PDA

View Full Version : Чудех се...



KimBerLy1912
07-10-2009, 20:57
Сега,тия дни не съм добре.. (по-точно казано тия години)...
Днеска гледах репортаж по БТВ,според който всеки петъ българин има слаби до средни психични отклонения... И аз съм в тоя списък,убедена съм.. 8)
Сега,в момента гледам/слушам Шоуто на Слави,и чувам че в някъв щат на Америка приели нов закон-мъжете имат право да бият жените,но само веднъж месечно... Е това ме шокира и разсмя едновременно..
Продължавам по протежението на мисълта си.. Хрумна ми,тъй като 100 на 100 не съм добре,пък и обичам забавните неща... Вие да се потрудите малко и да се смеем...
Мързи ме да търся дали има друга такава тема,смятам че раздела е подходящ,и все пак ако тематиката,основната идея(към които приближавам),или просто аз не се харесвам на модераторите,нека да я изтрият : ))
Та идеята ми е всеки,който е чувал такива абсурдни закони-нека постне да се посмеем заедно.. Някъде бях чела разни относно секса,отношенията между жените,животните... И прочее..
Ако не ме замързи много днес или утре аз също ще постна (ако дотогава все още я има темата ) : ))
Съзнавам,че с тая тема отсякъде си рискувам да си отнеса някоя и друга псувня,мъмрене и т.н.т. :D
Просто наистина ми се слушат/четат такива глупости.. Но пък според мен темата не е толкова тъпа и безсмислена,че да е в Кофата..
Та затва тука...
Е,чакам ви .. : )))

machoka
07-10-2009, 21:00
Мързи ме да търся дали има друга такава тема,

ти и да търсиш, нищо няма да намериш щото завчера раних смъртно търсачката. Искаше да пуска някви петиции срещу мен.

Иначе имаше една изчерпателна тема наскоро с такива абсурдни закони, ама 'ходи я намери'.

KimBerLy1912
07-10-2009, 21:07
Мързи ме да търся дали има друга такава тема,

ти и да търсиш, нищо няма да намериш щото завчера раних смъртно търсачката. Искаше да пуска някви петиции срещу мен.

Иначе имаше една изчерпателна тема наскоро с такива абсурдни закони, ама 'ходи я намери'.
Тъй като не съм от най-работливите,все може да чакам някой да я намери и да я постне като линк в тая...
Ей така,за назидание :D
Много си лош с търсачката значи... 8)

tuzaro
07-10-2009, 22:22
жълтите трябва всеки ден да ви бият, не всяка седмица.

KimBerLy1912
07-10-2009, 22:33
жълтите трябва всеки ден да ви бият, не всяка седмица.
Излишен спам,душко... Темата Ботев-Локо ше има да си я разтъкаваме цял живот 8)
И все пак всички знаят кой е най-добрия... 8)
ПП:АЗз още чакам някой да постне нещо за абсурдните закони... :o

InnchetO
07-10-2009, 22:35
отношенията между жените,животните...

Само на мен ли това ми прозвуча малкоо.. незнам как да го кажа.. странно? примерно.. :Д



Иначе аз сигурно няколко пъти съм се паднала 5тия човек.. :lol:

KimBerLy1912
07-10-2009, 23:08
отношенията между жените,животните...

Само на мен ли това ми прозвуча малкоо.. незнам как да го кажа.. странно? примерно.. :Д



Иначе аз сигурно няколко пъти съм се паднала 5тия човек.. :lol:
Имах предвид отношенията между жените,отношенията между животните...
А не между жените и животните :D :D :D Верно съм безсмислена...
И все още никой по темата :D :D