PDA

View Full Version : хижа-наште-мисията невъзможна



PLEYGIRL
07-09-2009, 20:06
Имам един проблем и освен към вас нямам към кого да се обърна.
Искам ужасно много да отида на хижа ,но не знам как да убедя наште да ме пуснат при положение ,че няма да има възрастни...Ще сме компания там ще е и момчето което ужасно много харесвам и искам много да отида...
КАК ДА ГИ УБЕДЯ ДА МЕ ПУСНАТ?????
МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРНА АКО МИ ПОМОГНЕТЕ БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО... :-k :-k :-k :-k

PLEYGIRL
07-09-2009, 20:10
недей ми отнема малкото надежда
няма ли някакъм начин

Goddess
07-09-2009, 20:11
На колко си като за начало ? Ще е трудно, ти си ги познаваш най - добре...Мрънкай, кажи, че искаш този път малко по - различно лято, искаш да си с приятлите си, увери ги, че няма да правите нищо нередно...На'ще като има случай, в който не искат да ми гласуват кой знае какво доверие, винаги минавам с лекцията: " Не знаете какво е да имате лошо дете / дъщеря...тези години никой няма да ми ги върне, не съм ви давала поводи за притеснение бла бла... "

PLEYGIRL
07-09-2009, 20:31
на 14 съм ще го пробвам мсс....

cherno
07-09-2009, 20:39
Ем според мен няма да те пуснат :o :o щото си прекалено малка :( иии ако те си наумят нещо няма да те послушат :o разбери ги !! да не мислиш че на тях им е лесно :o :-o нз ако толкова мн искаш да отидеш се спазарете за нещо деам примерно да си изпълняваш задълженията вкъщи ако имаш такива (да хвърляш боклука да чистиш а миеш) :-D :-D нз бъди добричка, но настоятелна !! :P

Ае успех :)

Lysit0
07-09-2009, 21:36
Отиваш и казваш мамо,тате ще има и възръстни,аз съм достатъчно умна,за да ми имате вяра ,няма да ви изложа и да извърша глупост.Поговори си спокойно с тяx,НЕ се тръшкай в никакъв случай,това само ще ти навреди.

Wrathchild
07-09-2009, 21:48
На 14 и аз не бих те пуснала.
До сега как си със закъсненията от вечерния час (ако имаш такъв)? Ако си спазвала правилата, наложени от родителите ти, няма да ти е толкова трудно. Познават ли хората, с които ще си там? Ако не - запознай ги. Ти знаеш какво би направило впечатление на майка ти, инструктирай ги да се държат по този и този начин. Разберете се да им се обадиш веднага щом пристигнеш, разберете се за час на връщането ти. Както и че ще им се обаждаш от време на време, за да ги усведомяваш, че всичко е наред.
Този начин на мен ми се вижда най-удачен.

BLLooDLeSs
07-09-2009, 23:11
всичко си зависи и от родителите ти..ако си заслужила доверието им мисля че не биха имали проблем както е в моето семейство..имаме си доверие.също така е хубаво да познават приятелите ти, да знаят с какви хора е дъщеря им..естествено ако решат, че не са подходяща компания за теб каквото и да направиш няма да има резултат повярвай ми.

bloodylips
07-13-2009, 11:42
изцяло зависи от тях ти нищо не можеш да направиш но не бива като не те пуснат и да почнеш да се тръшкаш те не го правят за лошо

t1n4e7o
07-13-2009, 17:23
Зависи от росителите.. Моите се инатят да ме пуснат на море без приятеля ми( ако тане така да не дойде) а съм почти на 18.. Зависи от вашите, ама си мисля че ако са като моите - никъв шанс.. :?

NeverTheSame
07-13-2009, 18:05
ахаххах....няма начин маце ;)

Rofl4e
07-13-2009, 18:10
на 14 си.. и аз да бях и аз нямаше да те пусна :)

gLoRiToO
07-13-2009, 18:57
няма да те пуснат,даже ако настояваш повече и почнеш да им се молиш и да им мрънкаш,може и по зле да стане...така че питаш ги веднъж,като кажат НЕ казваш ок няма проблем и го приемаш като голям човек...

Seducti0n
07-13-2009, 19:27
хора, стига с това, ако ти бях майка и аз нямаше да те пусна,
все едно вие не сте били на 14 и не ви се искало да ви отпускат повече края, да ви гласуват по-голямо доворие, като цяло да са по-либерални...

