PDA

View Full Version : Срам..



balsamaa
07-09-2009, 21:07
Почва да ме е срам ,че съм единствения от компанията ,които няма приятелка а и не съм имал,а всички останали или в момента или преди са имали гаджета .. :oops:

eminemfenka
07-09-2009, 21:12
На колко си?
* НАМЕРИ СИ НЕ СТОЙ КАТО ПЪН,, :?

dorsichh
07-09-2009, 21:15
недей се отчайва..търси ;д

glezan4e
07-09-2009, 21:16
свършиха ли момичетата, че ти се отчая?

vampirekiss
07-09-2009, 21:24
Не си стой у вас пред компа ровичкайки се по форумчетата,а хващай пътя на вън.На вън може и да ти излезе късмета,но ако седиш във вас нещата ще са вксе така.(освен ако не разчиташ да я киориш през тересата или някой прозорец)

balsamaa
07-09-2009, 22:37
Не си стой у вас пред компа ровичкайки се по форумчетата,а хващай пътя на вън.На вън може и да ти излезе късмета,но ако седиш във вас нещата ще са вксе така.(освен ако не разчиташ да я киориш през тересата или някой прозорец)абе то лесно да се каже така ама иначе съм на 16 :oops:

mArMaLaDkA
07-10-2009, 01:47
На него не му е проблем, че е сам, а че по-скоро е единственият без приятелка в компанията. Глупаво е така. Ако ще си хващаш приятелка, поне я харесвай, а не, за да не изоставаш от другите.

balsamaa
07-10-2009, 09:44
На него не му е проблем, че е сам, а че по-скоро е единственият без приятелка в компанията. Глупаво е така. Ако ще си хващаш приятелка, поне я харесвай, а не, за да не изоставаш от другите.ами не е точно така всмисъл аз и да си харесам едва ли някоя ще хареса мене ..

sladur4etyYy
07-10-2009, 09:50
На него не му е проблем, че е сам, а че по-скоро е единственият без приятелка в компанията. Глупаво е така. Ако ще си хващаш приятелка, поне я харесвай, а не, за да не изоставаш от другите.ами не е точно така всмисъл аз и да си харесам едва ли някоя ще хареса мене ..

ето ти основната грешка- ниско самочувствие и самоподценяване. после не се чуди защо другите не те харесват.

GbSy
07-10-2009, 09:56
Възраст?

elsy
07-10-2009, 10:00
Възраст?

абе то лесно да се каже така ама иначе съм на 16


по темата: няма нищо срамно, ще си намериш и ти приятелка :)

workplace
07-10-2009, 10:01
Не си стой у вас пред компа ровичкайки се по форумчетата,а хващай пътя на вън.На вън може и да ти излезе късмета,но ако седиш във вас нещата ще са вксе така.(освен ако не разчиташ да я киориш през тересата или някой прозорец)абе то лесно да се каже така ама иначе съм на 16 :oops:

gaby, na 16 e ;) :grin: еми..всичко става ,когато най-малко очакваш:)

GbSy
07-10-2009, 10:02
Видях, но късно. :D

Еми, споко. Все някога ще стане, просто не се опитвай да го предизвикаш.
Дръж се мило, бъди свестен и не може да не се получи.

sladur4etyYy
07-10-2009, 10:15
Дръж се мило, бъди свестен и не може да не се получи.

с тоя подход най- много да си намери цяла върволица момичета, които го ''харесват, но само като приятел'' 8-)

GbSy
07-10-2009, 10:21
Дръж се мило, бъди свестен и не може да не се получи.

с тоя подход най- много да си намери цяла върволица момичета, които го ''харесват, но само като приятел'' 8-)

Е тогава как да се държи? :D

Nam3less3
07-10-2009, 10:26
Почва да ме е срам ,че съм единствения от компанията ,които няма приятелка а и не съм имал,а всички останали или в момента или преди са имали гаджета .. :oops:Отивай пред "Планета" и ще си намериш :D

cookie_master
07-10-2009, 10:35
Спокойно ще си намериш :wink: .Само не отивай при някоя курва само и само за да имаш гадже :? .Изчакай момичето ;-)

qsmin
07-10-2009, 12:40
един съвет.ако ще сваляш някоя не почвай да врънкаш колко си грозен и колко си зле.недей се перчи с измислени подвизи но е супер досадно когато момичето реве на момчето колко е дебела и грозна а момчето колко пъпки има и сичките му там комплекси.все пак трябва да направиш добро впечатление.забележи че по рекламите никой не казва недостатъците на продукта а го представят в добра светлина

Unendlich
07-14-2009, 19:45
Пич, нещата при теб стоят така - Ниското ти самочувствие идва от там, че твоите приятели имат, а ти нямаш и не си имал. Не се отчаивай, потърси си приятелка, която наистина да харесваш. Ако не се харесваш на външен вид - направи нещо по въпроса, за да се харесваш повече, повдигни си самочувствието, и ти си човек, не си животно .. Без притиснения, за всеки влак си има пътници. :-P

fan7as1a
07-14-2009, 20:37
Като си срамежлив..сайтовете за запознанства ще ти помогнат да бъдеш откровен и отворен :)

bloodymirror
09-03-2009, 10:40
Е за какво ти е неудобно ? Това си е твоя работа,може още да не си намерил момичето,другите ако са с момичета,колкото да нямат,това не значи,че и ти трябва да си така!

vampire_girl_
09-03-2009, 10:45
Голяма работа,че си на 16 и си нямал гадже... пф...
Познавам едно момче на което първата му целувка е била на 17,а е много готин човек .
Това няма значение...
Изчакай,а недей да тръгваш с някоя само,за да се каже,че имаш гадже.