PDA

View Full Version : Провалям си живота..



Scouser
07-10-2009, 10:37
Здравейте! Преди време пусках тема, за това как да си върна бившата приятелка. Тази тема също е свързана с бившата ми.

Преди бях умно, винаги усмихнато, проспериращо момче във футбола и в училище, с хубаво момиче до себе си, а от както съм без момичето на мечтите си, вече съм ужасно слаб във футбола, в училище и цялата ми енергия за живот, която имах преди изчезна. Зная, че трябва да я забравя, да продължа напред, но просто не мога. Мислех си преди, че съм силен характер, но съм се залъгвал. Нуждая се от това на някой да му пука за мен. Защото преди, когато се събуждах сутрин знаех, че на някой му пука за мен, а сега като се събуждам се чудя защо живея..

Провалих се..

Дано не съм станал много оттегчителен. Благодаря на тези, които прочетат историята ми.

Aicken
07-10-2009, 10:41
познато.... ? :-o

Kukumqvka
07-10-2009, 10:45
Не се залъгвай .. Все още има хора на които им пука за теб :)

chaotic
07-10-2009, 10:45
Еми ти сам го каза - слаб характер си .. иначе ти пожелавам успех да ти мине..

Lady_AMG
07-10-2009, 10:46
Мило момче, напълно те разбирам. Нормално е, когато загубиш някой, който е бил важна част от живота ти да ти е тежко. Мисля, че всеки един от нас е имал такъв пеиод в живота си, когато всякаш всичко тръгва надолу. Но истината е, че заради болката, породена от нащастната ти любов ти си загубил вяра в себе си. Помисли си хубаво и ще осъзнаеш, че ти всъщност си силен човек, който просто е болен от любов. Просто ако чувстваш, че си загубил смисъла...намери си нов! Защо това да не е футбола например? Просто продължавай да опитваш и малко по малко ще започнеш отново да вярваш в себе си. И тогава всичко отново ще тръгне нагоре.
Искам да ти кажа, че аз силно вярвам в това, че когато човек изпраща отрицателна енергия към небесата те му я връщат, както и обратното. Бъди по-положителен и опитвай да пренебрегваш лошото!
Прегръщам те :-)

NaNa_SladuRana
07-10-2009, 10:46
Нуждая се от това на някой да му пука за мен.
я се стегин малко,имаш семейство и приятели на тях им пука за теб :)

Scouser
07-10-2009, 10:51
Нашите бачкат в Испания, не съм ги виждал 2г... Благодаря на Lady, за хубавия коментар. Предполагам си права.. Ще опитам да намеря нов смисъл..

lipsvashh_mi
07-10-2009, 10:51
Не се залъгвай .. Все още има хора на които им пука за теб :)
и винаги ще има-имаш приятели и роднини...света не свършва с 1 човек,просто така ти се струва сега...с времето болката намалява,следите се заличават..намираш друг и ти е добре с него..
помисли си какво би било,никога да не я беше срещал и да не бе ходил с нея..щеше да загубиш много повече..сега имаш хубавите спомени за това,което е било...запази ги и продължи напред :)

elsy
07-10-2009, 10:53
Стегни се, де :) :)

Pliok0019
07-10-2009, 10:56
И тоя момент ще мине.

SiNiStEr
07-10-2009, 11:08
колко познато...но няма как ще я забравиш след време.

nqma1vreme
07-10-2009, 11:15
Може би не си слаб, а просто объркан и много тъжен. За теб тя е означаваЛА много, но щом вече не сте заедно не бива да съсипваш живота си. Вдигни малко тази глава и живей за хората, които те обичат и уважават. Все пак ти преди всичко живееш за себе си и не бива никой да проваля ТВОЯ живот!!! Стегни се, забрави я и си спомни колко много момичета биха искали да са с теб и сигурно поне половината от тези момичета са много по-добри от нея и биха те направили много по-щастлив!

Scouser
07-10-2009, 11:34
Благодаря!

