PDA

View Full Version : За хората от Варна... :D



stefity
07-10-2009, 12:29
Аеее.... неска сутринта към 10.00 часа, чухте ли една супер писклива сирена след която последва един глас "ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ!" 8-) И още некви работи там говореше ама нищо не можах да разбера, чуваше се гадно... 8-) 8-) И после след 20 минути пак същата работа ама след "внимание" се чу някво "КРАЙ" 8-) И повече нищо не можах да разбера, щото и сънена бях... и аз супер много се шашнах! 8-) 8-) 8-) И точно по същото време някакъв самолет над блока минаваше и едно бучене падна и аз напрао изтрещях... :lol: :lol:

Та мисълта ми е, вие дочухте ли нещо бе.... или бая реален сън съм сънувала... 8-)

Disrespect
07-10-2009, 12:40
военноморски учения

machoka
07-10-2009, 12:40
Днес са се провели изпитания на нова градска система от сирени (58 броя общо в града) и са се чули различни сигнали - за химическа атака, за наводнени булеварди и т.н.

http://www.moreto.net/novini.php?n=51808

stefity
07-10-2009, 12:43
Аааа... Ясно. :) Ух... ама докато спиш, и да те събуди сирена, и някакъв глас казващ "внимание".... много си е страшничко... 8-)

jghgh
07-10-2009, 13:23
Аз бях много сънена и блъснах прозореца да се затвори. С алуминиева дограма съм, ама така бучеше, че се чуваше все така силно :shock:
И аз за момент се филмирах, ама запазих самообладание и си продължих съня. 8-) :booooomb:

Иначе нищо не й се разбираше на тая. Само "Внимание, внимание" разбрах аз от цялата работа.
Чувах и нещо от родя на "Текникъл сект", което много напомня на една банда Tactical Sekt 8-)


Шанс..

PiruBloodz
07-10-2009, 13:26
И аз само внимание, внимание, внимание разбрах :D
А кучето почна да бяга и да лае 8-)

EarthShaker
07-10-2009, 13:27
по новините казаха бе :D

afterforever
07-10-2009, 15:30
Аааа... Ясно. :) Ух... ама докато спиш, и да те събуди сирена, и някакъв глас казващ "внимание".... много си е страшничко... 8-)
Според мен идеята е точно да е страшничко и да те събуди :D :D

stefity
07-10-2009, 19:33
Аааа... Ясно. :) Ух... ама докато спиш, и да те събуди сирена, и някакъв глас казващ "внимание".... много си е страшничко... 8-)
Според мен идеята е точно да е страшничко и да те събуди :D :D

Хахаах.... ем май да... 8-) Ама наистина трябва да оправят малко звука ли какво, че половината й думи на тая жена не се разбираха... :? 8-)

WaNka
07-11-2009, 18:45
Аве хора това беши сигнала за въздушна атака,ь не за химическо нападение.Аз като я знам тая свирена защото преди време имаше някакво съзтезание между ечилищата и тея нища ги знам и като се сабудих у чух сирената,точна в този момен чух звук на самолет и си викам да не ни нападат,след това се показах на терасата нищо общо. :o :D 8-) :P

izrodee
07-12-2009, 11:24
тос пък :lol: