PDA

View Full Version : Момичето, което харесвам



ivobg1
07-10-2009, 13:50
.

Pupcho
07-10-2009, 13:53
гледай романтични филми, виж как се държат геройте там и прави точно обратното ;) успеха е гарантиран :)

NeZaPoznat
07-10-2009, 13:58
Аз не бих съжалявал за мацка регистрирана в 2 сайта за запознанства ... :?

А как да си намериш - ами тук със сигурност няма да стане това, което искаш - намери си подходяща среда, приятели.

Зубър ?! Какво значение има ... :? ако си готин ... кво ?!

Е да - аз съм момче и не мога да ти дам акъл ..

Айде момичета - пишетееееее !!

shell
07-10-2009, 14:14
Настроил си се много негативно към намирането на нова приятелка,което е много голяма грешка.Мисли положително,че ще си намериш готино момиче,което няма да ти се изсмее! ,а напротив ще е щастлива,че е твое момиче и ще сте щастливи заедно.Недей да се настроиваш,че ще има негатини слухове-просто промени в положителна насока своите очаквания и всичко ще се нареди постепенно добре за теб :) Не се отказвай.Ако не се постараеш сам няма как да си намериш гадже-трябва да излизаш ,да общуваш и така все ще срещнеш момиче,с което да си станете по-близки ,а от там и гаджета :)
:)

sladkalady
07-10-2009, 15:22
Настроил си се много негативно към намирането на нова приятелка,което е много голяма грешка.Мисли положително,че ще си намериш готино момиче,което няма да ти се изсмее! ,а напротив ще е щастлива,че е твое момиче и ще сте щастливи заедно.Недей да се настроиваш,че ще има негатини слухове-просто промени в положителна насока своите очаквания и всичко ще се нареди постепенно добре за теб :) Не се отказвай.Ако не се постараеш сам няма как да си намериш гадже-трябва да излизаш ,да общуваш и така все ще срещнеш момиче,с което да си станете по-близки ,а от там и гаджета :)
:)
+1

ivobg1
07-10-2009, 15:38
.

RaZzer
07-10-2009, 15:44
Само не прави едно... в никакъв случай не си променяй изцяло начина на живот само и само да си намериш приятелка... Просто си намери компания, с която да общуваш и да излизаш, бъди естествен и готиното момиче ще дойде само! :)

Ilikeliljon
07-10-2009, 16:42
Ако не се постараеш сам няма как да си намериш гадже-трябва да излизаш ,да общуваш и така все ще срещнеш момиче,с което да си станете по-близки ,а от там и гаджета :)
:)

А когато човек, няма дори и приятели просто няма на какво да разчита, освен да си чака дните пред компютъра и да ходи на училище, където целия клас са надути и си мислят само за това, кога най-скоро ще могат да се съберът, за да се напият... А пък и аз, като съм грозен и съм едно нищо...

Алооо малко повече самочувствие човеко :P :P Я се стегни, грозен според кое си грозен, да не би да има система за сравняване на външния вид, че да можеш да кажеш. Пък и има едно нещо дето му викат чар, то също много помагало. Поне така разказват :D :D А ти защо нямаш приятели. :)

SpOrTs_GiRl
07-10-2009, 17:10
Не го прочетох цялото. Но виж, престани да се надяваш .. Колкото и да казваш, че тези неща са минали, толкова добре знаеш, че сам се лъжеш. За да успееш да имаш успешна връзка с друго момиче, просто приеми , че няма да Я имаш. Осъзнай се, изгубил си 4 години от живота си само в надежди. Спри, защото няма да стигнеш доникъде така.

lipsvashh_mi
07-10-2009, 17:15
щом мнението ти за теб е толкова ниско-как очакваш някой друг да те хареса?!..не,честно-има една поговорка...за да те харесват другите -трябва първо сам да се харесваш и да се одобряваш ..да ти е комфортно в собствената кожа...
Момиче все някога ще намериш,стига да оставиш мивалите неща в миналото,защото определено си обсебен от онова момиче ,а това не е на добре...забра ви я ,преодолей я и си кажи,че така е било писано да стане...никога не знаеш какво ти предстой,с кой ще се запознаеш,зад кой ъгъл ще срещнеш любовта :)

Pupcho
07-10-2009, 18:38
щом мнението ти за теб е толкова ниско-как очакваш някой друг да те хареса?!..не,честно-има една поговорка...за да те харесват другите -трябва първо сам да се харесваш и да се одобряваш ..да ти е комфортно в собствената кожа...
Момиче все някога ще намериш,стига да оставиш мивалите неща в миналото,защото определено си обсебен от онова момиче ,а това не е на добре...забра ви я ,преодолей я и си кажи,че така е било писано да стане...никога не знаеш какво ти предстой,с кой ще се запознаеш,зад кой ъгъл ще срещнеш любовта :)
Амин ! Слушай момичето ! Няма да сбъркаш ..

