PDA

View Full Version : Объркана работа :\



Children
07-10-2009, 13:58
Проблема ми е, че от досто време съм влюбена в едно момче. Писахме постоянно в скайп, а като нe си пишехме ми пращаше смс-и .. Също излизахме заедно. Дотук с хубавите неща .. Това момче сваля всяко момиче, което види, дори разбрах че e писал нещата, които писа на мен на още няколко момичета .. Но с мен си държи по-различно .. не ми пише само лигави неща като на другите .. споделя ми и можем да си говорим на всякакви теми .. Да продължа ли да се "боря" за него или да се опитам да го забравя .. въпреки, че съм опитвала няколко пъти ..

NeZaPoznat
07-10-2009, 14:00
Проблема ми е, че от досто време съм влюбена в едно момче. Писахме постоянно в скайп, а като нe си пишехме ми пращаше смс-и .. Също излизахме заедно. Дотук с хубавите неща .. Това момче сваля всяко момиче, което види, дори разбрах че e писал нещата, които писа на мен на още няколко момичета .. Но с мен си държи по-различно .. не ми пише само лигави неща като на другите .. споделя ми и можем да си говорим на всякакви теми .. Да продължа ли да се "боря" за него или да се опитам да го забравя .. въпреки, че съм опитвала няколко пъти ..

За какво да се бориш мацко ?! Да те опънат и да те резнат ?! :shock:

Я виж тук !!!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=261912

Опечена работа :D

CharismatiC
07-10-2009, 14:00
Не бе момиче. Зарежи го. :? Щом сваля всяка скоро ще му омръзнеш и ще страдаш :? Пък и от каде знаеш , че с теб се държи по-различно? :-o

kombarka
07-10-2009, 14:02
Даже и да успееш да го спечелиш каква ти е гаранцията, че ще ти е верен?!... :?

gorgeous
07-10-2009, 14:04
Може да прозвучи грубо, но само си въобразяваш, че си нещо различно за него (повярвай ми - била съм в абсолютно същата ситуация). Та моят съвет е да не си правиш никакви илюзии за него, дори да продължавате да си общувате...а, ако той предприеме нещо 'по-сериозно', по-добре не се занимавай, за да не страдаш като разбереш, че не си единствената ;]

gabsit000
07-10-2009, 14:09
той се държи еднакво със всички-ти си втълпила,че има някакво по-специално отношение към теб,защото го харесваш...така,че зарежи тоя и търси нещо,за което си заслужава. :)

shell
07-10-2009, 14:10
Според мен това момче изобщо не си заслужава,ямно още не е пораснало за сериозна връзка или просто си е женкар по душа.Опитай се да го забравиш-за твое добро е пък и има къде къде по-свестни момчета :)

djudjulinkaa
07-10-2009, 14:50
Може да се държи еднакво със всички .. да.. защото може би всички за него са еднакви.. опитай се да му докажеш, че си различна.. ако не успееш здраве да е :) Някой тъй като каже "Оо мо тоз/таз е голяма курва.." или "Абе този/тази не става.. не е сериозен/на" не е докато не попадне на човека, който иска.. тъй че не се отказвай лесно, но и не влагай много чувства, че после да не страдаш напразно! :)

Brutalkiller666
07-10-2009, 14:56
Всеки един коментар по-горе е абсолютно верен и мога да ти кажа да ги приемеш абсолютно всичките и такъв човек не ти трябва ако търсиш нещо сериозно а не просто забавление.

Children
07-10-2009, 15:54
Благодаря Ви .. найстина всичко, което казахте е вярно.

Children
07-10-2009, 16:06
Може да прозвучи грубо, но само си въобразяваш, че си нещо различно за него (повярвай ми - била съм в абсолютно същата ситуация). Та моят съвет е да не си правиш никакви илюзии за него, дори да продължавате да си общувате...а, ако той предприеме нещо 'по-сериозно', по-добре не се занимавай, за да не страдаш като разбереш, че не си единствената ;]

Ами така си мислех, защото други момичета на които е писал са ми казвали, чи ем пише 1-2 седмици и спира .. на мен ми пише година и нещо всеки ден .. whatever :) Благодаря =)

SpOrTs_GiRl
07-10-2009, 17:14
Твърдиш, че си се опитвала да го забравиш? Е, явно не си или поне не насеризоно, след като още се чудиш дали да се "бориш" .. И за какво, мога ли да попитам? Това, че на теб е споделял някои неща може би означава точно, че гледа на теб като на приятелка .. а не на нещо повече. Имаш инфо какво на коя е писал и си наясно с приказките му .. Я не се занимавай ..

mylove
07-10-2009, 18:17
типичния мъж.. ''Пробвам с всички пък която ми пусне'' ...... :D според мен се откажи и да стане нещо щом сега е така нищо няма да се промени и ще те нарани....личен опит :)

Kukumqvka
07-10-2009, 19:24
Намери си друг.

nas7yb0y69
07-10-2009, 20:45
Намери си друг.
;-) ;-) ;-)

vampirekiss
07-10-2009, 20:46
Бройкаджия.Режи го!

sladur4etyYy
07-10-2009, 21:37
едва ли момчето става за сериозна връзка. но пък аз бих пробвала, само за да видя докъде ще стигна и дали наистина ще ме приеме като нещо повече. ти, обаче, ако лесно се привързваш или пък вече си се привързала, най- добре се отдалечи от него малко по малко, защото както казах, едва ли би искал нещо сериозно. но пък.. де да знам... мен някак си все ме влече риска ии аз лично бих продължила, пък докъдето стигнем. и да съм наранена накрая, поне ще съм изживяла момента :D

Take_That
07-12-2009, 13:07
Най-добре да не се занимаваш с него. :) Когато покажеш непукизъм тогава мжое и да си промени мнението за теб, в смисъл, че ще си "поредната" :)

NeZaPoznat
07-13-2009, 07:15
Ами така си мислех, защото други момичета на които е писал са ми казвали, чи ем пише 1-2 седмици и спира .. на мен ми пише година и нещо всеки ден .. whatever :) Благодаря =)

Бих го приел за доказателство ако ти пишеше от манастир :P ама :P

shutthefuckup
07-14-2009, 07:53
о такива като него са ми ясни и аз съм така от доста време :booooomb: ама щом пиши некви неща и на др момичета значи няма смисъл да се занимаваш с него ...
женкари :smt013 :smt021
я си намери някой по свестен момчета много :P

sulley
07-14-2009, 15:04
Не си заслужава.Just let it go.. :)

Hilary_
07-14-2009, 15:21
Когато "завъртиш" главата на едно момче ... в твоя случай на едно "женкарче" ... той се променя .. само за теб!!! Така, че според мен си заслужава да се опиташ да стане твоето момче ... 8)

djojinka
07-14-2009, 15:38
Аз сьщо сьм в такава ситуация в момента!Има начин да разбереш дали ти за него си нещо различно!Не знам дали си говорила с него по вьпроса за многото момичета,но ако не си е най-добре да поговорите!Хубаво е че ти споделя!Аз сьм на мнение че един човек може да се промени стига да има стимул да го направи!Ако нещата не потрьгнат го остави сам и ще видиш колко барзо ще се варне при теб!При мен така стана и се надявам да сьм ти помогнала малко!