PDA

View Full Version : Училища в Перник



eli7yyy
07-10-2009, 19:24
Здравейте! Понеже тази година ще съм 7 клас, та искам да попитам кои гимназии бихте ми препоръчали в Перник? Благодаря предварително! :)

eli7yyy
07-15-2009, 07:38
Айде де, никой ли не е от Перник? 8-)

Lysit0
07-15-2009, 07:47
3ависи каква спецялност те интересува...
http://biznes.n-bg.com/detail.php?d=11833&lang=1

eli7yyy
07-15-2009, 07:53
Ем аз съм се насочила към ПГИ със специалността "Банково дело" и питам дали това училище е хубаво, или да се насочвам към ПМГ или ГПЧЕ "Симеон Радев"...

ghetto_superstar
07-15-2009, 08:58
Аз съм учила в соу св.климент охридски :D

Nafarforii
07-15-2009, 11:06
Ем аз съм се насочила към ПГИ със специалността "Банково дело" и питам дали това училище е хубаво, или да се насочвам към ПМГ или ГПЧЕ "Симеон Радев"...И аз съм в ПГИ със същата специалност,ама не бих ти го препоръчал.По-добре избери ПМГ,пък ако имаш време и желание да учиш здравата може и в езиковата...твой избор.

eli7yyy
07-15-2009, 14:12
Ем аз съм се насочила към ПГИ със специалността "Банково дело" и питам дали това училище е хубаво, или да се насочвам към ПМГ или ГПЧЕ "Симеон Радев"...И аз съм в ПГИ със същата специалност,ама не бих ти го препоръчал.По-добре избери ПМГ,пък ако имаш време и желание да учиш здравата може и в езиковата...твой избор.

А иначе как е училището (ПГИ)? Добра ли е материалната база, има ли много лигли, кифли, фешъни и т.н :D Или накратко ако може да ми разкажеш малко повече за ПГИ. (ако може 8-) )

gab4eto_gr
07-15-2009, 19:50
Аз лично бих ти препоръчала не Перник, а София.. ако искаш да учиш сериозно, разбира се..
Иначе в Перник най-добре е ПМГ, а ПГИ също казват, че не е лошо училище!
Все пак както ти си прецениш!

Nafarforii
07-18-2009, 06:35
Ем аз съм се насочила към ПГИ със специалността "Банково дело" и питам дали това училище е хубаво, или да се насочвам към ПМГ или ГПЧЕ "Симеон Радев"...И аз съм в ПГИ със същата специалност,ама не бих ти го препоръчал.По-добре избери ПМГ,пък ако имаш време и желание да учиш здравата може и в езиковата...твой избор.

А иначе как е училището (ПГИ)? Добра ли е материалната база, има ли много лигли, кифли, фешъни и т.н :D Или накратко ако може да ми разкажеш малко повече за ПГИ. (ако може 8-) )Абе като материална база хич не е зле.Всичко е ново(чинове,дъски и т.н) само където нямаме физкултурен салон :( В някои стаи даже и телевизори има 8) 8-) А за хората...зависи в какъв клас попаднеш,ама обикновено тука идват все готини хора в смисъл няма много гъзари,пък и няма много тъпи зубъри :)

07-29-2009, 11:45
Абе вие имате ли акъл ако искате да стане нещо от вас най-доброто училище във Перник е ПГИ какво ви ПМГ и Симеон Радев защо не питате някой на матурите кое училище беше с най-добър резултат (ПГИ) а сега след последното трето класиране само във Икономиката няма сводобни места от 4 или 5 паралелки ! :::