Lysit0
07-10-2009, 11:36
Опитай се да си я върнеш,ако и това нестане просто чакай новата любов. :)

sweety_blondy
07-10-2009, 11:52
Спокойно! На много малка част от момчетата в днешно време им пука и се замислят,след като скъсат с дадено момиче.Всеки гледа другата,хваща си ново гадже и не мисли за преди.Но има и такива като тебе,които знаят какво искат,но е трудно да се постигне.Ако си заслужава наистина и искаш да си с нея,потърси я отново!Това не е грях,всеки има право на втори шанс.Гадно е,когато родителите ти не са до теб и оставаш само с приятелите,защото те не винаги могат да ти помогнат и дадат нужната подкрепа.Много по-приятно е когато се събудиш да се усмихнеш и да си кажеш "Има за какво да живея,хайде да ставам от леглото,защото любовта ме чака" .. УСПЕХ!!

NeZaPoznat
07-10-2009, 12:06
Здравейте! Преди време пусках тема, за това как да си върна бившата приятелка. Тази тема също е свързана с бившата ми.

Преди бях умно, винаги усмихнато, проспериращо момче във футбола и в училище, с хубаво момиче до себе си, а от както съм без момичето на мечтите си, вече съм ужасно слаб във футбола, в училище и цялата ми енергия за живот, която имах преди изчезна. Зная, че трябва да я забравя, да продължа напред, но просто не мога. Мислех си преди, че съм силен характер, но съм се залъгвал. Нуждая се от това на някой да му пука за мен. Защото преди, когато се събуждах сутрин знаех, че на някой му пука за мен, а сега като се събуждам се чудя защо живея..
Провалих се..
Дано не съм станал много оттегчителен. Благодаря на тези, които прочетат историята ми.

От това,което чета разбирам, че мацката е допуснала голяма грешка. Още по-голяма грешка ще допуснеш ти ако я приемеш обратно.
Зае*и - така сме мъжете - трябва да се научим да губим и да не съжаляваме за грешките на другите.
Успех с новото гадже !! :smt023

MP
07-10-2009, 12:10
Сменяй отбора (футболния) .Още 20 години ще чакаш титла на Англия 8-) .
Стегни се,все пак си момче,не ти отива да ставаш путка заради путка.Можеш да се пребориш.

vampirekiss
07-10-2009, 20:50
Продължавай напред,живей,защото живота е само един.Ще си намериш друга и дори ще ти се струва абсурдно положението,в което си сега.Забрави я!Тя не е единствената.Хората по два развода преживяват,а ти се тюфкаш за едно момиче.Никой не е умрял-живей си живота просто и това е.

youloveme
07-10-2009, 20:51
Главата горе пич живота продължава 8)

myHeartIsOnlyForYou
07-10-2009, 20:58
Времето минава...след лошия период идва хубавия :)

Brutalkiller666
07-10-2009, 21:01
Времето лекува всички рани (вярно че понякога остават и белези) но не се здухвай докато имаш семейство и верни приятели можеш да си сигурен че на някой му пука за теб..а нали знаеш..момичетата идват и си отиват..и ти гарантирам че ще се влюбиш отново...и аз до скоро бях в една такава дупка околу 6 месеца продължи...но ето сега отново се чувствам добре и в момента даже си имам друга приятелка..просто дигни гордо глава и продължавай напред..

liubopitko
07-10-2009, 21:53
Наистина понякога е кофти когато се събудиш сутрин и осъзнаеш, че си постигнал почти всички свои мечти, като примерно образование, работа, жилище (жилището не съм де) и други разни мечти и виждаш, че живота си върви.....тц исках да кажа лети........и че като се събудиш се сещаш как преди някой е мислил за теб не като за приятел или за роднина, ами любовта на живота :grin:
И авора.... и аз ти предлагам ако има някакъв дори и минимален шанс да се съберете да опиташ! Пък ако не стане се надявам да имаш добри приятели които да те разбират и подкрепят в такива моменти.
П.С. Да и повечето правилно казват горе главата да не се държим като лигльовци, ама според мен понякога и те си го мислят ама не си го презнават, но от друга страна и аз искам да съм като тях малко по-безчувствен ама нз как. Така че ако някой има идеи да каже как става това.... :D И моля без тъпи коментари на комплексари! :grin:

gabsit000
07-11-2009, 07:36
Уоуу ... като прочетох само първите няколко реда ..все едно момиче го бе писало,не че е гейско или нещо такова,не ме разбирай така,просто попринцип вие момчетата сте тези които наранявате,но ето е и ние сме "кучки"...аз бих те посъветвала и съм сигурна,че точно в този момент имаш нужда от приятели,те не трябва да бъдат с теб само в хубавите моменти,а и в е такива трудни,когато всичко ти се срива из основи и всичко пропада и все не ти върви.. ако имаш такива истински-те са ключът да се оправиш..късмет ти пожелавам :) :) :) :) :) :)

hooliganka89
07-11-2009, 07:51
Не си толкова слаб или поне не трябва да бъдеш.Не може на такава възраст целият ти живот да се върти около едно момиче.
Намери егоиста в себе си и си живей живота,а след време пак ще се влюбиш.

