PDA

View Full Version : Помощ !



BeRSeR
07-10-2009, 22:28
Здравейте..значи аз съм на 19 год. имам приятелка на 18 с която сме заедно почити година.Винаги сме се разбирали,прекарваме огромна част от времето си заедно , не минава ден в които да не се чуем. С много жестове сме доказвали колко много държим един на друг.Общо взето се разбирахме от всякъде,обаче идва и голямото НО.Незнам преди колко време приятелката ми писала на момче във сайт за запознанства.Момчето е на 24!От там си разменят скаиповете , а след седмици и телефоните.Не веднъж сме се карали по тази тема, и тя ми излиза с думите теб обичам , той ми е просто приятел,Но на мен въобще не ми изглежда така .Изключително ми е тъпо да гледам в телефона и смси от него, и тя да ми казва по път за вкъщи "ето като неговата кола,той колко е сериозен и т.н." Всичко ми изглежда вече някакси изкуствено,на тръни,че всеки момемнт ще се разпадне :booooomb: Ако някой ме посъветва какво да направа в случея,ще съм му задължен.Благодаря предварително :)

youloveme
07-10-2009, 22:35
Здравейте..значи аз съм на 19 год. имам приятелка на 18 с която сме заедно почити година.Винаги сме се разбирали,прекарваме огромна част от времето си заедно , не минава ден в които да не се чуем. С много жестове сме доказвали колко много държим един на друг.Общо взето се разбирахме от всякъде,обаче идва и голямото НО.Незнам преди колко време приятелката ми писала на момче във сайт за запознанства.Момчето е на 24!От там си разменят скаиповете , а след седмици и телефоните.Не веднъж сме се карали по тази тема, и тя ми излиза с думите теб обичам , той ми е просто приятел,Но на мен въобще не ми изглежда така .Изключително ми е тъпо да гледам в телефона и смси от него, и тя да ми казва по път за вкъщи "ето като неговата кола,той колко е сериозен и т.н." Всичко ми изглежда вече някакси изкуствено,на тръни,че всеки момемнт ще се разпадне :booooomb: Ако някой ме посъветва какво да направа в случея,ще съм му задължен.Благодаря предварително :)

Бих те посъветвал да седнете и да поговорите Сериозно за това.А може и някакво подаръче малко но от сърце да и подариш да не забравя ,че я обичаш Успех

bog4eto
07-10-2009, 22:44
Разговора му е майката.
Ако след тва продължава в същия дух-за*би я. :?

Bpa4aHcku
07-10-2009, 22:50
bratle kakto kaza youloveme sednete i pogovorete mnogo hubavo i prosto ot men dano da ti kaje dali imat ne6to pove4e ili ne, za6toto ti vlizam v polojenieto imah naskoro su6tata slu4ka s moqta priqtelka(bif6a) no oba4e tq prekali i taka ... si4ko svur6i m/du nas.
Iskreno se nadqvam m/du vas ni6to da nesvur6va ako se obi4ate i se pak nezabravqite v dne6no vreme samo liubofta ostana :) uspeh ti jelaq :)
a kolkoto do podaracite spored men 1 roza :mrgreen: no naistina trqq da e ot su4ce :)

BeRSeR
07-10-2009, 23:21
мерси ще пробвам да поговоря с нея , а от подаръци никога не съм я лишавал с повод и без повод ,чак вече съм им изгубил броиката

Ilikeliljon
07-11-2009, 04:26
Първо като го четях поста ти си помислих, че няма за какво да се съмняваш, ама после като прочетох това, вече мисля, че има. В смисъл наистина трябва да поговорите, това положение ми е познато, може да няма нищо към него, но явно това да ти приказва само за него те издразва. Възможно е да иска малко пространство, не знам. Казваш, че сте заедно постоянно. Излизате ли поотделно с приятели? Ако не, тогава това трябва да стане :) :) :)

RaZzer
07-11-2009, 07:11
Ами, ако й имаш пълно доверие - остави я да прави каквото иска, тя най-вероятно наистина го има само като приятел... Все пак ако решиш говорете и й обясни, че тези постоянни приказки за него са ти неприятни и се притесняваш за връзката ви.

А тва за подаръка мисля, че не е подходящо, щото излиза, че едва ли не я "подкупваш". Тя ти върти номера, ти й купуваш подаръци... :? Става все едно си доволен от положението и по никакъв начин няма да се усети ;)

GossipGirl89
07-11-2009, 07:27
Щом говори само за него и прави вече сравнения... значи не е като да няма нищо към въпросното момче.
Седнете и поговорете много сериозно!

gabsit000
07-11-2009, 07:42
абе аз все си мисля,колкото и да го обожествява ,тя щом е с теб значи наистина си те обича,а този другия,досега (помисли),ако има нещо по специално към него,1000 пъти да е отишла при него и да те зареже... :-o ,но все пак това е моето мнение,поговори и с нея :) :) :)

sladkalady
07-11-2009, 09:23
Пффф пак тези сайтове за запознанства...Добре,дала си е скайпа.Но чак и телефонния номер...това вече е прекалено.Бил сериозен,имал не знам си каква кола...е добре нея какво я интересува,да няма да тръгва с него.
Поговори с нея,кажи й ,че това ,което прави те наранява и те притеснява.Ако наистина те обича и иска да е с теб ,ще направи всичко възможно ,за да оправи нещата и да не се занимава с 24-годишния

scyLLa
07-11-2009, 10:01
Тя ако те обичаше найстина не би си и помислила за друг пък репликите от сорта на обичам теб, ти си ми всичко и такива тва са супер лъжи само за да се измъкне ако обичаше теб нямаше да си разменя телефона с ония.Седнете и поговорете ти си знаеш какво да и кажеш.След това ако пак видиш че имат връзка с ония я заеби и тегли майната по гаден начин

sextazy_baby
07-11-2009, 10:02
Говорете :!: :)

Lysit0
07-11-2009, 10:45
Поговорете си сериозно !!

Hilary_
07-11-2009, 12:00
Поговорете преди да е станало твърде късно .. ако продължи историята с него .. и кажи, че искаш да се разделите временно ... ако оцени това, което е изгубила ще се върне без въпросното момче ... ако ли не явно е решила да се "разнообрази" .. :? :?

Take_That
07-12-2009, 13:10
Говорете :!: :)

Дам