Converse333
07-10-2009, 18:42
Както казаха другите-спри да си даваш надежди.То това си е изгубена кауза... Опитай се да намериш приятели в новия град,хубава компания.Точно когато най-малко очакваш,любовта ще почука на вратата ти. :) (wоw колко поетично само :D ) Айде успех! :)

NeverTheSame
07-10-2009, 19:14
Както казаха другите-спри да си даваш надежди.То това си е изгубена кауза... Опитай се да намериш приятели в новия град,хубава компания.Точно когато най-малко очакваш,любовта ще почука на вратата ти. :) (wоw колко поетично само :D ) Айде успех! :)

тъкмо това щях да кажа...
не си поставяй намирането на приятелка като фикс идея,защото тка ще измъчваш само себе си..остави се на съдбата и настина когато най-малко очакваш момичето ще се появи :)

youloveme
07-10-2009, 20:07
Стегни се мой ,момичетата разбират ,че си отчаян за това главата горе и само напред в новия град разбии ги :P

sladur4etyYy
07-10-2009, 21:50
как може да си прогубиш 4 години, при условие, че още на първата е станало ясно, че с тая няма да се получи?! :shock: според мен просто си се вкопчил в нея, защото имаш отчаяна нужда да мислиш за някого, да правиш планове, да имаш надежди.. сам казваш, че нямаш много познати и следователно няма и много момичета около теб и живота ти е бил скучен. тва момиче се е явило нещо като смисъл на дните ти, защото, нека не се лъжем, никой не може да живее единствено с мисълта за училището и оценките ;д но сега си в нов град, дава ти се шанс да започнеш на чисто. не го пропилявай. :) излез, заговори някого, запознай се с някого. просто ти трябва компания, с която да излизаш и да си прекарваш времето. иначе другото ще се нареди.

ivobg1
07-11-2009, 03:13
.

Sevgincho
07-11-2009, 05:42
4 години .. евалла бе ! :smt008

sladur4etyYy
07-11-2009, 13:04
...но сега си в нов град, дава ти се шанс да започнеш на чисто. не го пропилявай. :) излез, заговори някого, запознай се с някого. просто ти трябва компания, с която да излизаш и да си прекарваш времето. иначе другото ще се нареди.
След като се преместих, вече не съм толкова уверен както преди и най-лошото е, че не мога да съм такъв. Не ме бива в разговорите с хората. Не мога да правя нови приятелства. Няма къде да изляза, след като единствените хора, които познавам от този град са от класа ми, а както споменах вече, тях ги интересува само това, кога ще могат най-скоро да се напият или пък как най-ефективно да използват хората около тях. Едва ли е нужно да споменавам, че съм на 17 години и никога не съм целувал момиче. Но, нека да зарежем тази тема - ясно е, че нищо няма да се получи. :-s

ужааас 8-) много мразя отчаяни хора. кво си се затаковал, все едно.. :Д подозирам, че каквото и да ти кажем тука, няма да се промениш, понеже си имаш вътрешното убеждение, че нищо няма да се нареди. от теб си зависи, ти решаваш как искаш да живееш.

experiment_m
07-11-2009, 13:24
Това ти убеждение, че си грозен просто го забрави. Веднага ще ти кажа и защо - Имах двама съученици с които бяхме на центъра на града ни, за не помня и аз какво и единият от тях по мое мнение беше меко казано отвратителен. И не щеш ли две мадами и то ама страхотни почнаха да му викат името и да тичат към него. Всички на около се обърнаха да ни видят и да разберат какво стана. :shock: А ония мацуранки като хванаха да го разцелуват оня, та да ти не обяснявам повече... Мисля, че и сам ме разбра. Важно е собственото излъчване.
А мадами колкото искаш. Гаранция, че и твоята те чака някъде там. Само трябва да се огледаш.

NeZaPoznat
07-13-2009, 07:18
След като се преместих, вече не съм толкова уверен както преди и най-лошото е, че не мога да съм такъв. Не ме бива в разговорите с хората. Не мога да правя нови приятелства. Няма къде да изляза, след като единствените хора, които познавам от този град са от класа ми, а както споменах вече, тях ги интересува само това, кога ще могат най-скоро да се напият или пък как най-ефективно да използват хората около тях. Едва ли е нужно да споменавам, че съм на 17 години и никога не съм целувал момиче. Но, нека да зарежем тази тема - ясно е, че нищо няма да се получи. :-s

Ти вече се отказа дори преди да си започнал .... ами ... :?

Aicken
07-13-2009, 07:41
get a life.