В край на сметка няма нищо лошо в това да отидеш на хижа с приятели, просто една добра възможност да си прекараш добре.
някои ше кажат, че живота е пред нея-да, фактически е така, но от друга страна, защо да пропуска това събиране...

по темата-мрънкай им, гледай намусено, като те питат какво ти има не им отговаряй веднага, въобще направи необходимото за да им покажеш, че искаш да бъдеш там

успех :)

selens
07-13-2009, 21:20
хора, стига с това, ако ти бях майка и аз нямаше да те пусна,
все едно вие не сте били на 14 и не ви се искало да ви отпускат повече края, да ви гласуват по-голямо доворие, като цяло да са по-либерални...

В край на сметка няма нищо лошо в това да отидеш на хижа с приятели, просто една добра възможност да си прекараш добре.
някои ше кажат, че живота е пред нея-да, фактически е така, но от друга страна, защо да пропуска това събиране...

по темата-мрънкай им, гледай намусено, като те питат какво ти има не им отговаряй веднага, въобще направи необходимото за да им покажеш, че искаш да бъдеш там

успех :)
+1 :) :)

kalpazanka
07-14-2009, 09:00
хора, стига с това, ако ти бях майка и аз нямаше да те пусна,
все едно вие не сте били на 14 и не ви се искало да ви отпускат повече края, да ви гласуват по-голямо доворие, като цяло да са по-либерални...

В край на сметка няма нищо лошо в това да отидеш на хижа с приятели, просто една добра възможност да си прекараш добре.
някои ше кажат, че живота е пред нея-да, фактически е така, но от друга страна, защо да пропуска това събиране...

по темата-мрънкай им, гледай намусено, като те питат какво ти има не им отговаряй веднага, въобще направи необходимото за да им покажеш, че искаш да бъдеш там

успех :)
Мисля, че така допълнително ще нажежи обстановката вкъщи и ще настрои родителите срещу себе си. Надали ако се прибират уморени от работа, ще им се ще да търпят "фасони".

kuklichka_bg
07-14-2009, 09:20
Първо като кажа, че искам да отида някъде и отговорът е НЕ. 8-) След това баща ми премисля и ме пуска.Снощи им викам искам във Варна за два дена с една фр и за 30 мин получих едно Да.
Има значение и самите родители какви са.Баща ми е бил по "луд" правил е какви ли не глупости,докато майка ми не е правила нищо.И за него тези неща,който аз ги искам му се струват нормални, докато на майка ми не.
Тей де..... Трябва да го убедиш, че ще бъде безопасно, че няма да ти стане нищо, че ще сте много хора. :)

Seducti0n
07-14-2009, 20:12
kalpazanka,
да, при споменатите от теб обстоятелства,
в действителност мрънкането ше даде резултат,
не по-различен от този, който довежда наливането на масло в огъня и все пак, упорството /и то пред родитилените, не мисля, че е толкова страшно нещо, ако е е избран правилния момент, разбира се(:

lenito_sf
07-15-2009, 23:53
Зависи имат ли ти доверие :) .. ако ти имат не би било голям проблем да ги убедиш ..ако не си заслужи доверие за догодина 8-)

XTREMEFREERIDE
07-16-2009, 12:33
Ами, ако не си преминавала границите на нормалното, не виждам друга причина да не те пускат, освен притеснението. Аз съм на 15 и нашите не ме пуснаха на лагер ( с учители! ) на море, защото се съмняват в мен.
Опитай да им докажеш, че няма място за притеснения. Запознай ги с хората, с които ще бъдеш. Мрънкай, мрънкай, мрънкай и .. мрънкай.
Според мен ако се заинатят нищо няма да ти помогне, ама надеждата умира последна.


Успех.

bloodyF
07-16-2009, 12:53
зависи от родителите.аз ако бях нямаше да те пусна на 1000 %....щото ако се напиете,другата седмица вече ще е темата 'ох бременна ли съм' ;)

Mr_Crowley
07-16-2009, 13:13
Кажи им, че си бременна и, че по -зле от това няма как да стане. По - добре да те пуснат 8) 8) 8)

kinkygirl
08-03-2009, 11:06
всичко това зависи изцяло от теб ако си била добро и послушно момиче биха те пуснали :) но ако не искат им обясни че ще сте много хора и няма защо да се притесняват не им мрънкай и не се тръшкай защото така пък едва ли ще те пуснат .. пожелавам ти успех