GossipGirl89
07-11-2009, 08:41
Нормално е, когато се разделиш с някой, на когото си държал и обичал да ти е тежко, но трябва да проумееш, че светът и живота ти не се въртят само около този човек. Всички сме претърпявали разочарования, всички за момент сме губили вярва в себе си и на всички ни е било тежко и труно, но сме намирали сили и сме продължавали напред! Бори се! Повтаряй си, че тя не е единствената и че е НИКОЯ и няма да й позволиш да ти съсипва живота! Тя просто не те заслужава! Сам казваш, че си умно и сериозно момче - мацката просто не те е оценила... Често се случват такива неща и те са именно с цел да ни правят по-силни и да ни мотивират да се борим! Ще видиш, че след време ще срещнеш друго момиче, което наистина ще си заслужава и ще успее да те оцени :)

bebe7o
07-11-2009, 08:49
You'll be fine.. :) Хората са казали - Времето лекува.. , така, че горе главата!!! :-)

sextazy_baby
07-11-2009, 09:09
Няма да повтарям всичко,което ти казаха другите.Но запомни това,че ти живееш за себе си...така че горе главата и продължавай напред :)

scyLLa
07-11-2009, 09:16
Здравейте! Преди време пусках тема, за това как да си върна бившата приятелка. Тази тема също е свързана с бившата ми.

Преди бях умно, винаги усмихнато, проспериращо момче във футбола и в училище, с хубаво момиче до себе си, а от както съм без момичето на мечтите си, вече съм ужасно слаб във футбола, в училище и цялата ми енергия за живот, която имах преди изчезна. Зная, че трябва да я забравя, да продължа напред, но просто не мога. Мислех си преди, че съм силен характер, но съм се залъгвал. Нуждая се от това на някой да му пука за мен. Защото преди, когато се събуждах сутрин знаех, че на някой му пука за мен, а сега като се събуждам се чудя защо живея..
Провалих се..
Дано не съм станал много оттегчителен. Благодаря на тези, които прочетат историята ми.

От това,което чета разбирам, че мацката е допуснала голяма грешка. Още по-голяма грешка ще допуснеш ти ако я приемеш обратно.
Зае*и - така сме мъжете - трябва да се научим да губим и да не съжаляваме за грешките на другите.
Успех с новото гадже !! :smt023
+1000

momi4e_bez_du6a
07-11-2009, 10:30
Стегни се, де :) :)

+++111
и намери друг смисъл на живота си :)

Scouser
07-11-2009, 10:35
Благодаря, хора! Оценявам всеки един коментар от вас, както и се опитвам да се уча от това, което казвате. Ще се опитам да си върна добрата форма във футбола, ще се боря, пък ако моето момиче не се върне при мен, ще потърся друга. :) И отново да не забравя, благодаря.

Hilary_
07-11-2009, 12:06
Това, че си загубил момичето до теб не те прави безсилен ...!!! :? Ти си решил, че така ще бъде ... и така го виждаш и правиш ... :? Трябва сам да осъзнаеш, че тя не е всичко ... иначе ще продължиш по този начин .. а не ти харесва нали??? :?

bloodylips
07-11-2009, 14:03
това примерно че някое момиче не му пука за теб не значи че нямаш достатъчно близки хора както и приятели на който не им пука живей за тях радвай се на тях представи си живота без приятелите ти и без близките тогава ще разбереш че си обичан

FiRe_LaDy
07-11-2009, 14:35
Не плачи,че е свършило!Радвай се,че се е случило!
Останалото,което исках да кажа са ти го написали вече по няколко пъти.Няма да повтарям и аз всичко.Горе главата и само напред!

slun4ice_90
07-11-2009, 16:31
На мен, ми пука. :) Няма как да знаеш,че не й пука за теб...Сигурна съм,че на поне 10 човека им пука за теб.Не се сдухвай,ей.Бъди силен мъж!

