PDA

View Full Version : чудя се...



silveto17
07-10-2009, 09:37
значиииииии.... пред дилема съм. да си боядисам косата или да я накъдря перманентно и двете са вредни така 4е не става, и двете ще са ми за първи път и се чудя кое да избера. Не може и двете майка ми не дава, но съм почти сигурна че ще се съгласи на 1 от двете. имам предвид не искам да си я къдря сега защото има супер мн време до де почна даскало и то ще се развали а ако се боядисам ще се отмие всичко до тогава (ем ще мога да видя как ми седи на кичури) обаче след тва дали ще мога да се накъдря??? и кое от двете да избера???

pinki
07-10-2009, 09:40
Нито 1 от 2те :) Ти сама казваш, че и 2те няма да издържат . Според мен се направи на кичури, а като почнем даскало ще се накъдриш

iveto18
07-10-2009, 09:42
значиииииии.... пред дилема съм. да си боядисам косата или да я накъдря перманентно и двете са вредни така 4е не става, и двете ще са ми за първи път и се чудя кое да избера. Не може и двете майка ми не дава, но съм почти сигурна че ще се съгласи на 1 от двете. имам предвид не искам да си я къдря сега защото има супер мн време до де почна даскало и то ще се развали а ако се боядисам ще се отмие всичко до тогава (ем ще мога да видя как ми седи на кичури) обаче след тва дали ще мога да се накъдря??? и кое от двете да избера???

и двете са адски вредни и много ще си поразиш косата,особено от това кадрене може след време да започне да капи,не знам сама си прецени

sexa_na_kompleksa
07-10-2009, 09:51
[quote="pinki"]Нито 1 от 2те :) Ти сама казваш, че и 2те няма да издържат ./quote]

+ че е вредно...

silveto17
07-10-2009, 10:02
ок мерси още се чудя ще видя ще си помисля мисля да си я боясисам и след тва къдрене, ако не ми е харесало как ми седи като е боядисана :)

under_black_sky
07-10-2009, 11:23
Ами добре защо точно сега ти е зор :( Дай преди да почнеш училище няколко дена преди това да има по голям ефект .. Аз така като си орязах косата и от дълга стана къса.. два дена преди дасккало я направихх :D Да видиш как се смаяха сички .. голям кеф е .. Пък и аз искам да направя нещо върху косата си , ама като се сетя колко е вредно.. :( И ми става гадно :( Пробвай нещо дето може да не е толкова вредно :(

_princess_
07-10-2009, 11:39
Ще съжаляваш, което и да направиш...

DivoTo_KoTe
07-10-2009, 12:23
Какво ти пречи да се къдриш със ролки примерно,защото ще започне да ти писва след няколко седмици.

mimsssssss
07-10-2009, 13:22
Какво ти пречи да се къдриш със ролки примерно,защото ще започне да ти писне след няколко седмици.

j_adore2
07-10-2009, 14:29
За боята - боядисаш ли се веднъж.цял живот трябва да се боядисваш.Дори да се боядисаш с цвят,подовен на твоя,никога няма да е същия като естествения и като ти расте косата става адски грозни,като на циганките шарените коси .. :) Иначе за къдренето не знам .. всичко на този свят е вредно,но .. не ти пречи да опиташ .. :?

did06inka
07-10-2009, 19:24
e 6to trqaa sa boqdisva6 s boq :D pr0bvai s ocvetitel ili kakto kazvat dr se nak1dri s rolki`ocvetitelq ne e tolkova efikasen ama ne e i osobeno vreden :)

turboPantofka
07-10-2009, 20:01
Най-добре не прави нито едно от двете

silveto17
07-10-2009, 21:51
Ми интересното е че се пробвах с един оцветител на палете нищо не стана,след тва преди максимум 1 седмица си взех боя на арома ама и тя не ме хвана, а уж всичко което е написано правя... ама...и сега за това на фризьор :)

marin4itu
07-12-2009, 08:13
Оцветителите на Палете хващат само на естествено руса коса.

allergic
07-12-2009, 08:21
За боята - боядисаш ли се веднъж.цял живот трябва да се боядисваш.Дори да се боядисаш с цвят,подовен на твоя,никога няма да е същия като естествения и като ти расте косата става адски грозни,като на циганките шарените коси .. :) Иначе за къдренето не знам .. всичко на този свят е вредно,но .. не ти пречи да опиташ .. :?

:lol: :lol: :lol:


ти в ред ли си??
боядисах се преди няколко месеца и вече от боята и следа няма..
ахахаха къв цял живот..

j_adore2
07-12-2009, 15:39
За боята - боядисаш ли се веднъж.цял живот трябва да се боядисваш.Дори да се боядисаш с цвят,подовен на твоя,никога няма да е същия като естествения и като ти расте косата става адски грозни,като на циганките шарените коси .. :) Иначе за къдренето не знам .. всичко на този свят е вредно,но .. не ти пречи да опиташ .. :?

:lol: :lol: :lol:


ти в ред ли си??
боядисах се преди няколко месеца и вече от боята и следа няма..
ахахаха къв цял живот..
Значи боята ти е била боклук и след 2 измивания е паднала :)

lipstik
07-12-2009, 16:10
значиииииии.... пред дилема съм. да си боядисам косата или да я накъдря перманентно и двете са вредни така 4е не става, и двете ще са ми за първи път и се чудя кое да избера. Не може и двете майка ми не дава, но съм почти сигурна че ще се съгласи на 1 от двете. имам предвид не искам да си я къдря сега защото има супер мн време до де почна даскало и то ще се развали а ако се боядисам ще се отмие всичко до тогава (ем ще мога да видя как ми седи на кичури) обаче след тва дали ще мога да се накъдря??? и кое от двете да избера???

Ще ти се отмие?Че ти само веднъж ли смяташ да се боядисаш?Като израсте как ще ходиш по улицата :lol: