PDA

View Full Version : не6тастието на едно мом4е



Smite
07-10-2009, 21:14
все о6те сум детсвен но пък сум на 14 (и сум стра6но загорял :oops: :oops: :D ) миналия вторник им се отдаде вузможност моита да ми пусне но така стана 4е и двамата нямахме кондоми :-D :-D :( :( :( :( :( как е вузможно това ? като даже си спомням 4е имах 2 ...

youloveme
07-10-2009, 21:16
Не се отчайвай нямал си късмет тогава.Успех за напред

elsy
07-10-2009, 21:16
Другия път си купи 20 и наслагай у секи джоб :lol:

Smite
07-10-2009, 21:18
Не се отчайвай нямал си късмет тогава.Успех за напред



4есно да ти кажа сум голям не6тастник правили са ми сякакви простотии но не и секс....... (свирки ,4икии)
но все о6те няма секс
сега е времето на няк0я от варна да каже ела мом4е аз 6ти пусна и 6та опбразовам кат за първи път ^^ :D :D :D :lol: :lol: :P :P

youloveme
07-10-2009, 21:21
Охо то всеки си мечтае за такава кака :lol: :-P

Ilikeliljon
07-10-2009, 21:21
все о6те сум детсвен но пък сум на 14 (и сум стра6но загорял :oops: :oops: :D ) миналия вторник им се отдаде вузможност моита да ми пусне но така стана 4е и двамата нямахме кондоми :-D :-D :( :( :( :( :( как е вузможно това ? като даже си спомням 4е имах 2 ...

Абе ти яко си се вкарал във филма. Нямал си презервативи, пък си бил сигурен, че си имал два. Батя ти сега ще ти даде един съвет, запомни го :D :D :D По-добре да имаш и да не ти потрябва, отколкото да нямаш да ти потрябва. 8) 8)

Xrisenceto
07-10-2009, 21:22
на 14 години загорял бил... #-o пф кво ли се учудвам и аз :-|

Smite
07-10-2009, 21:22
все о6те сум детсвен но пък сум на 14 (и сум стра6но загорял :oops: :oops: :D ) миналия вторник им се отдаде вузможност моита да ми пусне но така стана 4е и двамата нямахме кондоми :-D :-D :( :( :( :( :( как е вузможно това ? като даже си спомням 4е имах 2 ...

Абе ти яко си се вкарал във филма. Нямал си презервативи, пък си бил сигурен, че си имал два. Батя ти сега ще ти даде един съвет, запомни го :D :D :D По-добре да имаш и да не ти потрябва, отколкото да нямаш да ти потрябва. 8) 8)

така и не ги намерих :-x :-x :-x назад сум с 1/2 лв :-o :-o

Ilikeliljon
07-10-2009, 22:51
Ама тя какво е щяла да ти пусне? Метъл? Чалга? Рап?
На плаж ли си ходил, че си изгорял?
Кой ти е продал презервативи на теб, пикльо?

Btw пише се деВствен!
ДЕВСТВЕН!!!
Ясно!?

На такива като теб трябва да им забранят да правят секс!

Хахаха много лош :razz: :razz: :razz: Направо днеска мели :D :D

malkotoo
07-10-2009, 23:42
ох милинкия :shock:

t0d1t0
07-10-2009, 23:55
бе тъпчи дрехите с презервативи , че да има , а и ръгай бе като си имал възможност... Смотан! Кога ще ти се отдаде друга възможност?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ufff
07-10-2009, 23:58
няма такива малоумни теми... :-x

Rofl4e
07-11-2009, 00:31
още си на 14.. 8)

LetTheMusicTalks
07-11-2009, 00:40
ee гъзар да беше го направил бе щеше да бъдеш млад татко ай шш ти са :lol:

Aicken
07-11-2009, 06:23
Другия път си купи 20 и наслагай у секи джоб :lol:


те така е! 8)

marito
07-11-2009, 06:57
oxo ima kytiii ot oni deto gi razdavat stani ba6ta te vatre sa 700 i sa bezplatni xodi ve4e s takiva 6et ima6 vinagi daje i 6et si yslojliv :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kindergarden
07-11-2009, 07:05
Ама тя какво е щяла да ти пусне? Метъл? Чалга? Рап?
На плаж ли си ходил, че си изгорял?
Кой ти е продал презервативи на теб, пикльо?

