PDA

View Full Version : Лицемерие???



got2Bthe1
07-09-2009, 20:11
Доообре вчера ми беше дошла идеята за тва...ама я забравих така че ще карам както ми дойде....

Майкъв Джексън умря....факт...Пролема който ме притеснва е че изведнъж всички много го заобичаха и много се натъжиха за него...Правя тази тема защото ми писна навсякъде да ме псуват като си изкажа мнението.Затова ето какво мисля....

Мисля че преди 2 седмици умря един човек когото всички наричаха изрод педофил ... но сега всички го обичаме...защото е мъртъв...Преди няколко дена забелязах в скайпа си един фешън тъпанар който слуша нон-стоп хаус и нищо друго да си е накачил снимки на Джаксън и да си е написал на профила "Jackson gone ;( ;( ;( " тоя човек го познавам от около 10 години горе долу и 1 дума не ми е казал за Джаксън през това време....Въпроса ми как така го заобичхте толквоа много???Как така от педофил стана певец ??? От изрод стана легенда???В момента преброих 5-6 теми oт сорта : "Michael Jackson" / "RIP Jacko" / "Autobiography of Michael Jackson" .... въпросът ми е как така хората не го обичаха толквоа преди 3 месеца или преди 6 или преди 16??? Защото умря... защото когато умре се получава една огромна реклама вече всички са му фенове всички тъжат за него....Не е ли малко лицемерно????
Ето един поздрав за всички негови "истински" фенове коите срещам навсякаде тия дни ...> http://www.youtube.com/watch?v=tVACUjHn6yU&feature=channel_page

П.П. Когато умря Дядо Стефчо никой не пусна тема "RIP Дядо Стефчо" ... замислете се ....

Goddess
07-09-2009, 20:25
Имаш право. Аз лично не бях особено трогната. Не съм изказвала съболезнования, нито съм си изливала мъката за смъртта му в нито една тема. Не го харесвах и слушах докато беше жив, няма да почна и сега да се запознавам с творчеството му. Колко е бил велик не знам. За мен не е. А сега и другото което е, че всички изведнъж почнаха да слушат песните му...Нормално е смъртта да натъжава или шокира, особено, когато става дума за толкова известни личности, но всичко останало наистина е лицемерие.

Все пак, лека му пръст, да почива в мир.

got2Bthe1
07-09-2009, 20:33
^ :smt039 точно

П.П. тва от профила ти от песен на Кеба ли е случайно :-P

Ufff
07-09-2009, 20:34
Не е точно така. Първо, хората които пишат, че е тъжен факта че е починал, не твърдят, че са му върли фенове. Не е нужно да си го слушал нон стоп. Второ, мноооооого хора никога не повярваха в повдигнатите обвинения с/у него. Това не е важно обаче.

Което ме възмущава, не е че този или онзи не му слуша музиката. Ок, личен избор. Но защо ще влизаш в теми и форуми и ще бълваш гадни тъпи коментари, а?? Просто отминаваш и не казваш нищо.

Ужасно много хора /не и тук/ са живяли с неговата музика цял живот. Никой не ви кара да го възхвалявате. Нито е нужно да го познаваш лично.

Какво лошо има в това да отдадеш почит на един невероятен творец и човек, оставил изключително голямо наследство след себе си??

got2Bthe1
07-09-2009, 20:41
Лошо е човек който никгоа не е слушал музиката му да се прави на особено разстроен...това е лицемерие...

А тази тема и сички коментари които съм писал са моето мнение нали във форумите трябва да си изказваш мнението..??? Или само когато е същото като на другите???

GossipGirl89
07-09-2009, 20:42
Както казах и в другата тема - не съм му била фенка никога, но се прекланям пред таланта, който имаше. Това не може да му се отрече - наистина добър певец.

