PDA

View Full Version : За косата



psihqsala
07-10-2009, 13:33
Здравейте, ще се радвам, ако някой отговори на въпросите ми, защото отскоро имам проблеми с косата си и ми е много неприятно. Първо, съм разочарована от фризьорката си и искам да я сменя, само че не знам при коя да отида. Можете ли да ме посъветвате за някоя добра от Варна ? За някое студио, поне да ме насочите ? Не знам, сменях ди даже по едно време, но от нито една не съм очарована. Ако знаете добро място във Варна ще съм ви благодарна, ако го споделите. Също така, от скоро косата ми няма никакъв живот, остава ''недоволна'' от всякакъв вид шампоани, явно прекалено лесно свиква с тях, също така и слънцето я е увредило, вероятно. Имам прекалено сухи краища, цъфнали са вече и мазни корени. Искам да се справя с този проблем. Иска ми се косата ми да изглежда жизнена и с гладък косъм. Работата е там, че ми е доста тънък косъма и лесно се наелектризира, само че е доста като количество. Има ли някой с подобна коса и как се грижи за нея ? Можете ли да ми препоръчате някоя добра козметика-шампоан, балсам ? Може би трябва да са професионални ? Или някой друг продукт за изброените проблеми и за жизненост, за заздравяване ? На 19 години съм и искам да изглеждам добре, а косата има доста голямо значение. Не съм се боядисвала никога, между другото. Това не й пречи да е изтощена и накъсана. :? Благодаря предварително на отзовалите се !

psihqsala
07-10-2009, 19:34
:?

vellvet
07-11-2009, 08:50
опитай с тривитаминол всички казват че освен да стимулира растежа прави косата здрава и гладка. вчера си направих маска с него за 1в път и косата ми беше мека като пухче :) пък и косата ти ще расте по бързо след експериментите със новите фризьорки ;)

ameli
07-11-2009, 14:40
красен стил до уч.васил априлов. аз поне там ходя -едната се казва женя, другата е с къса руса мъжка прическа и постригва най в дъното.аз от тях съм доволна, а другите...не съвсем. аз живея до славейков и около нас има 3-4 фр.салони-стефани,марияна и другите са безименни :D

за косата не мога да ти помогна :?

psihqsala
07-11-2009, 17:46
А с тривитаминола не се ли прави някаква маска ? Как се нанася ? И като питах, ми казаха да потърся във ветеринарна аптека. :shock: Така ли е ?