PDA

View Full Version : Дали наистина я боли :) ?



cccrrr
07-10-2009, 08:44
здравейте :) преди седмица бях в аверката ми :) .Там се натискахме ,после правихме орална и после аз тръгнах да и бъркам с пръст във вагината,но тя каза ,че много я боляло.Най-много да си бях вкарал към 1/3 от показалеца.. и тя каза че я боляло и се чудя аджеба да не би тя да не е още готова ,и да се прави , че я боли :) .
Мерси предварително :) .

zevzeck
07-10-2009, 08:49
Не разбрахте ли да спрете с тези пръси!!! :x

mArMaLaDkA
07-10-2009, 08:52
Това "тръгнах да й бъркам с пръст във вагината" на мен ми бръкна в здравето! Все едно ще й вадиш червата, така прозвуча. Има няколко причини да я е заболяло:
- девствена е
- имаш нокти и си я одраскал.

Nadelina
07-10-2009, 08:53
Или не е била достатъчно влажна, или е девствена... или наистина се преструва, ама в това много смисъл не виждам.

LiSicHkAa
07-10-2009, 08:55
Това "тръгнах да й бъркам с пръст във вагината" на мен ми бръкна в здравето! Все едно ще й вадиш червата, така прозвуча. Има няколко причини да я е заболяло:
- девствена е
- имаш нокти и си я одраскал.
+1 :?

Lysit0
07-10-2009, 08:57
Или не е била достатъчно влажна, или е девствена... или наистина се преструва, ама в това много смисъл не виждам.
Точно.

NeZaPoznat
07-10-2009, 09:06
здравейте :) преди седмица бях в аверката ми :) .Там се натискахме ,после правихме орална и после аз тръгнах да и бъркам с пръст във вагината,но тя каза ,че много я боляло.Най-много да си бях вкарал към 1/3 от показалеца.. и тя каза че я боляло и се чудя аджеба да не би тя да не е още готова ,и да се прави , че я боли :) .
Мерси предварително :) .

Теб к'во те боли дали нея я боли ?! :-P

northernice
07-10-2009, 09:07
изрежи си хубаво ноктите и пробвай пак

Lysit0
07-10-2009, 09:14
изрежи си хубаво ноктите и пробвай пак
:lol: :lol: :lol:
Иначе пак по темата....^^ е как да не му пука,на нея няма да и е приятно и за тва неиска секс .....

Ufff
07-10-2009, 09:24
боли я дръжки

fenasf
07-10-2009, 10:10
еми можеше да си поиграеш малко пък тогава да човъркаш из ямата :?

Loshotia
07-10-2009, 10:13
Е ти бая показалец трябва да имаш...

Axel_f
07-10-2009, 10:22
Ако е девствена нищо чудно да я боли. Което е лошо, защото първият път ще и е кошмар. При мен беше така, болеше ме даже с пръсти... :(

anSsito
07-10-2009, 10:29
Това "тръгнах да й бъркам с пръст във вагината" на мен ми бръкна в здравето! Все едно ще й вадиш червата, така прозвуча. Има няколко причини да я е заболяло:
- девствена е
- имаш нокти и си я одраскал.

+1
И я предразположи повечко.. Може да не е била достатъчно влажна..

glezan4e
07-10-2009, 12:33
Това "тръгнах да й бъркам с пръст във вагината" на мен ми бръкна в здравето! Все едно ще й вадиш червата, така прозвуча. Има няколко причини да я е заболяло:
- девствена е
- имаш нокти и си я одраскал.
точно това си мислех, докато четях темата .. не се изразявай така, моля те..

aniezina
07-10-2009, 12:57
Това "тръгнах да й бъркам с пръст във вагината" на мен ми бръкна в здравето! Все едно ще й вадиш червата, така прозвуча. Има няколко причини да я е заболяло:
- девствена е
- имаш нокти и си я одраскал.
точно това си мислех, докато четях темата .. не се изразявай така, моля те..
Дам, изброените горе или просот не е готова. Ако е така поговори с нея и и влез в положението. Въпреки, че като чета как точно се изразяваш едва ли ще успееш да стигнеш до такива интелектуални възвишения, като да надникнеш над егоизма си за задоволяване на животинските ти нужди и разбеснели хормони, и да разбереш "аверката" си.

bloo
07-10-2009, 13:15
хм.. има три варианта:
*да е девствена
*да е била пресъхнала (съжалявам за израза) :D
*да не я е боляло, а просто да й е станало неприятно, когато си го направил..или пък да се е притеснила :?

smpt
07-10-2009, 14:39
Това "тръгнах да й бъркам с пръст във вагината" на мен ми бръкна в здравето! Все едно ще й вадиш червата, така прозвуча. Има няколко причини да я е заболяло:
- девствена е
- имаш нокти и си я одраскал.
+1

malkotoo
07-10-2009, 17:48
хм.. има три варианта:
*да е девствена
*да е била пресъхнала (съжалявам за израза) :D
*да не я е боляло, а просто да й е станало неприятно, когато си го направил..или пък да се е притеснила :?

djuki
07-10-2009, 18:22
просто я попитай !

monincetyyy
07-10-2009, 18:55
просто я попитай !
Точно това щях да напиша! :P

wersa4
07-10-2009, 19:09
хм.. има три варианта:
*да е девствена
*да е била пресъхнала (съжалявам за израза) :D
*да не я е боляло, а просто да й е станало неприятно, когато си го направил..или пък да се е притеснила :?

+1

barbie1
07-11-2009, 09:27
преструвала се е .. :razz:

youloveme
07-11-2009, 09:49
Ако приемем ,че не е девствена ,най вероятно не и е било приятно :-)

hooliganka89
07-11-2009, 13:29
Изрежи си ноктите и следващият път се постарай повече.Трябва да я отпуснеш малко повече.

Sevgincho
07-11-2009, 14:42
Ае ти пишка нямаш ли да си играеш, че си тръгнал да пишеш такива тъпи теми?! :shock: Поне да я беше лизал от колкото да й бъркаш с пръст, по- приятно щеше да й бъде... :lol:


правилнооо , и аз така мисля , стига с тия детешкини ,, :D

loveme
07-11-2009, 21:19
просто я попитай !

SnowWhiteQueen
07-13-2009, 09:00
хм.. има три варианта:
*да е девствена
*да е била пресъхнала (съжалявам за израза) :D
*да не я е боляло, а просто да й е станало неприятно, когато си го направил..или пък да се е притеснила :?

+1

Titirito
07-13-2009, 09:06
Е ти бая показалец трябва да имаш...

+1!!! ROFL!!!
Питай я, бе, човек! Най-важното е да има комуникация :!:

bubblebabe
07-13-2009, 09:18
Боляло я е, защотото е зоофил и не иска да се ебе с теб. Но, ако някой козел и го вкара ще й е много яко, така че се откажи от нея и я пусни в зоопарка.

BigFakeSmile
07-13-2009, 09:43
не мисля, че те лъже
и мен ме е боляло понякога (но и без това мисля, че ''бъркането'' е глупава работа)
и особено ако никога не е мастурбирала или не е носила тампони..съвсем нормално е да я боли

tedsSs
07-13-2009, 11:23
не мисля, че те лъже
и мен ме е боляло понякога (но и без това мисля, че ''бъркането'' е глупава работа)
и особено ако никога не е мастурбирала или не е носила тампони..съвсем нормално е да я боли

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:34
Не разбрахте ли да спрете с тези пръси!!! :x Наопълно подкрепям 8-)

FromAutumToAshes
07-13-2009, 12:32
Не разбрахте ли да спрете с тези пръси!!! :x Наопълно подкрепям 8-)


Какво лошо има в пръстите? Стига да знаеш как да го правиш...