Iv4eTy
07-11-2009, 21:36
Просто намери нещо, което да върне смисъла в живота ти. Тя не е единствената на която и пука за теб, просто се огледай и виж колко хора те обичат и подкрепят. А като се огледаш, ще видиш че докато си се сдухваш покрай теб има момичета, които си заслужават.
Успех ии помогни си сам, друг не може да ти помогне :)

Take_That
07-12-2009, 13:01
Опитай се да си я върнеш :) Ако не стане - просто трябва да намериш сили и воля в себе си и да я забравиш.....

YouKnowImBetterThanYou
07-12-2009, 14:44
Докажи, че си пич и не се излагай! За никое момиче, ама за абсолютно никое, не заслужава един мъж да рони сълзи. Раздели сте се, на нея не и пука, ти продължаваш да я мислиш и да я поставяш в култ около мислите си. Затова се проваляш и в спорта и се чустваш нещастен през цялото време. Не отричам, че е трудно да забравиш някого, но има една голяма истина. Това, че времето лекува! Колкото по-скоро осъзнаеш, че от липсата и в момента можеш да имаш повече ползи отколото минуси, толкова по-скоро, ще се почувстваш отново щастлив! Просто продължавай да търсиш, това не е било последното момиче в живота ти все пак. Мацките идват и си отиват, това е. Животът си тече, а времето не се връща назад, но все пак той е в изобилие. Все пак все още си млад (или направо малък, дори сам не знаеш...) та няма какво да изпадаш в отчаяние, любовта може да е навсякъде, може дори следващата да е още по-силна. Просто част от нещата, които животът поднася. Радвай се за моментите щастие, които все пак ги е имало, а не за това, че са си отишли...

kypo
07-12-2009, 17:18
не ти трябва никой, докато не го осъзнаеш няма да си щастлив.
запомни го от бай ти куро!

аз сега съм сам, нямам приятелка, нямам приятели... но не ми и трябват, хич не ме интересува какво става с бившата ми или с бившите ми приятели, просто щото те ми показаха че не мога да имам доверие на никого освен на себе си. има освен финансова криза и криза в отношенията между хората, затова съм замразил каквито и да е сърдечни контакти с хора. става ли дума за пари или за жена никой няма да се поколебае да ти забие нож в гърба, дори и "приятели", които познаваш от 10 години... заеби, сам е добре, защото няма кой да ти скапва животеца.
колкото си по-голям егоист, толкова си по-щастлив. ако имаш нужда да даваш любов на някого вземи си куче, аз съм имал и беше най-верното същество на света! няма да те прецака както жена или "приятел"
айде весело и помисли над думите ми

jimei
07-12-2009, 17:32
Scouser- пич,утвърден...един от малкото във форума !


Да.


В повечето теми, които гледам просто ми идва да повърна от това което виждам. Основен признак на тъпа тема е когато потребителите се шегуват със случката или с автора. В тази тема няма този основен признак.

Това подсказва, че си сериозен и знаеш какво да правиш.

Аз лично мисля, че ти знаеше отговора преди да пуснеш темата... нали? И на мен ми се е случвало. Знаеш отговора, но не ти е достатъчен някак си.

Аз казвам: продължавай. Ти си свестен пичага, не си изпълнен с лигня като днешното поколение, а си различен, което пък е добре. На колко си години?

Даже Mr. Jingles не ти напсува темата. Даже и аз обикновено съм негативно настроен към повечето теми в тоя раздел. Рядко се намират хора които могат да пишат даже. Давай все така, намирай следващото момиче и живей живота. Късмет!

pussycat_dolls15
07-12-2009, 17:38
Стегни се малко бъди оптимист.И вярвай,че можеш да продължиш напред.Забрави всичко от миналото и започни нов живот.Вярвай в себе си.

