PDA

View Full Version : Как да постигна такава коса?



shell
07-10-2009, 20:40
Здравейте,мацки :-) Нуждая се от вашия съвет.
Имам хубава дълга коса :) Плозвам редовно маски (сега е една от ейвън),ползвам хининова вода.Обаче нещо не изглежда по начина,по който ми се иска :( Станала е някаква суха в краищата,по-суха от нормалното за мен.Не я боядисвам,не ползвам преси или стилизиращи продукти,сешоар също.Как бих могла да накарам косата ми да изглежда така:
http://www.youtube.com/watch?v=s3V1SIGv0F4
http://www.youtube.com/watch?v=MuMA5JPR8R8&feature=fvw
да е така блестяща и пълна с живот!
Благодаря ви предварително :) :-)

Brunetkaa
07-10-2009, 20:44
Че е блестяща блестяща е, но според мен никога момичета с коси до гъза не са били изпълнени с живот...а изпълнени с лош вкус, но това не е отговор

Всъщност..адекватен отговор освен недей да си третираш косата много с шампоани маски и др...не се сещам

billytalent
07-10-2009, 20:49
И аз много искам моята да изглежда така,мажи краищата с кокосово масло
наистина помага

Nadelina
07-10-2009, 21:00
Пострижи я в краищата.

myHeartIsOnlyForYou
07-10-2009, 21:16
^+
Аз постигах подобен ефект по-странен начин,но вече не го правя...Значи след като се изкъпех(ползвах шампоан и маска)изчаквах косата ми да да изсухне.След това и слагах много,ама много кристали за коса..Толкова много,че изглеждаше все едно има олио.След това се изправях на 210 градуса(преса) и ставаше перфектно!Много много мека коса,ужасно лесна за разресване(дори нямаше нужда да се реша,косата просто не се заплита)бляскава и ухаеща на живот..И въпреки уж предпазващото действие на кристалите,косата ми се изтощава и затова вече не се правя така...Ако сложиш само кристали в краищата(и по дължина,но далеч от корените) ще стане по-жизнена и няма да изглежда суха..но трябва да ги сложиш на влажна коса,за да няма ефект "олио".. :grin:

shell
07-11-2009, 18:31
И аз много искам моята да изглежда така,мажи краищата с кокосово масло
наистина помага
от къде мога да си го набавя и колко струва?

billytalent
07-11-2009, 18:34
От аптеките кокосово масло на Икаров аз си го взех за 2.50

p3rf3c7
07-11-2009, 19:02
От аптеките кокосово масло на Икаров аз си го взех за 2.50
а вместо кокосово масло може ли бадемово?

billytalent
07-11-2009, 19:08
Използвам ги и двете,но кокосовото предава блясък и понякога преди пресата си мажа с него връхчетата и намям проблем с цъфтежа или да са ми сухи

shell
07-12-2009, 18:04
Използвам ги и двете,но кокосовото предава блясък и понякога преди пресата си мажа с него връхчетата и намям проблем с цъфтежа или да са ми сухи
много ти благодаря за този съвет :-) От няколко седмици забелязах,че краищата са ми станали много сухи и дано с кокосовото масло да се справя с това :)

soif
07-12-2009, 18:13
И аз много искам моята да изглежда така,мажи краищата с кокосово масло
наистина помага

+1

vivteen
07-12-2009, 18:21
В коментарите я питат как и тя казва,че ползва продукти на Pantene.Използва и продуктите на Sunsilk и Garnier Fructis :)

Neopitom3na
07-12-2009, 21:24
слагай и перли за коса.... помагат, косата става мнооого гладка

Ros
07-13-2009, 06:47
Какви са тези перли за коса? Кажете нещо повече за тях :oops: :)

Ag
07-13-2009, 06:50
Че е блестяща блестяща е, но според мен никога момичета с коси до гъза не са били изпълнени с живот...а изпълнени с лош вкус, но това не е отговор

Всъщност..адекватен отговор освен недей да си третираш косата много с шампоани маски и др...не се сещам
Мога да дам точен пример с потребителка от форума (Pedigree) с невероятно дълга коса , която е винаги бляскава. :)

Snuffles
07-13-2009, 07:51
Че е блестяща блестяща е, но според мен никога момичета с коси до гъза не са били изпълнени с живот...а изпълнени с лош вкус, но това не е отговор

Всъщност..адекватен отговор освен недей да си третираш косата много с шампоани маски и др...не се сещам
Мога да дам точен пример с потребителка от форума (Pedigree) с невероятно дълга коса , която е винаги бляскава. :)
Дааааа, влюююююбена съм в косатааааа й. :D егати яката

Ag
07-13-2009, 08:40
Че е блестяща блестяща е, но според мен никога момичета с коси до гъза не са били изпълнени с живот...а изпълнени с лош вкус, но това не е отговор

Всъщност..адекватен отговор освен недей да си третираш косата много с шампоани маски и др...не се сещам
Мога да дам точен пример с потребителка от форума (Pedigree) с невероятно дълга коса , която е винаги бляскава. :)
Дааааа, влюююююбена съм в косатааааа й. :D егати яката
;-) ;-)

HotChickMaggie
07-13-2009, 08:55
То си е до това каква ти е косата по принцип.Разбира се трябва да я поддържаш... По принцип на мене всички ми се възхищават на косата :D (не че е нещо особено поне според мен).Дълга ми е до кръста и си има блясък,гъста ми е (даже прекалено гъста) и се учудвам как след това,на което я подлагам още е такава.Боядисвала съм се около 15 пъти, първо бях руса,сега съм черна.Не минава ден без да си я правя с пресата и тн.Не полагам някакви особени грижи,а такива каквито всички полагат.Естествено слагам маски и такива глупости... Но наистина мисля,че трудно може да постигнеш това,което искаш ако не ти е такава косата по принцип.