Btw пише се деВствен!
ДЕВСТВЕН!!!
Ясно!?

На такива като теб трябва да им забранят да правят секс!Велико!

FromAutumToAshes
07-11-2009, 07:15
Ама тя какво е щяла да ти пусне? Метъл? Чалга? Рап?
На плаж ли си ходил, че си изгорял?
Кой ти е продал презервативи на теб, пикльо?

Btw пише се деВствен!
ДЕВСТВЕН!!!
Ясно!?

На такива като теб трябва да им забранят да правят секс!


Напълно съгласен ;]

Хахаха бил на 14 и много му се правило секс.. абе дете я бутай камиончетата пред блока там и не се занимавай с глупости, че и да занимаваш хората по форумите с глупостите си.
Айде умната и със здраве :)

Muddled
07-11-2009, 07:28
готкия ... :D др път си вземи повече :-D

WestCoast
07-11-2009, 07:50
Ама тя какво е щяла да ти пусне? Метъл? Чалга? Рап?
На плаж ли си ходил, че си изгорял?
Кой ти е продал презервативи на теб, пикльо?

Btw пише се деВствен!
ДЕВСТВЕН!!!
Ясно!?

На такива като теб трябва да им забранят да правят секс!

бе ей мършо/гей я мълчи там секи си избира кога да се ебе!!!!

gilotinator
07-11-2009, 12:29
:D Аз съм на 16 ама още не съм правил сефтето,не щото не съм имал възможности,просто не ми е чак толкоз спешно :D

pinki
07-11-2009, 20:59
Другия път си купи 20 и наслагай у секи джоб :lol:
хах недей и на такова нещо съм била свидетелка...

gilotinator
07-11-2009, 21:07
Аве,вижте сега.Хубаво пича загорял,ама не е хубаво ся по форумите да се споделя това,а пък и видях доста остри коментари към автора на темата.Хора,осъзнайте се малко.Няма смисъл да псуваш някой,който не познаваш,нали така.Аре поздрави на всички 8)

one
07-11-2009, 21:09
Епаа, язе съм на 9 години и съм загорела.Ако искаш ела..:o

Като бях на 14, още се събирахме по пейките пред входа и се радвахме на някаква близалка или дъвка. :-o

Smite
07-11-2009, 21:17
МНОГО прост,за автора става въпрос....

дано да ти стане повече от 15 санта пишката....


яко прос обаче ;/

сажалявам пич вече е повече от 15 (сега ще си помислите че се гордея и още наредби)
не ми пречат чесно казано благодаря на тия дето разбраха какво имам в предвит

FunnkyCrew
07-11-2009, 21:57
ми така е кат не знаеш за секса най-вайното но кусмет за напред и не заправяй контрацептивите :D :P

Jus7DreamBoy
07-11-2009, 22:07
Аве кво му скачате на момчето като лопоши в ерекция ... оспокойте са ... то се е въздържало да не ебне щото е нямал кондом пък вие му се карата пфф... зле .. место да го потупате по рамото че се въздържал вие.... кфо по добре да беще я ебал и ся да е татко ли ?!? :-x 3 дена ме нямаше и сте изкокоригали ТОТАЛНО ... :-x

Smite
07-11-2009, 22:09
хах мерси поне ти разбра за какво говоря ... :oops: :oops:

SweetDead
07-11-2009, 23:20
Викни мацето пак и и кажи, че имаш изненада за нея и айде :D

brokli
07-11-2009, 23:24
Ама тя какво е щяла да ти пусне? Метъл? Чалга? Рап?
На плаж ли си ходил, че си изгорял?
Кой ти е продал презервативи на теб, пикльо?

Btw пише се деВствен!
ДЕВСТВЕН!!!
Ясно!?

На такива като теб трябва да им забранят да правят секс!
НАЙ-ТОЧНО КАЗАНО ЕВАЛЯ :) :grin: :D

swords1010
07-12-2009, 00:17
А ти за къде бързаш?

Smite
07-12-2009, 00:46
А ти за къде бързаш?

не бързам така се случи :grin: :grin:

migancy
07-12-2009, 01:35
на 100 % съм сигурен, че никоя е нямало да ти пусне .. :) така ли е ..

