PDA

View Full Version : бели образувания по глажичката на пениса



shellracing
07-10-2009, 15:45
здравеите
от 3-4 дни забелязах че по ръба на главичката на пениса ми имам някакви бели образувания 2 са но не са пъпки а по скоро като петанца.
нито ме сърбят,нито ме болят,но са неприятни и тия дни щте ида на лекар но искам първо ако някои знае нещо да ми каже.
водя полов живот но винаги сам го правел с презерватив!

LetTheMusicTalks
07-10-2009, 15:58
Лекар но той сигурно шш ти каже да не ги чоплиш :(

shellracing
07-10-2009, 16:12
естествено че ни ги чопля,но ме интересуваше някои ако знае какви са тези неща и дали са опасни,също така и как се лекуват :(

georgi12
07-10-2009, 16:17
Нормално е на това място да има брадавички , които са като малки пъпчици .
Все пак отиди на лекар - нищо не коства.

LetTheMusicTalks
07-10-2009, 16:19
Нормално е на това място да има брадавички , които са като малки пъпчици .
Все пак отиди на лекар - нищо не коства.да може да е от сапуни нещо възпаление нз иди на лекар

shellracing
07-10-2009, 22:46
не изобщо не са от онези брадавички знам за какво говориш
но се притеснявам че ми се струва че расте а съм чак в понеделник на лекар

tonova
07-11-2009, 20:41
Еми вижте сега аз съм момиче и в момита и аз имам такива малки бели и сърбящти пъпчици, между срамните ми устни. Ходих на кожен лекар, който ми предписа "Дипрогента" -Крем. Мажа се с него и понякога се и мия със разтвор от смрадлика, преди седмица отново ми се поеви (имам ги от два месеца насам...), притеснена съм, защото не съм правила секс, и се притеснявам и от това да отида на басеин защото незнам от какво са се породили и дали не са заразни.... :-o :(

batkodoki
07-11-2009, 21:04
Еми вижте сега аз съм момиче и в момита и аз имам такива малки бели и сърбящти пъпчици, между срамните ми устни. Ходих на кожен лекар, който ми предписа "Дипрогента" -Крем. Мажа се с него и понякога се и мия със разтвор от смрадлика, преди седмица отново ми се поеви (имам ги от два месеца насам...), притеснена съм, защото не съм правила секс, и се притеснявам и от това да отида на басеин защото незнам от какво са се породили и дали не са заразни.... :-o :(

тоя "кожен лекар" да си върне Дипломата, която очевидно по допущение или чрез рушвет е взел!!!

сменяй:
превръзки, тампони, всякаква ИНТИМНА козметика, прах за пране и сродни, козметика за баня!

при девствено момиче (ако НАИСТИНА няма никакъв контакт с Пенис) - бетаметазона+гентамицина е възможно най-ЛОШ избор!

причината е ендогенна но трябва сама да намериш - нещо около теб което ползваш е.

tonova
07-11-2009, 21:45
Е, значи, че този проблем ще се оталожи......... незнам ако сменя лекарството с какво да бъде, тъй като аз вече втора опаковка използвам от същия крем.

batkodoki
07-11-2009, 22:29
Е, значи, че този проблем ще се оталожи......... незнам ако сменя лекарството с какво да бъде, тъй като аз вече втора опаковка използвам от същия крем.

ами ползвай си го сус здраве тогава като ти е дървена Главата.

внимавай само да не лъжеш Момче да си играе с твоята псевдо невинност...

в момената в който спреш бетаметазона - ще стане по-зле отколкото е изобщо можеш да си представиш...

той ще сведе локалният имунитет до "0" .....бе я да те поправя който и те е гледал...

...що ли се дразня на хаос...

tonova
07-12-2009, 14:52
Ами тогава с какво лекарство да го сменя, щом ще има усложнения? ... В момента неезнам и какво да правя... да го спра ли или не, или трябва с друго лекарство да го сменя, правя си и разтвор от смрадлика, но незнам кое би ми помогнало най- добре.....?

storex
07-18-2009, 00:37
Сега ще напиша нещо само за едното заяждане - мийте се по-често :)

tonova
07-18-2009, 10:24
Mejdu drugoto na men ve4e po4ti mi mina :grin: t1i kato hodih na drug dermatolog i tam mi izpisaha korenno razli4ni medikamenti.... ot koito s1m mn po-dobre, i naistina "Diprogentata" ve4e e za ko64eto s bokluka, za6toto naistina mi navredi mn pove4e ot kolkoto da mi pomogne :) i vse pak koito ima ne6to podobno da znae 4e tova sa g1bi4ki ot roda na "Gandida" ( te sa izvestni kato mle4nicata) , koito sa mn uporiti v iztrebvaneto im! :booooomb:

tonova
07-18-2009, 10:29
Mejdu drugoto na men ve4e po4ti mi mina :grin: t1i kato hodih na drug dermatolog i tam mi izpisaha korenno razli4ni medikamenti.... ot koito s1m mn po-dobre, i naistina "Diprogentata" ve4e e za ko64eto s bokluka, za6toto naistina mi navredi mn pove4e ot kolkoto da mi pomogne :) i vse pak koito ima ne6to podobno da znae 4e tova sa g1bi4ki ot roda na "Gandida" ( te sa izvestni kato mle4nicata) , koito sa mn uporiti v iztrebvaneto im! :booooomb: A i te, pone pri men ne sa porodeni ot lipsa na higienni navici, ami ot antibiotika, za6toto to4no kogato mi se poeveha bqh mnogo bolna i mi smeniha antibiotika s nqkolko drugi vida :o

batkodoki
07-19-2009, 00:45
Сега ще напиша нещо само за едното заяждане - мийте се по-често :)

а аз, пак за едното заяждане ще напиша - че такива лековато безотговорни студенти по Медицина без аналитичен усет и синтезно мислене и на ликвидация не ги пускам!

Момчето (shellracing) е с РРР най-вероятно.

Момичето ( tonova) е с Candida albicans, и се "лекува" с кортикостероиди от някоя маймуна сдобила се с диплома за Лекар (за несведущите това е все едно да гасите пожар с бензин по логиката, че щом водата е течност и бензина също - става)

къде е тук ролята на честото миеене - поне аз не разбрах, моето момче

tonova
07-20-2009, 09:07
еми... аз вече не се лекувам с кортикостероиди! Бих казала, че откакто пиша в тоя саит си отворих очите за този проблем, след като смених доктора, медикаментите се смениха също :-o вече пия хапчета: "Fluconazole"- 1 път седмично, и поставям песарии (свещички) "Gyno-Pevaryl", които вече свършиха, защото са по 3 в опаковка, мия се с генекологична течност и интимен гел "Lactacid"...... незнам докога ще подължат нещата...... надявам се поне това да ми помогне..... :)