Scouser
07-12-2009, 20:20
Благодаря на Jingles и Jimei. :)

Прав си, че знаех отговора, просто ми е трудно да повярвам отново в себе си и може би за това пуснах темата. Иначе съм на 18г. :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
07-12-2009, 22:22
Всяка болка минава...сигурна съм,че ти е тежко и те боли...няма как да е друго яче...хубаво е че си го признаваш,похвално е даже...Нещата винаги имат край-и хубавите ,и лошите-...предполагам,че като сте започнали връзката си,си знаел че все някога ще свърши...така както е свършила тя,ще отмине и болката : ) ...намери си причина да си щастлив...понякога и най-малките неща носят радост,огледай се в света около теб,преоткрий го :) ... Ще срешнеш още момичета,ще имаш още връзки,това е едва началото...радвай се,че си я имал до себе си и мисли за бъдещето-все пак хората а казали : "всяко зло за добро"...и успех! :)

balon4eee
07-12-2009, 22:32
ем и аз си го провялам ама по друг начин 8-) Моя начин на проваляне определено е по забавен весел и жизнерадостен , особено понякога , но пагубен .. но няма да ме разберете .. 8-)

Aicken
07-13-2009, 05:32
става ли дума за пари или за жена никой няма да се поколебае да ти забие нож в гърба, дори и "приятели", които познаваш от 10 години...

много правилно и жалко

hamacs563
07-13-2009, 10:16
Всяка болка минава...сигурна съм,че ти е тежко и те боли...няма как да е друго яче...хубаво е че си го признаваш,похвално е даже...Нещата винаги имат край-и хубавите ,и лошите-...предполагам,че като сте започнали връзката си,си знаел че все някога ще свърши...така както е свършила тя,ще отмине и болката : ) ...намери си причина да си щастлив...понякога и най-малките неща носят радост,огледай се в света около теб,преоткрий го :) ... Ще срешнеш още момичета,ще имаш още връзки,това е едва началото...радвай се,че си я имал до себе си и мисли за бъдещето-все пак хората а казали : "всяко зло за добро"...и успех! :)

Така е,напълно съм съглана а и както казах съм сигорна,че от теб ще стане футболист :-D Просто щом до сега си оцелял (сривайки на половината живота си) и след това ще можеш,но може би при теб времето е оказало въздействие :) И както пишеше по магоре в едно от мненията си голям пичага и съ сигорност има много или поне 7-8 момичета които искат да са с теб въпреки,че не е толкова лесно на практика :)

EarthShaker
07-13-2009, 10:37
Важното е на ТЕБ да ти запука... бъди ИНДИВИД

djojinka
07-13-2009, 20:59
На всеки може да се случи!Според мен има хора, на които им пука за теб!Вьпреки това ти трябва да си този който мисли за себе си...този, на когото му пука..!Когато се сьбудиш сутрин не си казвай, че няма за какво да живееш винаги има за какво да се живее!Ако още от сега се предадеш по натам какво.....Гледай на всичко с усмивка и бьди силно момче!Живота е един и ти трябва да си този, които ще направи всеки миг от него незабравим!

amorfati
07-14-2009, 23:55
И аз като другите ще ти кажа ,че със сигурност има хора,на които има пука за теб.Нещата ще се оправят,и ще ти мине.Гледай си живота,радвай се на всичко.Радвай се на изгрева,радвай се на хората,които обичаш,радвай се на това,което обичаш да правиш,радвай се че (надявам се) си здрав и живота е пред теб.И аз съм сигурна че някой ден,когато най-малко очакваш ще срещнеш още по-хубаво и умно момиче,което ще обичаш още повече , на кратко,ще срещнеш момичето ,което не си си и представял,пак няма да ти се вярва че е истина.Вярвай в себе си и всичко ще се нареди.Трябва да преминеш през много гадости от всякакво естество,за да стигнеш до щастието. Лесно е да се каже,но не се измъчвай,давай смело напред и със сигурност един ще намериш това,от което имаш нужда,и аз ти го пожелавам :wink: ;-)

MonSitY
07-15-2009, 08:43
сигурна съм че има доста хора на които им пука за теб.също така в момента си потънал в няква депресия която тотално те обърква.според мен за да се оправят нещата трябва да започнеш да излизаш както преди за да намериш другата,която определено ще е по добра от предната. Успех! ;)

haritov
07-15-2009, 08:50
аз също съм така но не се предавам не се отчайвам боря се докрай и печеля просто не мога да загубя това при мен е като проклятие

BeezyJey
11-04-2009, 19:24
Scouser- пич,утвърден...един от малкото във форума !


