PDA

View Full Version : Дай те съвет



momi4e_bez_du6a
07-10-2009, 19:21
Ще се постарая да обясня ситуацията по възможно най-краткия начин.Така значи една моя добра приятелка ходи с едно момче 10 месеца някъде ,след това се разделиха а между временно момчето започна да излиза в компания с друга добра моя приятелка ,която си падна по него но той няма нищо към нея :( :( .И най забавното е че аз и това момче започнахме се по често да се засичаме по кафета с общи познати ,почнахме да си пишем по skype и с 2 думи и аз хлътнах по момчето а и той не е много безразличен към мен... и малко тъпо но излиза че и 3-те си падаме по едно и също момче .. и та въпроса ми е да се пусна ли по течението както се казва и да видя какво ще излезе или да спра да общувам с момчето.а и също трябва да спомена че той края на лятото отива да учи в друг град та как мислите струва ли си да рискувам да нараня моите приятелки като се занимавам с него :(:S :( ;(

slim__shadygirl
07-10-2009, 19:26
Няма смисъл да си разваляте приятелството заради момче.Ако сте истински приятелки наистина няма смисъл.

Kukumqvka
07-10-2009, 19:27
Не се занимавай с него.. Гадно е да загубиш приятелка заради момче. :? Личен опит :?

NeverTheSame
07-10-2009, 19:29
не си преебавай приятелството с другите две момичета,заради някфа нетрайна връзка...
той си отива в русе и просто не си заслужа разбираш ли.
наистина имаш шанс да изживееш един хубав месец,но на каква цена :)

sladkalady
07-10-2009, 19:36
Не си разваляй приятелството заради едно момче...Не си струва.

experiment_m
07-10-2009, 19:49
В края на лятото хем без гадже, хем без две приятелки - кофти алтернатива! :(

elsy
07-10-2009, 19:58
Вече ти казаха... недей да си губиш приятелките, заради него :)

youloveme
07-10-2009, 20:04
Ами аз бих мислил по този начин ,ако тръгна с него ще си разваля най вероятно приятелството.А после той като си замине то(приятелството) ще ти трябва !

anSsito
07-10-2009, 20:31
Заради някаква кратка афера не си струва да загубиш 2 твои приятелки

Brutalkiller666
07-10-2009, 20:35
Ми аз лично невиждам защо трябва да си губи приятелките...нито едната нито другата са с него така че немогат да и се сърдат за това..това е се едно некое друго от момичетата да се фане с него и веднага другите две да спрат контакт с нея..аз пък мисла че трябва да си изкараш едно хубаво лято с момчето

vampirekiss
07-10-2009, 20:42
Няма смисъл да си разваляте приятелството заради момче.Ако сте истински приятелки наистина няма смисъл.

Така си е.

Brutalkiller666
07-10-2009, 20:47
Добре продължавам да не разбирам..никое от другите две момичета не са с него..нямат абсолютно никакво право да и се сърдат ако тя се забие с него..а ако го направат..значи не уважават чувстата й..което значи че й толкова са приятелки...

momi4e_bez_du6a
07-10-2009, 21:00
еми проблема е това че приятелката която не е ходила с него си го харесва супер много и постиянно се сдухва заради него... само като той се занимава с някои даже и приятелки тя се сдухва и почва да се сърди...

Lady_AMG
07-10-2009, 21:00
Моите приятелки биха ме разбрали, ако тръгна с момче, което те несподелено харесват. Все пак животът е кратък да го съобразяваш с останалите. Но в никакъв случай не постъпвай като кучка. Говори с всяка една от тях, обясни им че го харесваш и че и той те харесва и питай дали биха имали нещо против. Ако са ти истински приятелки не биха имали нищо против!

Brutalkiller666
07-10-2009, 21:02
Моите приятелки биха ме разбрали, ако тръгна с момче, което те несподелено харесват. Все пак животът е кратък да го съобразяваш с останалите. Но в никакъв случай не постъпвай като кучка. Говори с всяка една от тях, обясни им че го харесваш и че и той те харесва и питай дали биха имали нещо против. Ако са ти истински приятелки не биха имали нищо против!

Ето това е перфектния съвет!!Евала ти права..точно и така трябва да постъпиш!!

Take_That
07-12-2009, 13:08
Няма смисъл да си разваляте приятелството заради момче.Ако сте истински приятелки наистина няма смисъл.

+++++

djuki
07-12-2009, 13:50
о щом е толкова завъртяно момчета колкото щеш а него след 2 месеца няма да го има заслужава ли си и приятелкие ти да ги няма . Който и каквото и да казва че неговите приятели ще простят не е така това не се забравя , по добре си стой мирно :)

dar4incety
07-12-2009, 15:08
Няма за какво да си губиш приятелките дори и да тръгнеш с момчето!Той не е с нито едната,но ако харесва теб и ти го харесваш,не е лошо да се пробвате!А ако приятелките ти те зарежат заради него,значи не са ти приятелки!!!

djudjulinkaa
07-12-2009, 15:16
Щом ще заминава не се занимавай.. дори и да се получи нещо и да няма сърдити като не е до теб ще ти е кофти.. така че по-добре спри от сега :)

Hilary_
07-12-2009, 15:23
Зависи колко скъпи са ти приятелките ... ако държиш на тях недей да правиш нищо ... :?

jimei
07-12-2009, 17:37
Ще се постарая да обясня ситуацията по възможно най-краткия начин.Така значи една моя добра приятелка ходи с едно момче 10 месеца някъде ,след това се разделиха а между временно момчето започна да излиза в компания с друга добра моя приятелка ,която си падна по него но той няма нищо към нея :( :( .И най забавното е че аз и това момче започнахме се по често да се засичаме по кафета с общи познати ,почнахме да си пишем по skype и с 2 думи и аз хлътнах по момчето а и той не е много безразличен към мен... и малко тъпо но излиза че и 3-те си падаме по едно и също момче .. и та въпроса ми е да се пусна ли по течението както се казва и да видя какво ще излезе или да спра да общувам с момчето.а и също трябва да спомена че той края на лятото отива да учи в друг град та как мислите струва ли си да рискувам да нараня моите приятелки като се занимавам с него :(:S :( ;(

Ти как мислиш обаче?

Според мен:

Запази приятелството. Не си струва.

totik
07-12-2009, 17:55
Хаха приятелство м/у момичета-друг път.

alex4ii
07-12-2009, 18:37
Поговори първо с приятелките си ;) може би пък да нямат нищо против да се виждаш с това момче, ако пък ли имат значи не са ти приятелки или са много егоистични.

bloodylips
07-12-2009, 19:16
Няма смисъл да си разваляте приятелството заради момче.Ако сте истински приятелки наистина няма смисъл.

Dideto0o0
07-13-2009, 18:24
Най-добре си кажете една на друга за момчето и се разберете никоя да не се занимава с него....според мен това е най-доброто решение за вас трите след като той след месец-два отива да учи в друг град и няма смисъл само да си разваляте приятелството :P

Lysit0
07-13-2009, 18:26
Няма смисъл да си разваляте приятелството заради момче.Ако сте истински приятелки наистина няма смисъл.
Нямам какво да добавя.