А за преиграването... кво да ти кажа - нали знаеш, че тука всеки се влияе от модата. Сега стана "модерно" да се реве за Джако :)

Споко до 1-2 месеца МАХ всички тия, които сега се правят на големите страдалци, дори няма да се сещат за него ... Гаранция :)

Goddess
07-09-2009, 20:52
П.П. тва от профила ти от песен на Кеба ли е случайно :-P

На Глория. ;д

scyLLa
07-09-2009, 21:01
Айде пак псували го като си изкажел мнението :D Ами недей си изказва мнението тогава.
Всеки известен човек е бил оплюван от медийте особено тесзи който са направили най много като Майкъл Джаксън
1.Най-продаван албум в историята на музиката "Thriller"
2.Рекорд за най-много спечелени статуетки за една година от наградите грами с албума си Thriller
3.В целия свят е продал само около 700-800 копия от всички албуми като Thriller продължава да се копува и до днес.
4.Гласът му оказва влияние върху някой днешни хип-хоп,поп и R&B творци
5.Дарява милиони долари на деца с неговата благотворителна кампания
6.Майкъл е включен в рокендрол залата на славата ДВА пъти
7.Вписан е в книгата на рекордите на гинес с 13 награди грами и 13 сингли номер 1
И още какво ли не разбира се че медийте ще хвърлят какво ли не върху него всеки известен е така, ето Александър Велики казват че е Гей ама не е, а и момчето върху което Джако наложил "тормоз" си призна че това не е вярно той не е педофил.
Тебе ако не те интересуваше нямаше да правиш теми ама нали да се направиш на много мощен, просто спри да говориш за него...

got2Bthe1
07-09-2009, 21:05
Много малко ме интересува кой колко е продал...по отговора ти личи че ваобще не си прочела какво съм написал...Темата беше затова че изведнъж всички го забоичаха като рпеди 1 година примерно го псуваха...

П.П. В една от тези теми някой изказа ентелигентното мнение че съм тъпак щом псувам най-великия певец на света...кажи че приемат мнението ми с отворени обятия и отговарят като зрели хора за каквито всички се пишат...

RiseGirl
07-09-2009, 21:08
истинските му фенове, които ИСТИНСКИ тъгуват, не пишат километрични мнения по форуми и т.н.
пазят си го вътре! :)

scyLLa
07-09-2009, 21:14
Че и километрични :D Ами какво да седя и да гелдам как му викат педофил ли защо да не съм на негова защита никаде не съм писал че съм му ИСТИНСКИ фен просто ми харесва музиката ми защо да не го защитя...

got2Bthe1
07-09-2009, 21:23
Гузен негонен бяга... никой не е казал че си ти..

scyLLa
07-09-2009, 21:38
Гузен негонен бяга... никой не е казал че си ти..
Виж поста над моя на RiseGirl ако не е говорела не мен тогава добре...

vampirekiss
07-09-2009, 21:42
Не съм му фенка.Има добри попадения през годините и това не мога да го трека.Мисля,че и той има голям принос в музиката като цяло.Неговата обаче одавна е изпята.Даже и да беше живял още 20 години нямаше да направи нищо по-велико,ако така мога да се изразя,от това,което вече е направил.И да лицимерно е!И аз чета по сумати скайпове разни глупости и то от хора,които сигурно и 1 песен по име не му знаят.Харесват ми точно 5 негови песни(даже ги броих).Не съм от тези,които демонстрират траур и парадират с това колко тежко приемат смъртта му.Лично мен не ме топли дали е жив или не.В него имаше нещо,което беше не както трябва...Ако умре Христина Балинса(времето BTV) по ще ме трогне,честно.

RiseGirl
07-09-2009, 22:02
Гузен негонен бяга... никой не е казал че си ти..
Виж поста над моя на RiseGirl ако не е говорела не мен тогава добре...
говорех общо, не визирах специално теб!

amk933
07-09-2009, 23:47
Не бих го нарекъл лицемерие.

По-скоро: Осъзнаваме стойността на нещо, чак, когато го загубим. ;) С Майкъл за съжаление стана точно така. Лицемерие щеше да е, ако говориш колко много го мразиш и изведнъж да го заслушаш и да говориш колко е велик. А аз винаги съм смятал, че той е легенда. ;)

got2Bthe1
07-10-2009, 18:50
на думи е лесно...преди 3 месеца никой не пускаше теми колко е велик...

amk933
07-10-2009, 19:55
на думи е лесно...преди 3 месеца никой не пускаше теми колко е велик...

Точно това препотвърждава горния ми пост. ;)

Witch94
07-11-2009, 20:12
Хм, на мен ми беше гадно като разбрах, че е починал, но никога не съм го слушала.На същия ден, в който почина Майкъл, майка ми беше пуснала няколко негови песни.Никога дотогава не бях чувала нещо негово.Наистина ми харесаха и оттогава го слушам.Не знам защо трябваше да си отиде, за да разбера колко талантлив музикант е бил той.Нека почива в мир.