PDA

View Full Version : Подмокрянето...



ChocolateGirl
07-10-2009, 10:11
Имам проблем.
Когато се целувам с гаджето ми се подмокрям.Доста е неприятно,защото когато например сме на публично място и той ме целуне по-страстно аз се овлажнявам доста (в някои случаи дори и ежедневните превръзки не помагат). Правили сме секс 1 път (първият ми път) и тогава влезна по-лесно,защото се овлажних достатъчно!
Има ли начин да намaля отделения секрет,защото понякога ми създава проблеми :-o

Ilikeliljon
07-10-2009, 10:15
Аз лично не виждам проблем с овлажняването ти. Вероятно приятеля ти много те възбужда и това е причината. Само не ми е ясно защо носиш превръзка, когато не ти е дошло. Заради овлажняването ли? :) :)

ChocolateGirl
07-10-2009, 10:30
Да,заради овлажняването.Това са от онези много тънки,по-малки превръзки,които могат да се носят всеки ден,дори и когато не ти е дошло :)

Ufff
07-10-2009, 10:34
не, няма как са го намалиш.

NeZaPoznat
07-10-2009, 12:21
Имам проблем.
Когато се целувам с гаджето ми се подмокрям.Доста е неприятно,защото когато например сме на публично място и той ме целуне по-страстно аз се овлажнявам доста (в някои случаи дори и ежедневните превръзки не помагат). Правили сме секс 1 път (първият ми път) и тогава влезна по-лесно,защото се овлажних достатъчно!
Има ли начин да намaля отделения секрет,защото понякога ми създава проблеми :-o

Ммммм !!! Браво !! Блазе му на гаджето ти :D

aniezina
07-10-2009, 13:00
Аз също не разбирам защо това да е проблем? Аз съм същата (поне бях с последния ми приятел) и да си призная наистина не беше комфортно след целувките но пък идеята, за него и за мен, си беше възбуждаща. Доста момичета биха ти завидели. :)

JustYourDr3am
07-10-2009, 13:02
много е страстен явно приятеля ти 8-)

bloo
07-10-2009, 13:08
Не можеш да го намалиш по никакъв начин..
Единственото, което можеш да направиш е да си слагаш по-дебели превръзки, шото тънките целите се наблъскват и пропускат иии после може да имаш по гащите, дори и по панталоните, ако подмокрянето е някво супер силно :) ..айде успех ! това не би трябвало да те притеснява :]

P.S. никога не късай с този.. :D

aniezina
07-10-2009, 13:09
Не можеш да го намалиш по никакъв начин..
Единственото, което можеш да направиш е да си слагаш по-дебели превръзки, шото тънките целите се наблъскват и пропускат иии после може да имаш по гащите, дори и по панталоните, ако подмокрянето е някво супер силно :) ..айде успех ! това не би трябвало да те притеснява :]

P.S. никога не късай с този.. :D Може не той ад е причината а тя просто да си е такава :) Според мен апела би трябвало да звучи повече от сорта на "Този никога да не къса с теб" защото на него му е по-кеф 100 на 100 8)

bloo
07-10-2009, 13:29
Не можеш да го намалиш по никакъв начин..
Единственото, което можеш да направиш е да си слагаш по-дебели превръзки, шото тънките целите се наблъскват и пропускат иии после може да имаш по гащите, дори и по панталоните, ако подмокрянето е някво супер силно :) ..айде успех ! това не би трябвало да те притеснява :]

P.S. никога не късай с този.. :D Може не той ад е причината а тя просто да си е такава :) Според мен апела би трябвало да звучи повече от сорта на "Този никога да не къса с теб" защото на него му е по-кеф 100 на 100 8)

е...да сигурно, но пък не се знае дали самата е такава или просто той я възбужда и тя го прави.. той 100 % му е по-кеф за тва няма спор 8-)

A_Loving_Girl
07-10-2009, 13:50
само мога да ти кажа да се радваш ...

SpOrTs_GiRl
07-10-2009, 13:53
Виж, по-добре се радвай затова.. Има много момичета, които имат проблем точно с овлажняването. *та даже и аз*

djuki
07-10-2009, 14:23
няма как да го намалиш ... за съжаление ... и на мен ми се е случвало и е доста неприятно !

