

Може да си имат някаква компанийка а-у
какво това ужасно собственическо поведение...?!

горкото момче-то е живо същество, не вещ... :?

plamitu_ruse
07-12-2009, 18:58
Всъщност ,те не са точно приятели . Бих казала , че не са близки . Още повече, че да излизат.И моля ви , трябва да участвате в тая ситуация, за да ме разберете , защото е много по-различно на живо, така че престанете с тия кометнари ... по-добре изтрийте темата , защото няма полза от нея ...