Да.


В повечето теми, които гледам просто ми идва да повърна от това което виждам. Основен признак на тъпа тема е когато потребителите се шегуват със случката или с автора. В тази тема няма този основен признак.

Това подсказва, че си сериозен и знаеш какво да правиш.

Аз лично мисля, че ти знаеше отговора преди да пуснеш темата... нали? И на мен ми се е случвало. Знаеш отговора, но не ти е достатъчен някак си.

Аз казвам: продължавай. Ти си свестен пичага, не си изпълнен с лигня като днешното поколение, а си различен, което пък е добре. На колко си години?

Даже Mr. Jingles не ти напсува темата. Даже и аз обикновено съм негативно настроен към повечето теми в тоя раздел. Рядко се намират хора които могат да пишат даже. Давай все така, намирай следващото момиче и живей живота. Късмет!

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 19:35
не си се провалил, ще срещнеш друга ... поне се надявам

иначе е лесно да се каже, а не мога да си представя на теб какво ти е :( :(

desitoyoy
11-04-2009, 19:35
Аз имах подобна ситуация...обичах момче, но един ден всичко свърши и тогава не виждах за какво да живея, нямаше смисъл на никой не му пукаше(поне така си мислех) след това разбрах, че има момче за което аз съм целия свят, което не може без мен и което ме цени и уважава много повече от предното. Когато осъзнах че има човек (хора) на който му пука започнах да излизам с приятели...абе страшен купон...по-добре е и от преди...спокойно трябва да рзбереш кой е човека за който света свършва с теб, а със сигурност има такъв човек и ти обещавам, че щом го намериш...всичко ще е много по-добре

ScarletBite
11-04-2009, 20:01
От върха има път само надолу 8)
Дишай, сладур.От любовта боли, но нали точно болката ни прави по-силни? :-)
Обичал я, ама тя го зарязала... не виждал смисъл да живее... дрън-дрън-шикалки!Не си първия, няма да бъдеш и последния, минал през това!
Проблемът идва в това, че самочувствието ти се е сринало.Ти вярваш, че си наудачник и съответно се превръщаш в такъв. :?
На много хора им пука за теб!На мен ми пука!Не знаеш колко гадно ми става, когато гледам как млади, проспериращи хора си съсипват живота със самосъжаление.
Затова си вдигай задника и си намери нова муза!

umri
11-04-2009, 20:12
Не оставяй нищо в теб и не крий емоциите си. Ако си много ядосан иди в някоя зала и бий в чувалите със цялата злоба, която имаш. Бягай повече и по-бързо по време на тренировки, викай ако трябва на силен глас, дори плачи. Няма нищо лошо в това. Излей цялата си мъка и емоция, а не я оставяй в себе си. Като ти остане свободно време излизай с момичета и си прави кефа. Футболист си и едва ли имаш проблеми с теглото и тялото.. за другото да не ти пука. Самочувствието на 6 и горе главата. Може да не се оправиш веднага, но щи мине. Не казвай никога, че си се провалил и не приемай провала за себе си, защото ако го приемеш се губи смисъла на съществуването ти. Приеми провала като стъпка от дългия и тежък път към нещо по-добро.

Разликата между посредствените и великите е,че посредствените след някой пореден провал се отказват и това е краят. Великите се провалят много повече от посредствените, но никога не се отказват и постоянството им ги води към величието.
Метафорично звучи, но като си го прекараш през призмата ще разбереш какво искам да кажа. И запомни, че ако толкова лесно се откажеш от всичко си слаб, а само силните побеждават. Никога не е късно да се върнеш в играта.

Zarity
11-04-2009, 21:10
Проваляш ти...и кой ти е виновен!Сам си втълпяваш,че си зле и ставаш такъв.
Я се вземи в ръце....
Не ти го казвам,щото се заяждам,казвам ти го да се стегнеш!
Давай,ти си мъж! :-D

jimei
11-04-2009, 21:15
Вижте кога е пусната темата.

stupiddog
11-04-2009, 21:52
Така е за жалост .

Scouser
12-14-2009, 19:07
Да, хора. Благодаря за последните няколко коментара, наистина са добри, но аз го преодолях. :)

ПП: умри, кефи ме твоето коментарче и специално последната част. Бива си те и си много, много прав. :)