IRule
07-12-2009, 09:15
Не губи КУРаж, участвай в следващия тираж :D

plmn
07-12-2009, 09:17
все о6те сум детсвен но пък сум на 14 (и сум стра6но загорял :oops: :oops: :D ) миналия вторник им се отдаде вузможност моита да ми пусне но така стана 4е и двамата нямахме кондоми :-D :-D :( :( :( :( :( как е вузможно това ? като даже си спомням 4е имах 2 ...

усвен че си детсвен си и страшну ниграмотен :(

LiSicHkAa
07-12-2009, 09:20
Ама тя какво е щяла да ти пусне? Метъл? Чалга? Рап?
На плаж ли си ходил, че си изгорял?
Кой ти е продал презервативи на теб, пикльо?

Btw пише се деВствен!
ДЕВСТВЕН!!!
Ясно!?

На такива като теб трябва да им забранят да правят секс!


Напълно съгласен ;]

Хахаха бил на 14 и много му се правило секс.. абе дете я бутай камиончетата пред блока там и не се занимавай с глупости, че и да занимаваш хората по форумите с глупостите си.
Айде умната и със здраве :)
+100 :?

Smite
07-12-2009, 09:41
на 100 % съм сигурен, че никоя е нямало да ти пусне .. :) така ли е ..

хах и защо мислиш така ? понеже съм на 14 ли ??? :lol: :lol: :lol:

migancy
07-12-2009, 12:09
на 100 % съм сигурен, че никоя е нямало да ти пусне .. :) така ли е ..

хах и защо мислиш така ? понеже съм на 14 ли ??? :lol: :lol: :lol:
Не, какво като си на 14 .. просто си толкова тъп, че ще се скъса презерватива, защото ще се отегчи от теб и ще имаш деца.. а като те гледам теб.. държавата ще трябва да те глобява, че си толкова неграмотен и грозен..

Smite
07-12-2009, 12:10
на 100 % съм сигурен, че никоя е нямало да ти пусне .. :) така ли е ..

хах и защо мислиш така ? понеже съм на 14 ли ??? :lol: :lol: :lol:
Не, какво като си на 14 .. просто си толкова тъп, че ще се скъса презервативи, защото ще се отегчи от теб и ще имаш деца.. а като те гледам теб.. държавата ще трябва да те глобява, че си толкова неграмотен и грозен..


:-) :-) :-) :-) яко ли съм грозен ^^ :lol: :lol: :lol:

Bellatrix
07-12-2009, 13:24
все о6те сум детсвен но пък сум на 14 (и сум стра6но загорял :oops: :oops: :D ) миналия вторник им се отдаде вузможност моита да ми пусне но така стана 4е и двамата нямахме кондоми :-D :-D :( :( :( :( :( как е вузможно това ? като даже си спомням 4е имах 2 ...
Ми...кофти...
Егаси, честно, какво очакваше да ти се отговори?
"Аз ти ги зех за да те пр**ба и да останеш девствен, МУАХАХАХАХА " :P

LedenooMomiche
07-12-2009, 13:49
:razz: :razz:

sssladuranka
07-12-2009, 15:06
все о6те сум детсвен но пък сум на 14 (и сум стра6но загорял :oops: :oops: :D ) миналия вторник им се отдаде вузможност моита да ми пусне но така стана 4е и двамата нямахме кондоми :-D :-D :( :( :( :( :( как е вузможно това ? като даже си спомням 4е имах 2 ...
Ми...кофти...
Егаси, честно, какво очакваше да ти се отговори?
"Аз ти ги зех за да те пр**ба и да останеш девствен, МУАХАХАХАХА " :P
не,не за да остане деВстевн,а деТствен МУХАХАХА :razz: :razz: :razz:
никоя не ти е щяла да ти пуска каквото и да е,нито ти е правила свирки или чекии :razz: :razz: :razz:
айде лапе,игарй си пред блока както казаха преди мен :razz: :razz: :razz:

miss_kiss181
07-12-2009, 15:33
божеееее, виж кво бе пич аре си поиграи още малко, доизживей си детството и тогава мисли за секс. За къде си се забурзал толкова много още си на 14 ебаси, за кво всички бързат да правят секс е така просто за спорта, не разбрахте ли че тва не е просто мода, която да гоните ебаси. Все пак ти си заеш де, но след 2 сед когато имаш капути в тебе ще цуфне и тема "ДАЛИ СЪМ БРЕМЕННА......". Аре живейте си живота и мислете за неща, които са блиски до върстта ви. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Xrisenceto
07-12-2009, 16:31
Аве кво му скачате на момчето като лопоши в ерекция ... оспокойте са ... то се е въздържало да не ебне щото е нямал кондом пък вие му се карата пфф... зле .. место да го потупате по рамото че се въздържал вие.... кфо по добре да беще я е*** и ся да е татко ли ?!? :-x 3 дена ме нямаше и сте изкокоригали ТОТАЛНО ... :-x