А по темата - Има много голяма вероятност ако вагината и е по-чувствителна, пръста ти е бил сух и тя не е била достатъчно навлажнена е напълно нормално да я боли. Не си мисли че просто защото си и вкарал там някакви 2-3 сантиметра и не може да я заболи. Триенето което се получава от контакта може да бъде много болезненo за нея ;] а и не виждам смисъл в това да се преструва ;)

Ufff
07-13-2009, 12:45
И аз не разбирам какъв е проблема на бъркането с пръсти??

bellatrix92
07-14-2009, 12:07
Ако е девствена нищо чудно да я боли. Което е лошо, защото първият път ще и е кошмар. При мен беше така, болеше ме даже с пръсти... :(

+1

vampirekiss
07-14-2009, 19:26
Не съм Ивето Христова или както й е името.Може да я боли,може и да лъже.

moon_flower
07-14-2009, 19:40
Или не е била достатъчно възбудена или просто наистина се преструва.Защото няма как да я боли от "половин" пръст..така да го кажем.. :D

FiRe_LaDy
07-14-2009, 21:00
Не разбрахте ли да спрете с тези пръси!!! :x Наопълно подкрепям 8-)


Какво лошо има в пръстите? Стига да знаеш как да го правиш...

А по темата - Има много голяма вероятност ако вагината и е по-чувствителна, пръста ти е бил сух и тя не е била достатъчно навлажнена е напълно нормално да я боли. Не си мисли че просто защото си и вкарал там някакви 2-3 сантиметра и не може да я заболи. Триенето което се получава от контакта може да бъде много болезненo за нея ;] а и не виждам смисъл в това да се преструва ;)


+1

И да - к'во лошо има в пръстите?Стига да знае как да го направи,не намирам нищо лошо в това! :-o

Xrisenceto
07-14-2009, 21:34
Ако е девствена нищо чудно да я боли. Което е лошо, защото първият път ще и е кошмар. При мен беше така, болеше ме даже с пръсти... :(

Jus7DreamBoy
07-14-2009, 21:39
Не разбрахте ли да спрете с тези пръси!!! :x Наопълно подкрепям 8-)


Какво лошо има в пръстите? Стига да знаеш как да го правиш...

А по темата - Има много голяма вероятност ако вагината и е по-чувствителна, пръста ти е бил сух и тя не е била достатъчно навлажнена е напълно нормално да я боли. Не си мисли че просто защото си и вкарал там някакви 2-3 сантиметра и не може да я заболи. Триенето което се получава от контакта може да бъде много болезненo за нея ;] а и не виждам смисъл в това да се преструва ;) Явно е че повечето незнаят :neutral: :neutral: :neutral:

migancy
07-14-2009, 21:43
ИЛИ ти лъжеш и пълниш форума с глупости .. :-)

Rayzak
07-14-2009, 22:36
кажи и TAKE THE THAT FUCKING DAMAGE :razz: :razz: :razz:

BePoHuKa
07-15-2009, 02:07
Боляло я е, защотото е зоофил и не иска да се е** с теб. Но, ако някой козел и го вкара ще й е много яко, така че се откажи от нея и я пусни в зоопарка.Откакто темата "Секс с животни" беше пусната в този форум, във всяко 5-то мнение чета нещо относно зоофилията :lol: Вече не е толкова оригинално,ако трябва да съм честна :smt010

Колкото до темата.. не мисля,че 1/3 от показалеца може нещо да причини на момичето,дори и да е девствена. А автора очи няма ли да види и да ни каже дали момичето е девствено или не ? То не е нужно да си гинеколог,че да видиш ясната разлика.. :-o

pisentseto
07-15-2009, 08:32
Това "тръгнах да й бъркам с пръст във вагината" на мен ми бръкна в здравето! Все едно ще й вадиш червата, така прозвуча. Има няколко причини да я е заболяло:
- девствена е
- имаш нокти и си я одраскал.

+1