PDA

View Full Version : Поредната история ..



KayiN
07-10-2009, 21:38
Предполагам просто ще си излея душата. 8-)

Всичко започна миналото лято кога бях така да се каже загубеняк... нямах приятели :shock: .. да обаче някак си нещата взеха да се оправят, намерих си компания в която се вписвах перфектно. Да обаче с гаджето (която ще наричам Соска) (до колкото можеше да се каже че са гаджета) на едното момче от компанията станахме много близки. Разбрах, че нещата м/у тях не вървят (то отдалече си личеше, че и на двамата не им дреме един за друг). Тогава я приемах просто като добра приятелка, но с времето започнах да я харесвам. Е "вървяхме" около 1 месец и стана така, че се запознах с едно момиче (ма то и запознахането не беше от най-обикновенните :D ) (тя ще е Сузана).Стана така, че 2 дни след като се запознах със Сузана (за което Соска не знаеше) Соска реши да скъсъме :( .Странното беше, че в главата ми беше само Сузана, буквално след като скъсахме със Соска вниманието ми беше насочено само към Сузана . Тъй като Сузана учи в друг град през седмицата постоянно и звънях, пращах смс-и а бее мани мани :P . Стана тя каквато стана разбра се, че Сузана ме харесва (тъй като е малко срамежлива с помощта на нейни приятелки :-D ) и тъй като бях хлътнал доста по нея реших да се пробваме. Иии така заедно сме вече 2 месеца и половина, но се появи проблем ... тая същата Соска казала на една нейна приятелка говори със Сузана и да и каже, че сам си бил писал със Соска (която ме е блокирала по скайп 8-) ) , че сам си я бил харесвал ии секви такиа измислици ](*,) . Тая случка стана миналата седмица .. говорих със Сузана казах и че не е вярно (обаче явно още ми няма достатъчно доверие) мислех че сме се разбрали, но усещам, че се е отдалечила от мен :smt090 .. тъй като не искаше да се видим бях принуден да изпращам смс-и и разбрах, че нарочно се е отдалечила от мен.
За сега сме в някво средно положение, но се надявам утре да я навия да излезем да и обясня всичко на 4 очи, защото много се привързах кън нея .



... за всички прочели горенаписаното (в полицията така ме караха да пиша :lol: ) едно благодаря .. ии ако имате няк'ви предложения кво мога да направа пишете ( и ако не ви мързи де ) :smt069

sladur4etyYy
07-10-2009, 21:43
еми тва, което си планирал, е най- доброто решение. и не я оставяй да си намери оправдание и да не дойде. ако трябва насила я измъкни от тях, но трябва на живо да си поговорите за всичко и да й обясниш, понеже в момента явно ти няма много доверие. и бтв тая Соска е ебати злето ;д

youloveme
07-10-2009, 21:45
Ами добре си се ореантирал да и обесниш всичко като е поканиш да излезете (ти сам си отговори) :-D

RaZzer
07-11-2009, 07:14
Няма дилема - трябва на всяка цена да се видите на живо да й обясниш как стоят нещата... Пък това, че ти няма достатъчно доверие във втория месец не трябва да те притеснява! Още повече... ако "си изиграеш правилно картите" този случай може да излезе в твой плюс за доверието! :)

GossipGirl89
07-11-2009, 07:24
Вижте се и така й олесни нещата за Соска, че повече да не й се връзва на глупостите...

hooliganka89
07-11-2009, 07:56
Трябва да говориш с приятелката си и да й обясниш,че не трябва да се връзва на хорските интриги,защото така няма да изкарате дълго.
Когато й обясниш всичко на 4 очи,нещата ще се успокоят.Успех.

bebe7o
07-11-2009, 08:57
Говоренето му е майката.. излезте, поговорете и сичко ще е 6.. :-P

elsy
07-11-2009, 09:35
Намерил си решение на проблема... щом ще се видите, ще имаш възможност да й изясниш нещата :)

п.п. тая Соска е голяма гаднярка!! 8-) 8-)

momi4e_bez_du6a
07-11-2009, 10:00
Еми ти сам си намерил решение..поговори с нея обясни и че преди си ходил с тая Соска и сигурно са това ги прави тия интриги ,но щом и Сузана ти няма много доверие няма да е лесно и нали знаеш че доверие се губи лесно.. но се пак успех :):):)
П.С. Кажи после какво е станало

Scouser
07-11-2009, 10:40
еми тва, което си планирал, е най- доброто решение. и не я оставяй да си намери оправдание и да не дойде. ако трябва насила я измъкни от тях, но трябва на живо да си поговорите за всичко и да й обясниш, понеже в момента явно ти няма много доверие. и бтв тая Соска е ебати злето ;д

+1, обясни и всичко и тя ако наистина държи на теб няма да избяга. :)

slim__shadygirl
07-11-2009, 10:51
Соска :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
По темата: Поговори си със Сузана и й обясни всичко.

nanabg
07-11-2009, 11:32
:booooomb:

Hilary_
07-11-2009, 11:43
... Соска? :lol: :lol: :lol:

Така сега по темата: Виж не може доверието да се гради за часове... нито дни ... явно не е толкова доверчива, което всъщност е едно от най-важните неща в една връзка ... ако след всичките ти обяснения пак не ти повярва ... няма как да я убедиш ... :( :(

vesSynkaa
07-11-2009, 11:52
Ами правилно си решил да я накраш да излезнете ..
Така чрез смс-и нищо не става , друго си е да се видите и да поговорите ..
Обясни и всичко със Соската ( как го измисли тфа име :lol: ) и и обясни , че
няма начин да пишеш на Соска , защото 1во те е блокирала и 2ро не изпитваш нищо към нея и така .. :)

KayiN
07-11-2009, 12:32
и соска и сузна са прости,зарежи ги.
трай ти ...

та .. снощи сузана ми прати смс че искала да се разделим след това си беше изключила телефона :? .. тъй като неможах да я убедя да се видим и обясних по скайп как стоят нещата ( деба как го мраза тоа скайп :-x ) е не си промени мнението и за ся сме разделени :o .. ше поддържам връзка с нея и се надяям да се усети и да се върне амаа ... в крайна сметка не е свършил света ..


а относно имената .. кво им е бе Соска и Сузана :D поне чувството за хумор няя да си изгуба скоро време :-P

Take_That
07-12-2009, 13:05
Ти вече си решил - наистина е най-добре да излезете и да обясниш на Сузана как стоят нещата, а тая Соска е Нещастница! :D