нещо си неaдеквaтен :-o

BePoHuKa
07-13-2009, 06:35
Аве кво му скачате на момчето като лопоши в ерекция ... оспокойте са ... то се е въздържало да не ебне щото е нямал кондом пък вие му се карата пфф... зле .. место да го потупате по рамото че се въздържал вие.... кфо по добре да беще я е*** и ся да е татко ли ?!? :-x 3 дена ме нямаше и сте изкокоригали ТОТАЛНО ... :-x

А така!Скарай им се! Как му се нахвърлиха само.. човека им споделя проблема си ,те.. 8-) Айде не се правете на шокирани.. 12 годишни пикли стават майки.. негова работа си е какво кога ще прави :)

STUFFF
07-13-2009, 07:24
Ти си най-големия нещастник който съм виждал...

hamacs563
07-13-2009, 07:49
На такива като теб трябва да им забранят да правят секс![/quote]

Трябва,трябва или най-много да им отрежат половите органи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gorgeous
07-13-2009, 09:41
малко не разбрах къв беше смисълът от тази тема...като си нямал кондоми, за другия път ще си фул :D и само по-полека :grin:

Smite
07-13-2009, 10:33
малко не разбрах къв беше смисълът от тази тема...като си нямал кондоми, за другия път ще си фул :D и само по-полека :grin:


да изкажа нештастието си ;д;д :oops: :oops:

Smite
07-13-2009, 11:25
малко не разбрах къв беше смисълът от тази тема...като си нямал кондоми, за другия път ще си фул :D и само по-полека :grin:


да изкажа нештастието си ;д;д :oops: :oops:


ТЪП ОЛИГОФРЕН, НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ, АДСКИ МНОГО МЕ ДРАЗНЕШЕ С ТВА ТВОЙТО "У", ВМЕСТО "Ъ", А И СЕГА ВИЖДАМ ДА ПИШЕШ "Щ" СЪС "Ш" И "Т"... МЪЛЧАХ СИ ДО СЯ, АМА НЕ МОГА ВЕЧЕ.

П.П - ТИ ЗА БЪЛГАРИН ЛИ СЕ ИМАШ ИЗОБЩО?

hahahaha баси фунна ^ ^ :razz: :razz:

FromAutumToAshes
07-13-2009, 11:46
малко не разбрах къв беше смисълът от тази тема...като си нямал кондоми, за другия път ще си фул :D и само по-полека :grin:


да изкажа нештастието си ;д;д :oops: :oops:


ТЪП ОЛИГОФРЕН, НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ, АДСКИ МНОГО МЕ ДРАЗНЕШЕ С ТВА ТВОЙТО "У", ВМЕСТО "Ъ", А И СЕГА ВИЖДАМ ДА ПИШЕШ "Щ" СЪС "Ш" И "Т"... МЪЛЧАХ СИ ДО СЯ, АМА НЕ МОГА ВЕЧЕ.

П.П - ТИ ЗА БЪЛГАРИН ЛИ СЕ ИМАШ ИЗОБЩО?

hahahaha баси фунна ^ ^ :razz: :razz:



Така е смешно е.. но 90% от хората които са пуснали коментар в темата се смеят НА теб, а не С теб. Но ме съмнява факта, че НЕ проумяваш тази разлика ;/

Smite
07-13-2009, 12:09
малко не разбрах къв беше смисълът от тази тема...като си нямал кондоми, за другия път ще си фул :D и само по-полека :grin:


да изкажа нештастието си ;д;д :oops: :oops:


ТЪП ОЛИГОФРЕН, НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ, АДСКИ МНОГО МЕ ДРАЗНЕШЕ С ТВА ТВОЙТО "У", ВМЕСТО "Ъ", А И СЕГА ВИЖДАМ ДА ПИШЕШ "Щ" СЪС "Ш" И "Т"... МЪЛЧАХ СИ ДО СЯ, АМА НЕ МОГА ВЕЧЕ.