NeverTheSame
07-10-2009, 14:25
самото подмокряне е неприятно...
но само това,че приятеля ти го предизвиква с една целувка е направо страхотно :grin:

smpt
07-10-2009, 14:36
Аз лично не виждам проблем с овлажняването ти. Вероятно приятеля ти много те възбужда и това е причината.
+1

bebe7o
07-10-2009, 14:44
Аз лично не виждам проблем с овлажняването ти. Вероятно приятеля ти много те възбужда и това е причината.
+1

Мдам.. :)

plmn
07-10-2009, 14:47
при целувка? :shock: кво ли е при секс? :lol: :lol: :lol: :lol: *течее всичко течеее*

therichbitch
07-10-2009, 16:52
при целувка? :shock: кво ли е при секс? :lol: :lol: :lol: :lol: *течее всичко течеее*

ми може само от целувка, щото ако са отскоро заедно, човек още е радостен, няма ги проблемите, превъзбуден се чувстваш,после може и да не е толкова силна възбудата ти :D

galenata
07-10-2009, 18:54
Ми кво и на мен ми се е случвало и ми се ратзреперват колената само то целувка,пък сме от доста време заедно.Нищо лошо няма :)

monincetyyy
07-10-2009, 19:00
И аз преди така.. приятелката ми като ме целуваше яко ми ставаше оная работа..
Истината е, че не трябва да се впрягаш толкова... мисли си за негърски лайна и няма да се подмокряш. :)
И като си мисли за негърски лайна к'ъф кеф изпитва от цялата работа?
Мадам, въобще да не ти пука.. Прай си кефа с тфоя момък и тфа е..

wersa4
07-10-2009, 19:05
Спокойно....аз даже още съм така кат тебе...ниси си превръзката и няа проблем...най-малкото мъжете ги възбужда тва :P

mOBSCENE
07-10-2009, 21:57
при целувка? :shock: кво ли е при секс? :lol: :lol: :lol: :lol: *течее всичко течеее*



Ами няма да разбереш просто 8-)
Моя приятел адски много ме възбужда например..ахх с неговите целувки.. (: :-P

pe4enkata
07-11-2009, 17:02
да много е неприятно

Rapture
07-11-2009, 17:43
Ох,че аз вече 2 години съм с моя приятел и понякога се подмокрям от целувка :oops:

tOnS
07-11-2009, 19:41
И аз преди така.. приятелката ми като ме целуваше яко ми ставаше оная работа..
Истината е, че не трябва да се впрягаш толкова... мисли си за негърски лайна и няма да се подмокряш. :)
WTF???? :shock: :-D
Ем да по принцип неприятно е... и щом се получава от целувки леле....
не мисля че можеш да го спреш след като в момента изпитваш удоволствие а после явно ти е неприятно леле човече на кой тялото му бяга от удоволствието .... за да го спреш явно трябва този с който си да ти е противен а не мисля че искаш това така че не действай срещу природата "остави я да си свърши работата " :-D N-JOY

spenZo
07-11-2009, 19:48
Повече секс. :]

loveme
07-11-2009, 20:02
няма как да го намалиш ... за съжаление ... и на мен ми се е случвало и е доста неприятно !+1

denim4o
07-11-2009, 23:30
Eee,че това според мен не е проблем .. просто не се целувайте толкова страстно на публични места и готово... а по принцип и на мен мен ми става самоо от целувките на моетоОо момиче :oops: :P

purple__love
07-12-2009, 13:31
Аз лично не виждам проблем с овлажняването ти. Вероятно приятеля ти много те възбужда и това е причината. Само не ми е ясно защо носиш превръзка, когато не ти е дошло. Заради овлажняването ли? :) :)

Това са ежедневни превръзки, които носиш всеки ден, за да се чувстваш по-чиста и по-свежа...Сменят се на често и не се усещат почти с бельото, удобни са и много момичета ги носят през деня! Егати въпроса!

По темата според мен е нормално!