PDA

View Full Version : Безсъние..



DivoTo_KoTe
07-11-2009, 00:02
Ох не знам дали темата е за тук,но кажете нещо против безсъние.От сигурно 1 месец не мога да спя,заспивам най-много за 2-3 часа и се будя...
Пробвах със книга,йога,овце нищо не помага.

LetTheMusicTalks
07-11-2009, 00:44
йога.. има хапчета не помня дали се предписват май не питай :lol:

mArMaLaDkA
07-11-2009, 04:36
Напрежение, скука...
Аз не мога да заспя или когато съм пренапрегната, или когато цял ден само съм си клатила краката. Особен осега, когато е ваканция, по цял ден не правя нищо толкова изморяващо и ми се доспива чак към 3-4 сутринта, оттам пък се събуждам в 16-17 следобяд и се получава един порочен кръъъг... 8-)
Пробвай да пиеш чайче от лайка ли, от мента ли, от какво беше, абе, чайче. :D
Прави нещо мнооооооооооого изтощаващо преди сън.
Организирай си супер натоварен ден.
Просто изключи лампата/телевизора, обърни се на една страна и заспивай. Дори и да не заспиш, гледай стената, тихи занимания. :-D
А това с овцете е много тъпо, никога не ме е карало да заспя. С книгата/телевизора нещата са "или-или". Може да ти се приспи, но може и да ти стане интересно и да се разсъниш.

DivoTo_KoTe
07-11-2009, 08:38
йога.. има хапчета не помня дали се предписват май не питай :lol:


Хапчета не ми се пият,млада съм още :D

batkodoki
07-11-2009, 20:24
Ох не знам дали темата е за тук,но кажете нещо против безсъние.От сигурно 1 месец не мога да спя,заспивам най-много за 2-3 часа и се будя...
Пробвах със книга,йога,овце нищо не помага.

мента&глог&валериан - таблетки, НЕ сироп! 3х1.

спри кафето сигарите алкохола и другите боклуци

Hysteric_Bitch
07-11-2009, 23:12
Когато не мога да заспя пускам някой филм (без реклами, защото им усилват звука) обръщам се на другата страна и ме хваща веднага. Или с музика. Аз заспивам на Боб Марли и хаус. Намери музиката която те приспива.

Йога? Дай нещо кратко и изтощаващо.