П.П - ТИ ЗА БЪЛГАРИН ЛИ СЕ ИМАШ ИЗОБЩО?

hahahaha баси фунна ^ ^ :razz: :razz:



Така е смешно е.. но 90% от хората които са пуснали коментар в темата се смеят НА теб, а не С теб. Но ме съмнява факта, че НЕ проумяваш тази разлика ;/

proymqwam q no mislq 4e ne e nyjno sichki da narejdat no kakto i da e ne mi pre4at ^^ :grin: :grin:

FromAutumToAshes
07-13-2009, 12:23
малко не разбрах къв беше смисълът от тази тема...като си нямал кондоми, за другия път ще си фул :D и само по-полека :grin:


да изкажа нештастието си ;д;д :oops: :oops:


ТЪП ОЛИГОФРЕН, НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ, АДСКИ МНОГО МЕ ДРАЗНЕШЕ С ТВА ТВОЙТО "У", ВМЕСТО "Ъ", А И СЕГА ВИЖДАМ ДА ПИШЕШ "Щ" СЪС "Ш" И "Т"... МЪЛЧАХ СИ ДО СЯ, АМА НЕ МОГА ВЕЧЕ.

П.П - ТИ ЗА БЪЛГАРИН ЛИ СЕ ИМАШ ИЗОБЩО?

hahahaha баси фунна ^ ^ :razz: :razz:



Така е смешно е.. но 90% от хората които са пуснали коментар в темата се смеят НА теб, а не С теб. Но ме съмнява факта, че НЕ проумяваш тази разлика ;/

proymqwam q no mislq 4e ne e nyjno sichki da narejdat no kakto i da e ne mi pre4at ^^ :grin: :grin:


А замислял ли си се защо го правят? Или мисленето не е от силните ти черти ? Въпреки всичко опитай, може да излеззе нещо ;)

Smite
07-13-2009, 12:55
малко не разбрах къв беше смисълът от тази тема...като си нямал кондоми, за другия път ще си фул :D и само по-полека :grin:


да изкажа нештастието си ;д;д :oops: :oops:


ТЪП ОЛИГОФРЕН, НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ, АДСКИ МНОГО МЕ ДРАЗНЕШЕ С ТВА ТВОЙТО "У", ВМЕСТО "Ъ", А И СЕГА ВИЖДАМ ДА ПИШЕШ "Щ" СЪС "Ш" И "Т"... МЪЛЧАХ СИ ДО СЯ, АМА НЕ МОГА ВЕЧЕ.

П.П - ТИ ЗА БЪЛГАРИН ЛИ СЕ ИМАШ ИЗОБЩО?

hahahaha баси фунна ^ ^ :razz: :razz:



Така е смешно е.. но 90% от хората които са пуснали коментар в темата се смеят НА теб, а не С теб. Но ме съмнява факта, че НЕ проумяваш тази разлика ;/

proymqwam q no mislq 4e ne e nyjno sichki da narejdat no kakto i da e ne mi pre4at ^^ :grin: :grin:


А замислял ли си се защо го правят? Или мисленето не е от силните ти черти ? Въпреки всичко опитай, може да излеззе нещо ;)

владея го горе долу :razz: :razz: :razz: хах е то тая тема си беше за смях но някои направо прекалиха но не се оплаквам така че всичко е ОК :o :o 8) 8)

zqpako
07-13-2009, 12:59
Алоо...пирамиди с фараони не правете :)

Smite
07-13-2009, 13:03
Алоо...пирамиди с фараони не правете :)

хаха спирам извинявам се ;д :lol: :lol: :oops:

FromAutumToAshes
07-13-2009, 13:07
към някой от модераторите : по-добре заключете темата... Превърна се във фарс.

Smite
07-13-2009, 13:11
към някой от модераторите : по-добре заключете темата... Превърна се във фарс.

и аз предлагам същото

bebkata
07-13-2009, 23:21
Ти какво?? Проблем ти е , че си на 14 и си девствен . . О , боже ами давай еби се здраво и на поразия .. Не ставай , като повечето .. Няма нищо лошо в това да си девствен ..

Punisherrr
07-14-2009, 07:38
А стига толкоз. :-o